Humoros-aranyos képek/videók

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SzirmosSzisza
#273942

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

morcosqtya
#273941
Csoda, hogy a melltartókat fel tudták venni...
Vagy ez valami trend mint az ülepes gatya?

Mert az idő elszáll mint a fing, de én szépen öregszem mint a Sting.

davidka003
#273940

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

#273939
Bocsánat, kezdõ vagyok, nem jött össze elsõre!

Szóval:

Tömegközlekedj Te is 😄

#273938
Tömegközlekedj Te is! 😄

<iframe width="560" height="345" src="http://www.youtube.com/embed/IkTw7J-hGmg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
tigeroo
#273937
Most fozettunk 80 liter meggypajinkat 😄
Krinyo
#273936
Kikanoskodtad magad?

Krinyo
#273935
A kutatás már régóta folyik több szálon is, gondolj csak a pót végtaggal futókra, paralimpiára. 20-30 év múlva simán megfizethetõvé válnak ezek a gépesített, "kiborg-karok".

#273934
Ez olyan, mint a nagyi/anyu foztje vs. Michelin-csillagos szakacs: egyik lehet kicsit egeszsegtelen, van benne koleszterin, de hus is, a masik meg a tanyer kozepere tesz ket falatot es leonti vmi habbal.

Etelben legyen hus, piaban alkohol.

http://gaborszantai.co.uk/

Ulvar
#273933
70 fok???? az már nem is pálinka, az már majdhogynem tiszta alkohol 😄

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#273932
Hja, mi ilyen szarokat nem iszunk.
A szomszedok osszedobjak, baratnom nagyapja meg megfozi. Barmibol barmit. A tavalyi korte 70fokosra sikerult, az picit mar nekem is ingyenjegy volt a vukos ringispilre.

http://gaborszantai.co.uk/

#273931
alaszka.. ilyenek 😄 reálos a legjobb... 1000 a fél literes xd

Ulvar
#273930
royal? faszt...kommersz... 😄 (130HUF/feles).

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#273929
legtöbben beérik royal vodkával 😄

tigeroo
#273928
tviktor91
#273927
túú old.

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

#273926
Nem biztos, hogy minden szot ertettem...-.-

http://gaborszantai.co.uk/

Seth
#273925

PSN ID.: Beegabor

#273924
nem szeretem a kapcsolatokat. nem bírnám elviselni ha megcsalnának. ebben a világban nem bízhatsz senkibe. fõleg egy nõbe

tigeroo
#273923
akkor is. ha egy nagymellû egyetemista 1 panyolai után már az öledben ül, nah az kunszt 😄
#273922
Mas kategoria megtartani es megjelenni vele es mas, ha csak kefelesre kell. Ott eleg, ha nem utkozik PTK/BTK-ba.

http://gaborszantai.co.uk/

Master91
#273921
tutituti
#273920
akurvapicsába<#ijedt>

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

tigeroo
#273919
azért ne haragudj de ilyen kislányokkal kezdeni se nagy büszkeség
nálunk csak a ratyi deszkásoknak, emósoknak, éretlen diszkóbetyároknak voltak jóval fiatalabb csajaik, igazi nõt még nem is fogtak 😄d
#273918
ja igen az alkoholt nem említettem. az mindenkinek segít 😄 és a "kislányokat" fõleg rá lehet venni a piálásra. utána már jön minden magától. amúgy azok az ilyen kis ribancok akiknek van hírük. hallasz róla. akirõl nem hallasz az max szûzkurva.

Ulvar
#273917
Az a szûzkurva. De az is bevállalja bizonyos mennyiségû alkohol után, mert felbátorodik.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

GyuriX2572
#273916
van akinkek csak a szája nagy meg a facebookon villog a félpucér képeivel...

Master91
#273915
Random oda megy hozzá és beszélget vele. Meg állapítja nagyjából milyen fajta a válaszokból + külsõ ( milyen kihívó ruci, hogy viselkedik társaságba, stb. ) Én legalább is így dolgoztam...
GyuriX2572
#273914
Hogy állapítod meg, hogy milyen a szûzkurva és melyik az amelyik bevállalja?

Master91
#273913
Semmi nem jön be, csak valami szürke valami.
Master91
#273912
Franc belétek, fap time lesz a végén...
GyuriX2572
#273911
looooool

SzirmosSzisza
#273910
Nem, az erre van 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Palinko
#273909
ez a pedo topic? 😄

#273908
én 20 vagyok, és érdemes a fiatal lányokkal kavarni 😄 megismersz egyet, még aznap megdughatod. jól néznek ki. ha csúnya vagy még akkor is megdughatod. mindent élveznek, mindent ki akarnak próbálni 😄 akkor is jó vagy nekik ha közbe szar vagy 😄 persze ezek a ribanc fajtákra vonatkoznak. ami kb 90%uk

SzirmosSzisza
#273907

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#273906
OFF de erdekes - tenger alatti kabelek, ezen mennek a COD-fragek😄

http://gaborszantai.co.uk/

davidka003
#273905

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Lazarus
#273904
De hazai pályán már dughatod 14-tõl is
Ulvar
#273903
<#eljen>

Így már én is ha addig nem hízott el a korábban megjegyzett dolog miatt.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Lazarus
#273902
BenedekFeco
#273901
Ilyen 14 évessel én nem dugnék mert 35 vagyok. 😄 De, mivel a videó 3éve lett feltöltve, így már 17körül lehet, ami majdnem 18. Így én is dugnék vele... XD

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

#273900
Pontosan ezt akartam mondani... nem járnék vele, de dugnám gátlástalanul 😄

Lazarus
#273899
Ilyen 14 évessel én is dugnék pedig 24 vagyok. 😄
Carlos
#273898

Þór vígi þessi rúnar

davidka003
#273897
Ilyen 14 évessel én is járnék pedig 21 vagyok. 😄

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Carlos
#273896
Lehet benne valami, mert amikor én voltam 13-14 akkor nem voltak ilyen bögyösek a kiscsajok...

Þór vígi þessi rúnar

Lazarus
#273895
Állítólag a mesterséges adalékok, tartósítószerek felturbózzák a hormontermelést. A túl magas progeszteron és ösztrogén szinttõl pedig késõbb gecire elhíznak
Carlos
#273894
Junk food... csak a szokásos.

Þór vígi þessi rúnar

GyuriX2572
#273893
<#hehe>