Humoros-aranyos képek/videók

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

BenedekFeco
#276993

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

Voltan
#276992
Hehe, inkább csak 60-as...

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Voltan
#276991
Az igazi - történelmileg igazi - Hachikou õ kóbor volt, igen, magához vette a család. Akkoriban a kutya nem jelentett sokat Japánban. A nagy szegénység idõszaka volt. Az iparosodás beindult ugyan, de nem volt jólét. Japánban egészen a 60-as 70- es évekig kurvára nem volt jólét.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

BenedekFeco
#276990

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

morcosqtya
#276989

Mert az idő elszáll mint a fing, de én szépen öregszem mint a Sting.

Szabi84
#276988

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

morcosqtya
#276987
Szíved joga, hogy így érezz, a baj nem is ezzel van, hanem amikor valaki örömét leli benne hogy levágja késsel egy kutya orrát, vagy felkösse szögesdróttal egy fára.

Mert az idő elszáll mint a fing, de én szépen öregszem mint a Sting.

#276986
anyámék kutyáját szeretem. a többit utálom akármilyen "aranyos". hogy van ez?

davidka003
#276985

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

#276984
azon az elõbbi íráson meghatódtam. viszont nekem nem kéne kutya, és idegesít ha végigmegyek egy utcába szinte minden háznál elkezdenek ugatni. utálom a kutyákat. nekem nem kéne.

kemszi2
#276983
õ nem igazán, ha jól emlékszem a vonatállomáson szabadul el.és itt kerül a profhoz
RelakS
#276982
de ahogy olvasom, mindjárt azzal indítanak, hogy kóborkutya.
Nem tudom, hogy az igazi Hachikou az kóbor volt-e, de a 87-es filmben a prof kapta, vagy ilyen.

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

morcosqtya
#276981
Sajnos nem. Nagy réteg (már alapvetõen) empatikus az állatokkal, nekik tetszene. Egy szûkebb kör javíthatatlanul érzéketlen vagy szadista érzelmû - rájuk meg nem hatna.
Egy igen szûk "befolyásolható" réteg volna csak, az emberek az ilyesmivel kapcsolatban nem igazán bizonytalanok, gyerekkortól kezdve kialakul egy határozott attitûdjük az állatokkal szemben (annak is aki nem foglalkozik vele vagy gondol rá)..

Mert az idő elszáll mint a fing, de én szépen öregszem mint a Sting.

kemszi2
#276980
van van.amerikásítva lett ugyan.ami jelen esetben nem jelentette hogy megmentette a világot bruce willis oldalán 😄
RelakS
#276979
O_o
van 2009-es is? hmm...

Ácsi, ez nem is japán <#idiota>. Kb olyan, mintha a függetlenségi háborúról szóló film Oroszországban játszódna 😄 Mondjuk attól még lehet jó

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

w77d
#276978
de ez nem úgy szomorú, hogy kínozzák a kutyát meg irtják õket, hanem inkább a kutya megható ám tisztelendõ lelkét és lényét mutatja be. Szerintem minden embernek kötelezõvé kéne tenni, hogy megnézze, akkor talán kevesebb kegyetlen állatkínzás lenne.

davidka003
#276977
Nagy állatbarátként nem jó nézni a szomorú, állatos filmeket. 😞

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

morcosqtya
#276976
😊

Mert az idő elszáll mint a fing, de én szépen öregszem mint a Sting.

Voltan
#276975
Itt pedig a szobor.


Itt ül türelmesen, és várja a gazdáját. Az idõk végezetéig. Szerintem gyönyörû.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

jazzy
#276974
Na megnézem majd akkor, vagy a régi változatot érdemes? Még nem láttam egyiket sem, de érdekel ha ajánljátok.
w77d
#276973
az lesz az... kegyetlen megható film lett.

jazzy
#276972
Hachi: A Dog's Tale (2009) - IMDb?
w77d
#276971
láttam a régit is és a modern verziót is, mind a kettõ nagyon nagy hatással volt rám, szegény kutyám nem tudta mi a faszért öleltem magamhoz hajnali 1-kor amikor véget ért a film 😄

Voltan
#276970
Basszus, akkor ugyanarról beszélünk. Láttam én is a filmet gyerekként, nem lehetett elállítani a zokogásomat...

Tényleg, ugyanarról a kutyáról van szó. Csak csináltak róla egy modernebb feldolgozást filmen.

Itt a kép az eredeti Hachikóról.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

RelakS
#276969
Gyerekkoromban láttam elõször a Hachikou Monogatarit. Eléggé elrontotta a napomat 😊

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

edios
#276968
<#eljen>

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

Voltan
#276967
Errõl csak annyit, hogy Japánban a 20-as években volt egy helyi professzor, aki magához vett egy akitát. A prof nap mint nap elment munkába vonaton, és mindennap megérkezett a pontosan érkezõ vonattal (igen, Japánban pontosak a vonatok, 1-2 évvel ezelõtt 6 perc késés miatt lemondott az igazgató). A kutya mindennap ott várta az állomáson. Aztán kb. 3 évvel késõbb a prof. agyvérzést kapott munka közben az egyetemen, meghalt. A kutya soha nem látta hazajönni újra, de minden egyes nap ott várt az állomáson és hegyezett füllel várta a vonatot, ami pontosan érkezett, de soha nem szállt le róla a gazda. 9 éven keresztül. Persze családja is volt a profnak, de a kutyát nem tudták visszatartani. Mindenkit szeretett, de õ volt a GAZDÁJA. Az EMBER. Mindennap ott várta, és mindennap hazament, hogy aztán másnap is várja.
Szobra is van a kutyának az állomáson, most nem tudom hirtelen, hogy Tokyo, vagy Kyioto.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

w77d
#276966
én is bekönnyeztem rajta, elsõ kutyám decemberben halt meg 16 évesen, de most is van egy fiatal kis hülye dög 😄

kemszi2
#276965
barátnõm végig sírta 😊
w77d
#276964
nagyon megható film készült róla

davidka003
#276963

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

UnknownAsshole
#276962
az ilyen még spoileres faszom
pajti
#276961

Klemice
#276960
elég erõltetett

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

Palinko
#276959
Hachikot ismeritek?
SzirmosSzisza
#276958
Mivel 17 órája jött ki a rész, ezért nem valószínû 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

szabod
#276957
vótmá?

Mente et Malleo

Daell Drow
#276956
true
RatBaG
#276955


Per Aspera Ad Inferi.

davidka003
#276954

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

daeemoon
#276953
Én pedig a tudomány pártján állok!!!
E!

Szabi84
#276952
pont tegnap néztem meg, nagyon rég láttam már, kijött blurayen, hát igen az a jelenet tényleg béna mai szemmel😊 érdemes megnézni a kép gyönyörû

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

Asselm
#276951
Mind a kettõnél van egy... azzal sokkal izgibb lett volna a csata 😄
tutituti
#276950
<#zavart1><#eljen>

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

RatBaG
#276949

Per Aspera Ad Inferi.

tigeroo
#276948
#276947
lol fénykard van az aligátorember övén? 😄D

fotográfik kolomp edisön :D

#276946
láttam Pirx-et gyerekként 😊))

fotográfik kolomp edisön :D

#276945
Vader Obi-Wan kardpárbaj is kisit komikus mai szemmel. Egyik csap balra, majd a másik jobbra. Obi-Wan fordul, Vader vár. Fordulás megtörtént, még pár csapás. Mintha bottal piszkálnák egymást.
tigeroo
#276944
akkoriban ez volt a menõ 😊 pirx kapitánynak akkor utána se nézz!

gondolom ha a te gyereked fogja mondjuk az új reményt gagyinak titulálni akkor bezzeg azonnal fõbelövöd 😄