Humoros-aranyos képek/videók

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#292269
Nem a faszt nem. Nekem volt egy összeépített HP-m, egy NVidia 7500LE volt benne. Azt a kártyát az NVidia nem is forgalmazza, direkte a HP-nek gyártotta az ilyen összerakott gépekbe. Normál használat mellett megsült. A "hûtõborda" rajta egy recés alumínium lemez volt.

Oké, nem játékra lett kitalálva, de az akkor is egy hulladékfos alkatrész volt, akárhonnan nézzük.

passatgt
#292268
nem tudsz összerakni vásárolt alkatrészekbõl sokkal olcsóbban

Metalmilitiakid
#292267
Ezek inkább ilyen hang videó vágó szerkesztõ... gépek ha jól sejtem, tehát inkább melóra vannak, bár akkor is 2-3 ilyet PC bõl 😄

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

passatgt
#292266
ha megnézed pl a HP workstation gépeket, az is ennyibe kerül

ezek nem ilyen összetákolt PC-k, a HP sem az, megvan ennek a saját felhasználási területe, és az nem a Crysis 5 vagy mittomén mi fullgrafikán futtatása😊

#292265
maradok az iMacnél.😊 szerintem az egyetlen Mac, ami megéri az árát.
passatgt
#292264
de egyébként a processzor benne 120e ft körül van, ebbõl van 2 ugye, az alaplap amibe belemegy 2 processzor, még 150e, meg ezekben olyan hûtés van ami más gépbe nem találsz, meg ilyen ház sincs sok

szóval nem olyan vészes ára van ennek, csak ugye ez már 2 éves, majd az újat kell megvenni😄

#292263
1.000.000,-Ft-ért egy középszar gépet?!? Ki az a hülye, aki ilyesmit megvesz? ENNYI PÉNZÉRT?! Ha legalább tele lenne pakolva rendesen (24GB Ram, 2db HD 7990-es, vagy mittudomain), na de így
#292262
És akad.

#292261
igen mert egy olyan gépet nézel, ami kb 4 éve ugyanolyan konfiggal és ugyanolyan árral árulnak istentudja miért. kb leszarják és ha akad egy hülye aki megveszi akkor örülnek.
passatgt
#292260
1,5 éves modell, akkor is ennyibe került, csak ilyenkor nem szoktak árat csökkenteni, majd ha jön az újabb valamikor, akkor lesz ez a régi típus olcsóbb

#292259
Fenrir
#292258
Az a labda szerintem nehezebb volt a szokásosnál, mintha medicin lett volna.

A halál csupán a kezdet...

Jabar
#292257
szerintem meg egy beton labdába 😊

"Jabar sa bu eeda murishani!"

RatBaG
#292256
na ez ciki

Per Aspera Ad Inferi.

LasDen
#292255
mér??? belerúgott a földbe majd elesett...nincs ebbe semmi....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#292254
tehetséges színész lenne 😉

ressy14
#292253
<#hehe>

Dum spiro, spero.

tomsolo
#292252
XD

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo

passatgt
#292251
?

HTS s3rg1nh00
#292250
tökéletes spanyol 1.osztályú csapatba

BF2 TOPIC #99999 kétszer is:D

RatBaG
#292249

Per Aspera Ad Inferi.

Alexease
#292248
A baloldali, egy baszott nagy, k*rv* nehez CRT monitor😄
Frosty01
#292247
a gitárom... hajaj 😄

practitioner of the forbidden arts of death

LasDen
#292246

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#292245
Jó az a cementtejjel befröcskölt séró. Bukósisaknak is kiváló.

passatgt
#292244

#292243
Ez épp ésszel nem is lehet bírni, szét röhögtem magam rajta😊))
#292242
En keseket tuzok bele, amikor Wolverinest jatszunk!😊

http://gaborszantai.co.uk/

Frequency
#292241
#292240
tûzõgép, hell yeah...
véres küzdelem lesz! <#hehe>
#292239
Mi a náthás faszra való egyébként egy csuklószorító?

Oké, hogy a 80-as években divat volt a fejpánttal, válltöméssel meg a búrahajjal együtt, de van valami effektív haszna?

dave9004
#292238
nike csuklószorító. hát futás közben fogok izzadni ja...
Frequency
#292237
Athletic  Bilbo
#292236
Szekrény 😊
Esetleg hangszóró 😊

Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.

Frequency
#292235
Van egy oldal ahol barbra streisand nevét át lehet írni a dalban,és akkor az lesz a számban,melyik is az?

#292234
HP Designjet 500. Végülis... Van egy ~1.40-es rúd benne a papírtekercsnek, rászigszallagozok egy kést...

kemszi2
#292233
békás haribo! a halálba etettem õket 😊
terron
#292232
Másik monitor 😛

Carlos
#292231
Fail. <#taps>

Þór vígi þessi rúnar

PeeTeR
#292230
szivoszal pazzeg <#wilting>

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

SimaSuna
#292229
Kolompár Dzsenifer 😊
precision
#292228
"olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó"

Bazinga!

sz4bolcs
#292227
pzs-vel lehet sörösüveget nyitni, akkor talán zombit is ölhet..

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

sz4bolcs
#292226
nekem söröskorsó+cigipapír xDDDDDD

csaj, akinek átküldtem:

"nekem most épp egy miniatûr kosár tele gyöngyel"

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

AnarchoiD
#292225
a zsebkendo az jo fegyver 😉 celszeruen hasznalod , megvarod amig kiszarad es a szaradt fikatol megkemenyedett zsp -vel leszurkalod oket 😉

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

jazzy
#292224
Zsebkendõ?
SötétBarom
#292223
Bowling bábu. Bõven van esélyem. 😄

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

tutituti
#292222
harminckét kiképzett seal katonanõ és egy nimitz anyahajó kajával tömve.
amúgy szekrény vagy termaltake füles.
de vótmá

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

ocskoszilard
#292221
villanyóraszekrény, f*ck yeah

daeemoon
#292220
ESD zacskó?!