Humoros-aranyos képek/videók

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

extra sensory
#292720
ki akarja nyírni... vagy már kinyírta <#vigyor>

Konfig: Junoszt TV, Commodore64, CPU Mos 6510 1,25 Mhz|RAM 64Kb Datasette magnó, 2db joystick

pajti
#292719

#292718
Hang nélkül elég jó videó.

Krauser-san reggelizni szokta az ilyen együtteseket. 😊
RatBaG
#292717
szvsz ez nem lett olyan jó, mint a mester többi feldolgozása, de azért itt van, legyen ilyen is...

Per Aspera Ad Inferi.

#292716
nice<#taps>
Alexease
#292715
Most mar tudsz matyizni...😊
<#idiota>
matyi0323
#292714
<#wave><#worship>

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

matyi0323
#292712
Valaki tudnáá linkelni a Moves like jagger azt a verzióját/klipjét amikor bikinis csajok táncolnak, dobolnak.
Ha jól emlékszem remix..
Keresgettem, de nem találtam.
köszi

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

Animefox
#292711
úúú de rémlik valami ilyesmi nekem is...

Metalmilitiakid
#292710
Nekem volt valami képregényen, ami arról szólt, hogy 2 gõzhajó versenyzett egy folyón felfelé, meg volt benne valami két újságíró, de már nemtom mi volt az.

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

nan76
#292709
Ezeknél is volt izgalom meg körömrágás 😄


Ha már egy embernek tetszik amit alkottam az maga a sikerélmény.Még ha Én vagyok az az egy valaki is

Metalmilitiakid
#292708
ilyenem van itthon 😄

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

Animefox
#292707

Froopy
#292706
Szerintem jön majd az is.

A hangszínt hanglétráról festjük a hangfalra?

Animefox
#292705
Errõl eszembe jutott az amikor egymást megkínáltuk ezzel.... kérsz? aha, rágjál le egyet róla...és akkor egymás karját rágcsáltuk mert ugye másképp nem jött le... egyszer meg a folyosón szétszakadt egy ilyen és mindenki földre térdelt felszedni a darabokat, azt majd zsebre vágva futottak el... jééézusom... tiszta sárga volt a karom tõle...

tenkenorman
#292704
ez fasza de én filmet is akarok:S

http://www.tenke.hu

Froopy
#292703
Ha már nosztalgia.😊 Egyik ismerõsöm kergeti ezt az "órát". Régen mindenhol volt, de mostanában nem láttam sehol. Ha vki tud vmi infót róla, szívesen fogadom!😊

A hangszínt hanglétráról festjük a hangfalra?

tutituti
#292702
ebbõl volt káromkodós is😄

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

norbi4567
#292701
Tyûû Nekem ilyen vagy 2 éves koromba volt 😄

Animefox
#292700

#292699
akkor te még miért élsz?

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

flashpointer
#292698
nekem ilyen a gördeszkám elején volt, örültek ha gurultam vele a lépcsõházi folyosón 😄

Emancipate yourself from mental slavement!

kemszi2
#292697
ebay-en is van 😄 csak nem tudok rendelni onnan 😄
Animefox
#292696
Veszünk? 😄

Adaaam
#292695

everything's better with music

#292694

\"Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.\"

kemszi2
#292693
Animefox
#292692
NEEEEEEEEMÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!

kemszi2
#292691

ezt tudta de ezt üzembiztosan
Animefox
#292690
Azaz... bip bip bip nyomkodtam folyton... aztán az NDK-s rádió sorsára jutott... xD

kemszi2
#292689
ez dimenziókat nyitott meg😄
flashpointer
#292688
ez mire jó?

Emancipate yourself from mental slavement!

Animefox
#292687
Kezembe venném tuti elsírnám magam, gyerekkori régi szép emlékek felelevenednének...

kemszi2
#292686
óóó baz+
olyan jól elvoltam vele XD
Dzsini
#292685
Kínai piac / ócskaságos vásár?

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

tenkenorman
#292684
elég nhát még kell egy röpke 7000 üzenet. könnyû kiszámolni csak lusta vagyok visszalapozni hétezer üzenetet, megnézni mennyi ideje volt, és hozzáadni a mai dátumhoz, csak azért ezt elég sok minden befolyásolja. általános jókedv, ünnepnapok, hétvégék száma satöbbi.

http://www.tenke.hu

Büdös Bohóc
#292683
hát jóhogy, napok óta ezt szajkózom pár ismerõsnek és senki nem tudja honnan lehet szerezni 😞

\"kiskirája helyesen bocs, hogy kijavítalak...\" You could be Hoffed

Animefox
#292682
Valaki emlékszik még erre??? RETRO 😄


nearo
#292681
btw szerintem:
2012. június 26. 16:15

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

nearo
#292680
Lehet ha Cifu nem állítja le a flémet délben akkor összejött volna az a hiányzó 8k... 😊

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

#292679

Krinyo
#292678
szar az élet 😞

Adaaam
#292677
Nem jött be 😞

everything's better with music

#292676

\"Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.\"

BenedekFeco
#292675

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

Adaaam
#292674

everything's better with music

Froopy
#292673

A hangszínt hanglétráról festjük a hangfalra?

RatBaG
#292672
RatBaG
#292671

Per Aspera Ad Inferi.