Humoros-aranyos képek/videók

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

pajti
#296733

Krinyo
#296732
Vagy inkább rájöttek az elsõ videónál, hogy ezzel lehet nézettséget generálni és pénzt keresni, ezért csinálják a sok kamu szart.

#296731
hát, ebbõl már tényleg úgy tûnik, hogy az. eddig csak abban a hitben éltem, hogy megjátssza, de ez már inkább fogyatékosságnak tûnik.

The Matrix has you...

Calver
#296730
próbáld meg beszúrni még egyszer ugyanonnan, én bízok benned, negyedszerre biztos meg fog jelenni a kép.

"The trees move. Do you not see it?"

#296729
#296728
#296727
vérpocok
#296726
Micsoda döbbenetes HD felbontású cickeráj ez már... ari faktort oda-vissza kimeríti. <#hehe>

Harlan fekete hattyúnak nevezte Almát... valaminek, ami definíció alapján nem létezhetne, de mégis van.

Mr_no_NaMe
#296725
Amúgy az csak nekem jutott eszembe, hogy értelmi fogyatékos ez a szerencsétlen?
LasDen
#296724
manapság drága egy biztonsági öv...gyereket meg minden sarkon találni...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Casillas
#296723
Ráadásul biztos meg se állnának segíteni a gyereknek, hanem csak azt néznék, hogy mennyire sérült meg a biztonsági öv!!!44 Remélem nem fizet a biztosító se nekik!!!!!!!!!!4444444négynégyné

Vivimos por ti, vence por nosotros.

Alexease
#296722
Ha karamboloznak, akkor meg levagja a gyerek fejet a biztonsagi ov😉
nan76
#296721

Ha már egy embernek tetszik amit alkottam az maga a sikerélmény.Még ha Én vagyok az az egy valaki is

AtiRadish
#296720
Lool ez mibe volt ?😄😄

#296719
Gumikesztyûben, de mezítláb. Gratulálok. 😛

#296718
magic burger

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

SzirmosSzisza
#296717

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

flashpointer
#296716
Nem ez volt aki távirányítót dugdosott egyszer a seggébe? 😄

Emancipate yourself from mental slavement!

kemszi2
#296715
ez a megfelelõ átkötés 😄
Adaaam
#296714
rakok már egy aranyos macsekot hogy visszatérjen a topic egyensúlya..

everything's better with music

Bronx South
#296713
Nem hiszem, inkább így lett nevelve. Nézd meg a közeget amiben él, ráadásul az apja nem mer lekeverni egy kibaszott pofont neki pedig 5x akkora. Ez a csávó megtanulta hogy így tudja érvényesíteni az akaratát, hidd el 2-3x meglenne agyalva a búrája összehúzódna. Isten óvja hogy ennek családja legyen majd. <#levele>

BoneDragon
#296712
Ez a gyerek tuti agyisérült.

Vaxi
#296711
linkelné azt a videót valaki, amin egy srác belerúg egy nagyot (karatézik) egy lépcsõ korlátjába, aztán lefikázik a lépcsõn? 😄 köszi 😊)

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

Bronx South
#296710
#296709
Jól van, megnyugodtam, hogy nem csak engem baszott fel agyilag! 😄
pamparampa
#296708
élve ásnám el.idegbeteg fasz.<#boxer>

\"Csak egy kis testbeszéd...Nem!Kussoljon a tested!\"

Smicy2
#296707
Smicy2
#296706
1:47 😄

Charade GTti

Smicy2
#296705
vicces hogy a testvére mindig ott van és röhög😄

Charade GTti

Bronx South
#296704
Ám ez a csávó nincs megjátszva... XDDD

Aki nem akarja az egészet nézni az két perctõl nézze. 😄D

pamparampa
#296703
szerintem eléggé gay az aki a seggébe távirányítót dug<#eplus2>

\"Csak egy kis testbeszéd...Nem!Kussoljon a tested!\"

FalseHeLL
#296702
Nem érti a fekete pólós srácot az akcentusa miatt + nem akarja mondani azt, amit kér. Aztán hall egy szót: gay(meleg, homosexuális) és azt hiszi, hogy õrá mondja és ezen akad ki a végén.

There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods. But the universe is a big place, and whatever happens, you will not be missed.

Bronx South
#296701
Ha jól értem a fekete pólóssal nem tud megegyezni a gyerek arról hogy mit kéne a kamerába mondania, igazából nem csinálja jól amit kéne de õ azt hiszi hogy igen, azt számára ez elbaszott idõ és elkezd rombolni. 😄 Ez a lényeg.

Aquir
#296700
hiszti, biztos fék, stb.

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

#296699
Valaki mesélje már el, az angolul kevésbé jól tudó egyéneknek, hogy pontosan mi volt a srác baja?
Amúgy, valamiért olyan érzésem volt közben, hogy ütném míg mozog! 😄
BoneDragon
#296698
Ez tuti megrendezett (vagy nem). Jó nagyot lebasztam volna ennek a kis csicskának...

Bronx South
#296697
Ez ugyan az a gyerek aki rángatózott és visított mert törölték a wow accountját. XDDD

mcmoha
#296696

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

nearo
#296695
beteg^^

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

pamparampa
#296694
mert kanca, be akar jönni a csõdörnek<#buck>

\"Csak egy kis testbeszéd...Nem!Kussoljon a tested!\"

#296693
pamparampa
#296692

\"Csak egy kis testbeszéd...Nem!Kussoljon a tested!\"

LasDen
#296691
az díszítõ elem...hogy még szebb paci lehessen...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#296690
Mé' van hosszú szempilla a patáján..?

Bokafix2
#296689
fúly de buzis <#nyes>

"nem ezek azok a droidok amiket keresnek"

0Fritz0
#296688
Éééééss tá-dám, Talpman megérkezett!

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

pamparampa
#296687
vótmá'?

(idegbeteg kategória 😄)

\"Csak egy kis testbeszéd...Nem!Kussoljon a tested!\"

pamparampa
#296686
a legfinomabb<#finom>

\"Csak egy kis testbeszéd...Nem!Kussoljon a tested!\"

LasDen
#296685

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#296684
nesztek póni...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár