Humoros-aranyos képek/videók

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#296683
😄DDDDDDDDDD:SAD😄:SAD😄DDDDDDDD
LasDen
#296682

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#296681

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#296680

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Froopy
#296679
Ez nemjó, ez a szavatossági idõ lejárta után lebomlik!!4<#idiota>

A hangszínt hanglétráról festjük a hangfalra?

LasDen
#296678

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

The Protector
#296677

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

HTS s3rg1nh00
#296676
ó 'sszátokmeg,mennyivel jobb volt a hamburgeres téma.

BF2 TOPIC #99999 kétszer is:D

Sir Quno Jedi
#296675
Én ki se szálltam vón, csak nyomtam vón a dudát, meg integettem vón, hogy húzóggyle, húzóggyleeee! 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Casillas
#296674


Vivimos por ti, vence por nosotros.

w77d
#296673
30 sec bõven elég, 15 is...

nearo
#296672
Most komolyan el sem tudod képzelni azt a sokkot, amit egy ilyen baleset okoz? Te ilyen terminátor vagy, hogy "fú majdnem meghaltam, sebaj segítsünk a másik sofõrnek"? Kb 30 sec van a crashtõl a video végéig. Nem mindenki hõs, lehet hogy a faszinak ez volt élete elsõ komolyabb balesetes élménye.

Pont Te mondtad, hogy butaság ítélkezni, mert lehetett mûszaki hiba is. Szerintem meg az autó sofõrje felett is butaság ítélkezni a video alapján. Lehet, hogy másodpercekkel késõbb már segített a kamionosnak, és az is lehet, hogy a sokktól egyszerûen nem tudott ésszerûen cselekedni.

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

w77d
#296671
nem kicsit szörnyülködött el.. a videó végéig nem megy segíteni, sõt elsétál a másik irányba.. a minimum, hogy a biztosító helyében nem fizetném ki a kárt azzal a bejegyzéssel, hogy segítségnyújtás elmulasztása miatt bukta...

Metalmilitiakid
#296670
Én is elõször segítenék a másiknak, mert bennem is ez van, én csak arra akartam kilyukadni, hogy ebben az esetben, szerintem nem elítélendõ az, hogy a csávó kicsit elszörnyülködött azon, hogy szétment a kocsija, vagy lehet éppen majdnem meghalt.

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

w77d
#296669
mind1, itt ismerszik meg az ember mivoltja.. nekem volt balesetem, hogy nem én voltam a hibás, mégis elõször a másik autóst kérdeztem meg, meg hívtam a biztonság kedvéért egy mentõt, mert egy gyerek is volt vele... aztán néztem csak hátra és láttam, hogy a Meriva teljesen TK, de valahogy nem is izgatott akkor... 1-2 nap múlva már annál inkább 😄

desigo
#296668
Akkor abban a pillanatban nem nézelõdni kellett volna hanem egybõl reflexszerûen segíteni.
full alap
legalább is felénk...
Metalmilitiakid
#296667
Nem azt mondtam, hogy nem illene, sõt egyenesen kötelezõ, de abba kis idõbe amíg a saját sokkjából felriad nem hal bele a kamionsofõr sem. Ha meg berobban az a nem kis mennyiségû üzemanyag amennyi egy kamionon van, akkor könnyen lehet, hogy mind a ketten megpusztulnak, itt meg már tényleg bejönne a saját élet védelme. Nem a sofõrt védem, csak azt mondom, hogy vagy nincs közvetlen veszélyben a kamionos vagy ha igen(a robbanás miatt) akkor viszont inkább megértem, hogy a csávó nem mászik be a kamionba behúzni. De itt nem derül ki ez a videóból.

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

marsu
#296666
Hamburgert akarok!!!!
DanielT
#296665
Gratulálok ehhez a több szinten is kiváló helyzetértékeléshez.
w77d
#296664
azért illene neki segíteni, mert ha berobban a cucc miután ott balfaszkodik egy ideje, akkor már én nyugodtan bevarrnám...

desigo
#296663
Idiótaság nézegetni az enyhén sérült kocsidat amíg egy másik ember jól láthatóan nem tud kijönni.
Alap lett volna,hogy odamegyek és megkérdezem,hogy minden rendben van-e vele.
Ítélkezni pedig butaság a sofõr felett mert lehetett mûszaki hiba is a kamionnal.
nearo
#296662
Szerintem valamilyen szinten mindkét esetben érthetõ a reakció... a nõci szimplán balfasz (a leírásod alapján), az alábbi videóban a csóka meg kb egy hajszálnyira volt a haláltól/súlyos sérüléstõl. Szerintem még magához sem tért teljesen, amikor kiszállt a kocsiból...
De hangsúlyozom, ez csak az én véleményem, lehet nincs igazam...

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

videobaby
#296661
a fõnök😄

Metalmilitiakid
#296660
Silós kamion, akár vegyszert is szállíthat, bár nincs rajta a sárga tábla, de sajnos van sok gonosz ember aki nem rakja ki, mert úgy nekik jobb. Szóval akár veszélyben is lehetett az élete. Most meg az, hogy épp megnézte a kocsi orrát, miközben a kamion sofõr a könyökét vakargatta miközben nézte, hogy másszon ki. Hát szerintem itt nem sok szabályellenesség van.

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

w77d
#296659
csak, hogy itt már nincs veszélyben az életed, meg is bukott az elv a bíróságon 😊

Zoli007
#296658
A saját életed védelme fontosabb, és szerintem ez vígan megáll bíróságon is.

Egy id?ben annyi pornó volt a gépemen, hogy Windows Datacenter Edition-t kellett használnom.

SzirmosSzisza
#296657

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Sippie
#296656
tarkón lövés, ott helyben.
Steve Downie
#296655

The awkward moment someone says no one is perfect in front of Heskey.

flashpointer
#296654
Jutubon van egy felvétel msot nem találom, szerintem sokan magukra ismernének: Nõci felmegy kocsival a járdára, bele egy kirakatba, biztonsági kamera pont felveszi, felpasszíroz egy gyalogost, kiszáll áldozat ott fekszik, az meg nézi a kocsiját hogy tört össze és elkezd az elütöttel kiabálni meg mutogatni neki -.-

Emancipate yourself from mental slavement!

DanielT
#296653
Lószart kapnék, azt. Ellenben a vétkes sofõrrel.
LeWyTy
#296652
Hát szerintem egy átlagos magyar szemszögébõl egy 20+millás autó vs egy idióta ember problémája aki még kárt is okozott... Qrva nehéz döntés szerintem.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#296651
kapnál cserébe pár év letöltendõt...
tutituti
#296650
kiütöttem valakit😞
elnézést tõle😄

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

Dency
#296649

Asus Prime Z390-A | Intel® Core™ i9-9900K | Asus ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti | Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3200MHz | Seagate 2TB | XFX TS 550W

LeWyTy
#296648
Magam részérõl (ahogy én nézem) az egy Toyota Land Cruiser. Az pedig nem egy pár forintos autócska...esemény után a következõket csinálnám:
1.Üvöltenék
2.megnézném menyire tört össze a kocsim
3.megnézném azt a balfaszt aki ennyire balfasz volt.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

HTS s3rg1nh00
#296647
Mr.Tökéletes megszólalt...

BF2 TOPIC #99999 kétszer is:D

tutituti
#296646

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

w77d
#296645
de most mond, hogy nem igaz XXD

w77d
#296644
én segítenék neki kitörni az üveget, aztán mondanám a faszinak, hogy húzás van innen messzebb, amíg kiérnek a mentõegységek.
Tartálykocsi van mögötte. Ha üzemanyagot szállít, bármikor robbanhat, Ha vegyianyagot, az sem jobb.. ilyenkor gyorsan kiszabadítani a másikat és eltávolodni, az emberség ezt kívánja.

LeWyTy
#296643
Okosabbat nem is szólhattál volna.<#nevetes1>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

nearo
#296642
szerintem meg az járt a csóka fejében, hogy ha hazaér, akkor vesz egy lottót

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

DanielT
#296641
Mit segítsek azon a barmon, aki jól láthatóan ott ácsorog a fülkében. Majd segítek, miután felmértem a kárt azon kívül, hogy majdnem megölt a kibaszott idióta, mert nem tud az útviszonyoknak megfelelõ sebességgel közlekedni.
w77d
#296640
ez a kanyar nem adta ki...

LasDen
#296639
én kiszálnék és ahogy mennék segíteni a másik kocsihoz közben megnézném hogy mi van az enyémmel...vagy ez már nagyon sci-fi?? 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#296638
ne haragudj, de ha van jogosítványod, akkor tudnod kéne, hogy ilyenkor kötelességed azonnal segíteni és nem a kocsidat kell nézegetni...
ScarY MAN
#296637
én nagyon geci vagyok és leszarom más nyáladzását, de még nekem is az lenne az elsõ, hogy az embert nézem meg nem az autómat.

...

DanielT
#296636
Így van, másszon be a sofõrért, húzza ki és kérjen tõle elnézést, mert volt pofája arra menni, ahol õ szerett volna az oldalán csúszkálni.
artschi
#296635
a méret jó, de nem azért írtam, csak megláttam a mondatot és röhögtem egyet 😄D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az els? háromnak fáj az ára!

flashpointer
#296634
a saját kocsiját nézi ahelyett hogy segítene

Emancipate yourself from mental slavement!