161
Honlapot szeretnénk
  • OPM
    #38
    thx, megvan
  • Harder
    #37
    nem
    a webszerkesztő programban keresd meg azt a részt hogy "image map"
  • OPM
    #36
    üdv, lenne egy kérdésem:

    azt hogyan tudnám megoldani egy honlapon, hogy beszúrok egy képet és a kép bizonyos részein kattintva lehet az új oldalakra eljutni. Konkrétan egy csoportképtől lenne szó és a tagokra kattintva bővebb információt lehetne olvasni az adott emberről. Photoshopban kellene valamit ehhez beállítani?

    Előre is thx a segítségért!
  • tmate6
    #35
    Hi nagyon meköszönném ha kapnék pár tippet honnan szerezhetek flash gombokat
  • Faterx
    #34
    Ha szélessávod van jobb ha hagyod és ha újraindítod a gépet offlineba legfeljebb Shut off
  • Harder
    #33
    Lehet hogy idegesít, de el kell viselni. Miért lenne amúgy is szemétség? Gondolj csak bele egy pillanatra, hogy a szolgáltató a userek segge alá tolja a vasat, a tudást, folyamatosan karbantartja és fejleszti a szervereit, neked az egész tökingyen van és mit kér érte? Összesen annyit hogy ne akard átverni a reklámja eltüntetésével. A popup reklám meg már régóta szart sem ér, mert az IE kivételével (és ahhoz is kismillió ilyen kiegészítés van) már minden böngészőben simán lehet tiltani, több tűzfalban is lehet tiltani, aztán ott van a rengeteg kis util ami kimondottan erre van ... szal gyakorlati hasznuk nulla.
  • kék
    #32
    Hello!

    Feltettem a Zone Alarmot és azóta, ha bekapcsoloma gépet, rögtön létrejön a kapcsolat, hol lehet ezt kikapcsolni?

    Előre is köszi.
  • KeKKSZike
    #31
    Lehet, hogy igazad van, de engem annyira idegesít az a szemét reklám! Minek kell oda frame-ba betenni? Akkora szemétség, hogy az nem igaz! Mert a pop-up az még elmegy (lsd: extra), de mostmár mindegyik freeweb szolgáltató bebaxa a reklámot felülre... ;(
  • Harder
    #30
    Ha észreveszi a cjb, ugrott a tárhelyed és vele az addigi munkád is ... megéri?
  • KeKKSZike
    #29
    És nem tudsz olyan helyet, ahol talán megtalálom ezt a script-et?!
  • Darkboy
    #28
    sorry, fejbő most nem tok.
  • KeKKSZike
    #27
    Hol?
  • Darkboy
    #26
    van pár script ehhezis
  • KeKKSZike
    #25
    Tudjátok, hogy mire lennék még kíváncsi?!

    Hogy mondjuk a CJB-nél hogyan/milyen módszerrel lehetne eltüntetni felül a reklámot?!
  • Harder
    #24
    Ha nem lenne benne a már előzőleg is ajánlott leírásban, megmondanám... kicsit olvass mielőtt kérdezel, mert pont ezért készítettem a tutorialt. ;)
  • KeKKSZike
    #23
    És ezt a *.tar file-t hova kell töltenem? :O
  • Harder
    #22
    uw-n nem lehet chmod-t állítani, de ez nem az invision hibája.. :)
    magyarosítást meg a logomban lévő cimen (tutorial.hu) le tudsz tölteni, ott van a letöltések között (invision letöltések), plusz a magyarosított skinek topicja kiemelt helyen van a fórumon is. :)
  • KeKKSZike
    #21
    Végigolvastam a gyik.com-on a fórumot, de egy rohadt magyarosítás linket nem találtam! ;( cjb-n próbálok fórumot csinálni, mert írták, hogy az jó... majd meglátjuk
  • KeKKSZike
    #20
    SIKERŰLT BEÜZEMELNEM Invision fórumomat... Még azt szeretném megkérdezni, hogy magyarosítást honnan tudok szerezni meg skineket?! :O
  • KeKKSZike
    #19
    Amúgy az UW-ra próbálom a fórumot élesíteni...
  • KeKKSZike
    #18
    Warning!

    The following errors must be rectified before continuing!
    Please go back and try again!

    Could not create a mySQL connection, please check the SQL values entered

    Ezt a hibaüzenetet kaptam. conf_global.php-pt próbáltam 0777re állítani, de így se sikerűlt! A rohadt életbe, miért olyan nehéz ez a szar?!
  • KeKKSZike
    #17
    Pont az Invisiont kezdtem el telepíteni...

    most ott tartok, hogy a Chmod-okat próbálom változtatni, de FlashXP-vel beállítom azokat az értékeket, amiket olvastam, de egyszerűen "nem jegyzi" meg, mert ha megnézem utána CHMOD "tulajdonságát", akkor nem az van ott, amit én megadtam!
  • Harder
    #16
    Invision többet tud, komolyabb, de a phpBB sem rossz.
  • KeKKSZike
    #15
    Még1kérdés! És szerinted melyik a jobb? Invision vagy a phbb?
  • Harder
    #14
    :)
    letölteni a lapjukról tudod, free:
    invision 1.3.1
  • KeKKSZike
    #13
    Szuper honlapod van, nagyon tetszik!

    Megtaláltam a leírást, nem is tűnik olyan nehéznek... :D

    Csa azt nem tudom, hogy Invision fórumot honnan tudok én letölteni?! :O
  • Pheel
    #12
    SG ingyen ad fórumot. itt
  • Harder
    #11
    ha phpBB vagy Invision fórummotor megfelel, a lapomon mindkettőhöz van leírás.
  • KeKKSZike
    #10
    A másik, hogy nekem egy olyan igényem lenne, hogy szeretnék egy nagyon dögös (igényes) fórumot a honlapomra! Csak sajnos én nem értek nagyon a PHP és egyéb programozáshoz. Hogyan tudnék egy olyan fórumot a honlapomra tenni? Előre is köszi a segítséget! ;)
  • AtomHeart
    #9
    De, polo www.polarhome.com, tobbet fejbol nem tudok, keress ra google-el, free+web+hosting"
  • BontottCsirke
    #8
    De, fizetős, nagyonsok :)
  • KeKKSZike
    #7
    Hi!

    Regelni akarom magamat vmelyik tárhelyre, de azt vettem észre, hogy mindenhol ilyen b*zi frame-s reklám van. Nem tudtok olyat ahol nem ez van?!
  • Pheel
    #6
    ment levél
  • mikike
    #5
    ok
    bár úgy tűnik ők már meg1eztek egy faszival, de majd még kellhet gyorsan
  • Pheel
    #4
    Ha lehet ezt már magánban. Hétfőn írok neked egy átfogóbb levelet. Remélem jó így.
  • mikike
    #3
    és mennyiért vállalod
    van valami refed?
  • Pheel
    #2
    Éppenséggel képes vagyok legyártani egy ilyet + kereshetőség. :) meg persze szebb :)
  • mikike
    #1
    valamelyik régi topicba írta valaki, hogy ő elég jól nyomassa a PHPt meg az SQLt meg az egyéb csodákat, egy ilyen ember kéne nekünk
    ingatlanos oldalt szeretnénk olcsót meg szépet
    olyasmi kéne mint ez: http://www.fior2000.hu/ csak + kereshető
    adatbázissal és könnyű frissítéssel (meg persze szebb)
    max. 50et szánnának rá
    megcsinálja valaki?

    [email protected]