96
Spiderman the moovie
  • polyakpetike
    #96
    ki tudja mennyi a Spiderman 2 demo gépigénye?????? Előreis köszi!!!!:D:D:D:D:D:D
  • Kongy
    #95
    Valaki tud patchet a játékhoz??
  • C4akela
    #94
    Hello!
    Légyszi valaki segítsen!
    Elindul a Spiderman 3 de kép nincs csak hang
    Mit csináljak?
  • sziszak
    #93
    Ez nagyon durva, ott skreccsel a nyolc karjával? :D
  • cisumex
    #92
    az de forma! itt bulizott magyarországon Doc Ock

    csekk a két képet:
    http://imdb.com/gallery/ss/0316654/DF-13284.jpg
    http://www.starnight.hu/uploads/galeria/27/large_1180386776.jpg

    nagy tiesto fan :D
  • C7
    #91
    nekem ez nincs meg. a régi Spider-Man jó volt:D. összeállt Vérontó és Oki Doki
  • grebber
    #90
    Hali!Te mit csináltál hogy tudtál vele játszani mert nekem elindul a game start mutat egy kék pókhálot a levegőben azt bármit nyomok nem történik semmi????????????
  • greco
    #89
    Szerintem egész jó.Végre normális a kameramozgás.Felbontást lehet benne állítani?
  • grebber
    #88
    Aki leszedte irjon róla hogy milyen ez a 2 mrt a hellyel hadilábon álok.

    ja a #87 info:576.hu
  • grebber
    #87
    Spider-Man 2 demo

    Demo - 2004-06-03 15:37:00

    Hoppá, ez váratlanul jött: az Activision kiadta a Spider-Man 2 demonstrációs verzióját (a kettes számú Pókos film játékváltozatáról van szó, ugye). A demó jó vaskos darab (erős kétszáz mega), és a játék elejébe enged interaktív bepillantást. A teljes verzióra sem kell sokat várni: a film bemutatójával párhuzamosan (júliusban) debütál, az összes létező platformon. Erre tessék:Demo
  • Crem
    #78
    Dikkma!

    Drága-drága... De ha egyszer beindítod és megnézed elfelejted mennyit sporóltál és néékülöztél mert az állad lent van a billentyűzeten...:)))))
  • Shep
    #77
    GeF4 4200 42e netto a legjobb választás.
  • togeza
    #75
    Hali! fényerőt lehet valahol állitani? Mert nekem olyan sötét, hogy játszhatatlan. A monitorom hibája (MAG570v), alapból nagyon sötét a 3D-s alkalmazásoknál.
  • Shep
    #74
    Csocso jó régen volt, de amúgy nem vagyok meg, a játék sincs már meg, mert nem bírtam a kameranézeteket, de majd lesz az az új csoda ami olyan lesz mint a MGS a címe most nem ugrik be, na azt majd biztos végigviszem.
  • Dikkma
    #73
    Nem támogatja.
  • CSOCSO
    #72
    megvagy mgs el már?
  • Shep
    #71
    Hat szerintem a G400as nem támogatja, de pl megnézed a gépkönyvben a dobozán a hivatalos honlapon stb.
  • Shep
    #69
    Ha nem támogat TnL-t akkor nem is fog
  • Mikice
    #67
    A qci-n a linkekek még élnek. Töldsd le a további linkeket, csomizd ki, nyisd meg a html-t és már töltheted is.
  • Ryan
    #66
    Segítsen valaki!
    Honan tudom letölteni az ISO-t? A qci már megszűnt máshol pedig nem találom!
  • Sephi
    #64
    A gama super csak engem az ut ki hogy vagy megy a hang es nem megy a zene vagy csak a zene megy es mas nem... roszabik esetben a laborban nem ment semmi hang se zene es asse tudtam hogy mikor van riado es mikor nem :(((
  • Mepe
    #62
    Köszi szépen:-)
  • Hitm@n
    #61
    Aha. Íme:

    Go to Specials/Cheats and enter the following codes (a laugh will confirm correct code entry):

    chillout - Super coolant
    underthemask - First person view
    goestoyourhead - Big head/feet mode
    joelspeanuts - Big head/feet mode for enemies
    dodgethis - Spider-Man takes the red pill for Matrix-style attacks
    imiarmas - Gimme all levels, FMV sequences and gallery pictures
    arachnid - Gimme all levels, FMV sequences and gallery pictures
    romitas - Skip level
    koala - Spider-Man eats his spinach
    organicwebbing - Unlimited webbing
    headexplody - Bonus Training Levels
    hermanschultz - Play as myth leader
    realhero - Play as a Police Officer
    freakout - Play as Matrix Spider-Man
    spiderbyte - Play as Small Spider-Man
    captainstacey - Play as a Helicopter Pilot
    knuckles - Play as Thug Model #1
    stickyrice - Play as Thug Model #2
    thugsrus - Play as Thug Model #3
    serum - Play as a Scientist
    girlnextdoor - Play as Mary Jane


  • Mepe
    #60
    Hi. Tudtok a gammához kódokat?
  • Hitm@n
    #59
    Ja, most jelenleg nekem sincs fent :))
  • yolika
    #58
    aha, szerintem is biztos az átültetés az oka a szaggatásnak, legalábbis én még egy jól sikerült konverziót se láttam:(
    az utolsó mondatra a válaszom: inkább nem szeretni, asszem most rögtön uninstall, pápá spiderman
  • Hitm@n
    #57
    A driver problémát az akadásra értettem.

    Yolika: sztem a szaggatás miatt van,hogy később csinálja meg azt a játék,amit szeretnél.
  • Hitm@n
    #56
    Itt mit mondtak a fórumon,másnak is akad?

    Engem a gépigény mellett nagyon zavar a helyigénye is.
    Azért én elvárnám egy játéktól,hogyha felpakol 1,3 Gb-t,akkor legalább fusson cd nélkül (lásd MoHAA).De nem.
    Driver probléma lenne?
    Mondom,eddig egy játékkal sem volt ilyen bajom.Na jó,nem azt mondom,hogy fullon röccenésmentesen futott eddig minden,de ilyen mértékű szaggatást sem produkált még semmi.Amúgy gyanítom,hogy a konverzió hibája a szaggatás,mert nem optimalizálták át rendesen a kódot pc-re.
    Onnan ez a "sejtés",hogy közel azonosan akad 640x480-ban low grafikával,mint 800x600-ban fullon.

    Hát ez van,ezt kell szeretni.....vagy nem szeretni :))
  • yolika
    #55
    lehet hogy csak azért idegesít különösen, mert mint már mondtam, qrvára szaggat, belassul, és nálam, miután megnyomok egy gombot, néha (nem vicc) egy másodperc múlva csinálja meg, amit kéne. a tony3 motor, meg végülis tényleg logikus, és most hogy így mondod, már én is annak látom. a gépigénye viszont irreálisan nagy(azért annyira nem szép a játék, 512 mbyte ramnál, meg nem hiszem, hogy több kéne neki)
  • Hitm@n
    #54
    Elég fura,de azért nem játszhatatlan.Hasonló,mint az "első" része,csak jobb grafikkal.
    A te gépedet nézve én akkor nem is panaszkodom. :))
    A röhejes amit minimum gépigénynek jelölnek meg:P600,128Mb Ram,32Mb vid.kártya.Kíváncsi vagyok,egy ilyen konfigon hogy hasíthat?

    Lehet,hogy ram kellene neki?Vagy izmosabb videokártya? (mindegy,az biztos,hogy nem mostanában újítok gépet)

    A TonyHawk3 motor csak tipp,de sztem ránézésre ugyanolyan,mert pl. a másik Spiderman meg a TonyHawk2 motorját használta.

    Meg vannak közös vonásaik is:mindkettőt az Activision adja ki,a Spiderman-ben voltak Thps2 reklámok,a Thps2-ben meg benne volt bónuszként Spidey.
  • yolika
    #53
    nekem is baromira szaggat, még 800x600-ban is(p4 1500+gef2mx400) de azt honnan veszed, hogy tony3 engine?
    egyébként király kis game, csak meg látszik az irányításban a konzolos mivolta, és így szvm játszhatatlan
  • Hitm@n
    #52
    Nekem szaggat,mint állat!(1Ghzes proci + Gf2Mx400)

    Amúgy ahogy nézem,a Tony Hawk 3 grafikus motorját használja,ami csak azért is érdekes,mert a Thps3 full grafikával sem akad!
    Ez meg 640x480,grafika minimumon,és szaggat.Raktam fel neki egy peccset,de semmit sem csinált :(
    Eddig nem volt bajom egy játékkal sem,de a Spiderman elkeserítően fut.
    Miért?
  • Pace
    #51
    Kösz, meglett :)
  • Sephi
    #50
    ahm nyomd le a num2. gombot a lufi elott es akkor auto Lock on lesz a lufi :)
  • Pace
    #49
    Hülye kérdés lesz, de már az elején elakadtam. Van az a pálya, mikor először nyomulok rendes cuccban, és egy lufit kéne levadászni, vagy mi...NA ott mit kell csinálni? Nem tom elkapni a lufit, se lelőni, se semmit...Help me
  • Sephi
    #48
    Ize ki tudgya hogy nekem mijarakert nem megyen rendesen hang. van amikor minden jol halatszik van amikor nema es csak a zene.

    ujra telepitetetem nem ment majd minimum nemm ment majd maxumum az se ment... mijabaj?
  • Sephi
    #46
    Jo gama... mijafaszer ket CD eszt nem ertem...
  • yolika
    #44
    nemtom, lehet hogy hülyeséget írok, de nekem is kérte az egyes cd után a kettest, de valszeg csak ellenörizte, hogy meg van-e, mert rögtön utána követelte vissza az egyest és befejezte az installt. ja és a játékhoz a kettes cd kell
  • yolika
    #40
    már nyitottam egy topikot, ahlo leírtam, hogy mi a baj(op.rendszerek,felhasználói programok/kicsomagolási gondok) én sem értem, hogy miért, fent van a legújabb winace(kipróbáltam az összeset) ,de ezt most nem részletezném(végülis ez egy játék fórum, és a másikba már leírtam mindent részletesen) ha van vmi ötleted, akkor azt szívesen venném
  • Dikkma
    #39
    Ezt nem értem, valami harveres inkompetencia miatt nem tudsz acet kicsomagolni?
    Elmész www.winace.com -ra, letöltöd a 2.11-et és kicsomagolod.