96
Spiderman the moovie
  • yolika
    #38
    hoppá, asszem mégis találtam egy noCD fix-et, de van egy problémám, miszerint nem tudom kicsomagolni az ace fileokat, és az exe pont ilyenben van. nem tenné meg vki , hogy kicsomagolja, majd mondjuk zip-be újra becsomagolja és felteszi az sg ftp-jére? nem nagy a file(1.5mbyte), és csak egy fél perces "munka" lenne, viszont baromi sokat segítenétek vele. a file a következö:
    http://gcw.gamingelite.com/games/files/devsmmv.ace
    természetesen, vhogy meg is hálálnám
  • yolika
    #37
    nektek kellett vmi crack/noCD patch a futtatáshoz? mert nekem nem indul el(kéri a 2-es cd-t, pedig bent van), viszont a cd-ken nem volt crack könyvtár szal, ha vkinek van ilyesmije, örömmel venném , ha megosztaná velem, elQre is köszi,
    Yolika
  • Kalmika
    #36

    Segítsetek

  • Kalmika
    #35
    Azon a pályán, mikor a zöld kis madarat kell követni, olyan hihetetlenül akadozik a játék, hogy nem tudok mit kezdeni vele... Előző pályákon semmi gond. De itt teljesen beragad, mint a lemezjátszó:)!
    Valakinek van tapasztalata? Csak ez a pálya szar???
  • Dikkma
    #33
    Van rajta audio track? Mert nekem elvileg van, egy 2 perces, neroval irtam. De ha cd-mateval akartam, az nem rakott volna ra.
  • Dikkma
    #27
    Be kell menni a legközelebbi számítástechnikai üzletbe, egy nagy teherbírású reklámszatyorral a kézben, suhogós joggingban, napszemüveggel, és zselés fejjel. Rágógumi szintén szériafelszerelés kell, hogy legyen. Amikor az eladó megkérdezi, miben segíthet, kérj egy GF4 Ti4600-at! Amikor elfehéredik, és rebegve azt mondja : de hát uram, tudja Ön, mibe kerül az? akkor borítsd ki a reklámszatyor tartalmát, egy zsák pénzt az asztalra, és rázd meg a nyakadban levő kb. két kiló fuxot, hogy Ezt sem szarér vettem ám, öcsém!

    :))

    De most komolyan, csak T&L-es kártyával megy. Az isonewses fórumban is volt egy ilyen important nemtommi, nem topic, nem lehetett oda írni, csak elolvasni. Ottan írták. Meg a readme-ben is. Egyébként nekem sem megy, Savage4 rulz :P
  • Hmuda
    #25
    Valaki válaszoljon PLZ!
  • Hmuda
    #24
    Skacok, valaki mondja meg nekem, hogy TNT2-vel felesleges bármit is csinálnom? Mert azt írja ki, hogy TNL-es kártya kell hozzá. Remélem nem emiatt az üzenet miatt szedtem le a 2 CD-t.
  • Crem
    #17
    Hi!

    Nos, én nem onnan töltöttem le, de megnéztem mielött válaszoltam volna a kérdésedre...
    Minden stimmelt (név, kiterjesztés, stb...)
    Egyébként ISO és a második CD javarészt audio...
    Nézd meg Nfo filet-t !
  • Crem
    #14
    Azaz...
  • Crem
    #11
    Na én le is töröltem...:(
    Nem azt mondom, hogy nem jó, csak képtelen vagyok megszokni az irányítást...
    A verekedés viszont kimondottan jóra sikerült!:)))
  • killers
    #8
    Már végigjátszottam és nagyon jó! A tiszta játékidő minimálisra sikeredett és különösebb kihívásokkal nem bővelkedik. Nekem csak 1 cd! Az irányításba gyorsan bele lehet jönni. A vége nagyon nehéz! sok sikert
  • Randal
    #7
    Én má játszottam is vele:)
    Kicsit fura az irányítása, ajánlom mindenkinek a Tutorialt, elég hasznos.
    Igen 2CD-s, de jó játék:)
    Röhögni fogtok mikor meglátjátok a srácot a szerkójában:)))
    Eszméletlen!
    Ave.
  • djcom
    #6
    Na nekemjön lefelé,csak kurva lassan
  • Crem
    #5
    2CD!

  • Dante
    #4
    a játék, nem a film sztem:)
  • I.C.ram
    #3
    az rossz ez a jo : http://www.spiderman.sonypictures.com/
  • I.C.ram
    #2
    www.spidermanthemovie.com
  • djcom
    #1
    Ma jelent meg az USA-ban!Nem tud valaki egy linket?