4113
  • B0B0
    #3833
    Heppi Börszdéj! :)
  • Bokafix2
    #3832
    Nem tudja valaki, hogy Buddy-nak mi volt az a sorozata ami 10 részből állt, és valami nyomozót alakított benne. 2001-ben adta is valamelyik kereskedelmi csatorna. Nem az Extralarge, az biztos. Azt ismerem. Valami más címe volt...
  • Zsolti9014
    #3831
    ez jó lenne :D
  • Kojiro
    #3830
    THX
  • Seten
    #3829

    Hogy Kőhalmi Zoltánt idézzem:
    Jó volna ha lenne egy 48-as szabadságharc témájú Bud Spencer-Terence Hill film amit a nemzeti ünnepeken is adhatnának.
    Így nézne ki a dolog:
    Bud Spencer - Kossuth Lajos
    Terence Hill - Petőfi
    (Mivel láthatjuk, hogy alkatilag teljesen rájuk van szabva a szerep.)
    A cselekmény:
    Kossuth babot rendel a Pilvaxban és belekötnek a pincérek, majd jön Petőfi és mindenkit lever egy biliárd-dákóval.
    Kell még a filmbe egy néger kisdobos és egy Habsburg motoros banda (akik heroinnal terítik a Monarchiát)

  • Kojiro
    #3828
    nekem is privit plz
  • csoxer
    #3827
    thxx,jóhasznát veszem:)
  • Dexantreal
    #3826
    Privi ment.
  • csoxer
    #3825
    Engem is érdekelne..megtudnád dobni esetleg privivel?
  • Dexantreal
    #3824
    Thanks!
  • Banyapapa
    #3823
    küldtem privit.
  • Dexantreal
    #3822
    Váhhh... kár, hogy csak ma néztem ide. Jó rész, szeretem. Letölthető valahonnan? :S A netről, azt tudom... esetleg valami útmutatás, vagy ilyesmi... de nem fontos.
  • tengereszvince
    #3821
    azt már láttam
  • STREEX
    #3820
    Na mi lesz ma este a Film+ -on 19:05 kor?
    ...És megint dühbe jövünk!!!!
  • B0B0
    #3819
    Nah, kicsit elfeledkeztem a feladványról, de:

    Ő ugye Nicolette Larsson, aki a Let Me Be The One-t énekli, ami a Keményfejű zenéje. Akkor szól amikor Luke és Matt "szórakoznak kicsit" :)
  • amonserrano
    #3818
    ahogy lattam a neten.. eleg hires enekesno... sajna csak volt... 97 ben meghalt:(

    az lehet hogy Kim McKay neven szerepelt volna az esmegint duhbe jovunkben?? mert igy vna feltuntetve.... biztosak vagytok benne hogy o az?:)
  • Kojiro
    #3817
    ver iz dö bannör?!
  • Kojiro
    #3816
    paróka*
  • Kojiro
    #3815
    képzeld el szőke göndör parákában
  • amonserrano
    #3814
    hat azt is kerdezhetnem: ez a tunderke meg ki?

    hat meg a nevet is megneztem.. de meg igy se sikerult rajonnom:(

    lehet hoy mar telleg oreg vagyok es rozsdasak az izuleteim?
  • B0B0
    #3813
    Főleg Amon Serranonak megy a kérdés: :)

    Ki ez a hölgy aki a képen látható:
    ?????

    Nem ér lesni a linket!
  • gTWELVE
    #3812
    hezagos a topic, de nekem is megvan a Don Camillo.. nagyon jo.
    Multheten egyik este leultem es Megneztem sokadszorra az es megint duhbe jovunk-et. :D
    Kb 6 evvel ezelott meg kazettan neztem egy felkilos solettkonzervel, meg egy uveg hubertussal a Kincs ami Nincset.. Kibaszott jo volt.. :DDD
    Nektek melyik a kedvencetek?
  • Scooter
    #3811
    Don Camillo van DVD-n! pl. Stop-Shop MM.
  • Daell Drow
    #3810
    Multkor voltam könyves boltban,de a végén dvd-t vettem:
    Akik csizmaban halnak meg, Az ördög jobb és bal keze, Nevem senki.
    jövő héten veszek még 5-ot minimum.
    Amugy a Don Camillo van DVD-n mert azt nem láttam?
  • Cike
    #3809
    jaj bocsánat basszus rossz forumba irtam be
    bocs mindenkinek
  • Cike
    #3808
    ahogy látom nem igazán vagytok a forum témájánál illetve a ciménél de a lényeg hogy ezt honnan veszitek hogy lesz 3. évad ez biztos?????
  • greenish
    #3807
    Üdv mindenkinek!
    Toser!Nagyon érdekelne az oldalad, rákerestem, de jelszóval lehet hozzáférni...Hogy is van ez?
    köszi
  • Scooter
    #3806
    Aladdin? De jó is lenne ha kiadnák.
  • Banyapapa
    #3805
    tessék
  • lalahat
    #3804
    A kincs ami nincs -ből
  • lalahat
    #3803
    Nem tudjátok hol lehet letölteni a Movin Cruisin -t????????????????
  • toser
    #3802
    Viszont amiket még nem adtak ki azokat sajna én sem tudom hogy mikor fogják,de én azt hallottam hogy pl. Aladdin-t ki akarja adni egyik forgalmazó,de nem tudják még egyenlőre kiadni mert nincsenek tisztázva a szerzői jogok,és ezért nem adták még ki.üdv.
  • toser
    #3801
    Hello,"nem olvasol híreket?"...hogyne olvasnék!,de te nem tudtad hogy a piedone sorozatot Magyarországon már KÉTSZER is kiadták DVD-n,csak éppen mind a 2X rosszul,nézd meg pl. hogy recseg benne a magyar hang.Ezért ki fogják adni harmadjára is,de most már normális minőségben.üdv. :)
  • Scooter
    #3800
    A Piedone már megjelent!!! Nem olvasol híreket? www.spencerhill.hu Lehet, hogy újra adják ki. Én olyanról érdeklődnék amit még eddig nem adtak ki.
  • ptibi
    #3799
    Üdv Toser!
    írtam neked de még nem válaszoltál fontos lenne a dolog írj privit
  • toser
    #3798
    Hello,én úgy tudom hogy a Piedone mind a 4 részét ki fogják adni a közeljövőben,de azt hogy mikor még senki sem tudja sajna....
  • Scooter
    #3797
    Tudja valaki, hogy mi lesz a következő Bud&Terence DVD film amit kiadnak? A www.spencerhill.hu -t ismerem. Viszont ott nem szerepel a listában az "Én vagyok a fegyver" Terence Hill-es DVD, ami már megjelent.
    Ha valakinek van infója, megoszthatná velem!
    Thanx.
  • amonserrano
    #3796
    www.spencerhill.hu
  • Vercetti 1
    #3795
    Sziasztok vki le tudná írni az összes Bud Spencer Terence Hill filmek címét??? Kösszi.
  • Banyapapa
    #3794
    Bombajó Boxolo?