4113
  • kjhun
    #4113
  • AnuluWork #4112
    Kincs ami nincs
  • Shiwo
    #4111
    én úgy tudom, hogy az majd január elején lesz..

    hogy melyik mozi az meg városfüggő..
  • AnuluWork #4110
    Nem tudjátok, hogy a Kincs ami nincset mikor melyik mozi adja?
  • AnuluWork #4109
    Bud Spencer & Terence Hill - Slaps And Beans :)
  • ReszegKoldus
    #4108
    Régóta gondoltam milyen jó lenne valami GTA szerű Bud Spencer & Terence Hill játék, de ennek is nagyon örülnék, ha elkészülne :)
  • eddaniel
    #4107
    Igaz, erről szól a Braziliai fiuk című film.
  • Shiwo
    #4106
    az a baj, ha még le is klónoznád, személyisége, beszédstílusa, testbeszéde, mozgása nem ugyanaz lenne, hisz az az ember élete során alakul, formálódik..
  • eddaniel
    #4105
    Ilyesmivel sosem viccelnék, nagyon szerettem.
  • Quantumleap
    #4104
    Remélem, csak morbid viccnek szántad.
  • eddaniel
    #4103
    Talán lehetne klónozni, hogy újabb filmeket forgathasson nekünk.
  • Quantumleap
    #4102
    Mire?
  • eddaniel
    #4101
    Nem tudom, hogy hamvasztották, vagy koporsós temetése volt szegénynek. Mert ha koporsós akkor még van remény.
  • Sheltem
    #4100
    Tegnap volt egyébként egy megemlékezés is az Olasz nagykövetségnél este, sokan vittek gyertyát...majdnem elmentem énis.
  • Sheltem
    #4099
    Vajon hány színész, színésznő, celeb stb halálhírét olvashattam az elmúlt években...egyik se volt rám nagy hatással, elmentek kész, nem családtagok nem sokat jelentettek nekem, akkorsem ha szerettem a filmjeiket.
    Tegnap viszont egész nap kész voltam...könnyeztem amikor először olvastam, este pedig már szabályosan sírtam otthon.
    Annyira megérintett mint egy közeli családtag halála. Ebből is látszik mennyire szerettem, mai napig megnézem 100adjára is a kedvenc filmjeimet tőle, tőlük.
    Rengeteg olyan dolgot mondott amitől számomra magánemberként is hős volt nem csak Bombázóként.
    Például:
    "A pénz jön és megy, ám a szeretet, a megbecsülés olyan valami, amit ha egyszer elveszítünk, csak fáradságos munkával lehet visszaszerezni."

    Utolsó szava az volt miután maga köré hívta a családtagjait: "Köszönöm".

    Én ugyanezt üzenem neki innen lentről.
  • Ali
    #4098
    Isten nyugosztaljon Bud! Rengeteg nevetést, jókedvet köszönhetünk Neked.
  • Regiujzenek
    #4097
    Bud Spencer - Terence Hill közös filmek története:

    Bud Spencer Terence Hill filmek

  • komati01
    #4096
    A Bud Spencer És Terence Hill chat elérhető lett facebook-on is! Itt fogjátok megtalálni a kvízekkel kapcsolatos infókat is! Csatlakozzatok hozzánk esténként egy kellemes csevejre és like-oljatok minket!!



    Köszönjük szépen kedves kuzenok! Kvízek hamarosan:)

    Facebook Oldalunk!
  • komati01
    #4095
    Sziasztok! A Bud Spencer És Terence Hill Chat elérhetősége megváltozott! Mostantól sokkal egyszerűbb a belépés amit az alábbi linken lehet elérni: http://www.dumanet.hu/chat/?chan=239



    Gyertek és csevegjünk egy jót kuzinok:-)
  • pauly
    #4094
    :D
  • Shiwo
    #4093
  • tomo05
    #4092
    Feeeling :)
  • komati01
    #4091
    A chat elérhetősége www.bsthchat.atw.hu ! Azért is irtam ezt az emailt mert nem célunk a fórumot a chat-tel kapcsolatos dolgokkal tele spamelni ezért is lehet mától a weblapon tájékozódni pl a kvízek időpontjáról!
  • komati01
    #4090


    Sziasztok! megújult a chat weblapja! Mától minden kedves kuzin a honlapon a hírek és események alatt találhatja meg a kvízekről,találkozókról,koncertekről a fontosabb információkat!Minden kedves kuzint szeretettel várunk csevegni,felüdülni egy kicsit munka és suli után:)
  • xido
    #4089
    Bűnvadászokban is elhangzott,majdnem szó szerint:)
  • komati01
    #4088
    "Aki barátot talál, kincset talál.", ahogy azt a Kincs, ami nincsből már jól tudjuk. Ezen a vonalon elindulva, vágtunk bele egy Bud Spencer és Terence Hill témájú chatszoba megalapításába! Fogtuk tehát magunkat és lefektettük Százszorszépváros alapjait.A BSTH Chat-el azt a lehetőséget szeretnénk biztosítani, hogy minőségi és igényes beszélgetéseket folytassatok,főképpen BSTH filmekkel kapcsolatos dolgokról/eseményekről, kedves és értékes emberek gyülekezőhelye legyen, ahova bármikor felüdülés jönni. A feladat tehát: a szoba benépesítése Ellenben a Pongo-pongo szigettel, ezt a helyet ne tartsa titokban senki, rajzoljon csak térképeket mindenkinek hogy idetaláljanak. (a váltóláz ne legyen akadály!) http://www.bsthchat.atw.hu/
  • komati01
    #4087
  • ReszegKoldus
    #4086
    Nehéz elhinni, hogy nem kamu.
    Egyrészt jó lenne látni őket, másrészt viszont az ilyen mondatok miatt, mint "A legmagasabb valaha filmezésért kapott pénzt fogják a forgatások után felmarkolni, amire nem tudtak nemet mondani.", "Én már vissza akartam vonulni, de benne akarok lenni a történelem könyvekben, mint a legtöbb pénzért dolgozó színész" nálam ez a film hiszem, ha látom kategória :D
  • a.carkey
    #4085
    Jövőre lesz egy közös filmjük ismét. :)
    Bud Spencer és Terence Hill újra osztják a pofonokat 2014-ben
  • Poirot
    #4084
    Ja XL-es. :)
  • Poirot
    #4083
    Sziasztok!
    Akit esetleg érdekel, van egy eladó Jumbo dzsekim. Nekem nagy lett.
  • artschi
    #4082
    :DD

  • n000rbi
    #4081
    ááá tényleg, ezt nem is vettem észre (pedig ha nem százszor láttam, akkor egyszer sem)
  • xido
    #4080
    Megmondom őszintén..olaszok lévén angolul nyomták a legtöbb filmjüket..az elején Terence-t és Bud-ot szinkronizálták,holott angolul beszéltek..Később Terence már saját hangján szólt,Bud mindvégig utószinkronizált maradt..Nem értem,mi volt a baj a hangjával,ha angolul beszélt és mindenki másnak meghagyták az eredeti hangsávját..
  • bekeszentandras
    #4079
    Köszi szépen.
  • WhtFalcon
    #4078
    Szerintem ez lesz
  • bekeszentandras
    #4077
    Sziasztok.
    Azt szeretném kérdezni, megtudni, hogy van a kincs ami nincs című film és abból egy zene.Mégpedig az érdekelne amikor kiúsznak a szigetre és egy lágy zene megy, de nemtudom mi a címe és mutatják a szép pálmafákat...
    Köszi.
  • Shiwo
    #4076
    ezt még nem is láttam, ebből lett valami?

  • Tyler1
    #4075
    nem ugyanaz a kocsi, régebbi filmekben ez gyakori baki volt.
  • Ryder62
    #4074
    A Bűnvadászok egyik legjobb jelenete:



    Amúgy van egy hatalmas baki ebben a részben. Én is vagy 30-szor láttam a filmet de csak most tűnt fel. Na mi az?