1139
Grand Prix Legends
  • Larionov
    #979
    A szektoridőket és sok mást is mutató Pribulda: http://rugpl.simulators.ru/cgi-bin/view.cgi?docs/34418210503

    Egyébként sokminden mást is találhattok a GPL-es linktáron:
    http://gpllinks.org/
  • Zsolti9014
    #978
    Nem szokásom feladni. :D Remélem ezután sem lesz az. :DD
    F1Challenge-et is sokáig nyomtam mire oda jutottam, hogy csak vagy 2 segítség bekapcsolásával mentem. Pl. kipörgésgátló.

    De ehhez képest az babapiskóta. Nagyon kemény, nem lesz könnyű megtanulni, de élvezetes lesz! Itt a nyár, időm lesz.
  • Zsolti9014
    #977
    linkeled is? légy oly szíves
  • blory
    #976
    A hetvegen belevagok komolyaban most a heten nincs sok idom sajnos. De kemeny a jatek az tuti. Meg enyit nem kinlodtam egyikel sem pozitiv ertelembe. Kaptam a kiegeszitot is a Masterws forumba hoza amelyik kiirja a szektor idoket.
  • Leo67
    #975
    szívesen srácok, csak aztán nem feladni! és ha már belejöttetek, gyertek majd versenyezni is :)
  • Zsolti9014
    #974
    Nagyon köszönöm!
    És Leo67-nek is!
  • blory
    #973
    Thx, akkor leszedem ezt mert egy olyant kaptam en csak hogy egy palya volt benne.
  • Leo67
    #972
    blory:
    ez a teljes játék (mind a hét autó, mind a tizenegy pálya) 2004-es grafikával.

    zsolti:
    a vroc-on pl. fbremser szerverén mennek egymás után az alap pályás versenyek, oda simán bemehetsz, de mi is szoktunk edzéseket hosztolni, figyeld az aktuális verseny topikját!
  • blory
    #971
    Ez a pontosabban mi az ? Csak a jatek vagy ebbe a tobbi palya is benne van ?
  • Larionov
    #970
    Itt a link:
    http://freemail.hu/oriaslevel/download.php?id=97701ed5e3e58d214e5446f0bb3d8e7b
  • Larionov
    #969
    Ok, a mai nap folyamán feltöltöm a netre. Majd beírom ide a letöltési linket.

    Online versenyzéshez a WinVROC nevü segédprogramot használjuk, ez lényegében egy szerverfigyelő program.
    http://www.vroc.net/legacy.html
    Ezen az oldalon elérhető a WinVROC, és a telepítési instrukciókat is itt olvashatod. A 2. lépést kihagyhatod, mert a GPL2004 demoban, már az összes létező GPL patch benne van. De ne számíts nagy tülekedésre, mert általában csak este szoktak felmenni az emberek.
    Ha valami nem működik szólj, addig is feltöltöm a telepítőfájlt.
  • Zsolti9014
    #968
    és esetleg tudtok olyan helyet, ahol online kipróbálhatnám magam pl. egy szabadedzés keretein belül, ingyen?
  • Zsolti9014
    #967
    feltöltenéd? nekem nagyon jó lenne!
    ha nem megoldható, akkor azokat a pályákat, esetleg egyéb dolgokat amit fel kell rakni hozzá belinkelhetnéd.

    Előre is köszönöm segítségedet!
  • Larionov
    #966
    Mi nem szórakozunk a GTR-el, mert nem is játszunk vele! Tény és való, hogy engem a GPL-ben éppen az nyűgözött le, hogy nem bírtam egy kört végigvinni az elején. A GTR2-t kipróbáltam amikor megjelent, de nekem furcsa volt, hogy beülök a kocsiba, és egyből mentem pár kört Monzán. Se megpörgés semmi. Persze nem valami nagy idők, semmilyenek, de akkor is.

    1:19-el jöhetsz a bajnokságba nyugodtan, az már jó kezdőidő.

    A GPL 2004 demoval mehetsz online, mert valójában ez a full GPL. Elmesélem a GPL történetét:

    98-ban megjelent az eredeti dobozos GPL
    Az évek során a rajongók készítgettek grafikai frissítéseket a játékhoz, majd 2004-ben a patchekkel és az eredeti GPL-el együtt ezeket összeolvasztották 1 telepítőbe. Az esetleges jogi galibák elkerülése miatt csak 1 pályát tettek bele (Watkins) és mindenütt GPL 2004 DEMO néven szerepel,de ismétlem ez valójában a full GPL!
    Létezik még egy olyan telepítőfájl is, amiben benne van az összes eredeti pálya is alapból, de ez csak kézről-kézre jár.

    A többi eredeti pályát, csak be kell másolnod az eredeti 98-as GPL cd-ről a tracks mappába. Nekem megvan az összes pályás GPL 2004 demo, szóval ha nincs eredeti cd-d, akkor majd feltöltöm valahova neked ez a telepítőt.
  • blory
    #965
    Na felraktam a GPL 2004 Demot, hat hihetetlen nehez vezetni baszus, ti akik mar profin uzitek a ligaba gondolom a GTR2-vel csak ugy szorakoztok a kisujatokbol. En edig GTR2, GTL, WTCC-vel mind uzom a kormanyom de ez hihetetlen nehez. Watkinsen kikinlodtam egy 1:19-et most egyelore de nem semmi ez a jatek.Meg csak valami plusz palyakat kellene a jetekbe tegyek lehetseges ? S ezzel lehet on-line menni esetleg ?
  • blory
    #964
    Hat ez komolytalansag reszukrol. Kar hogy nem volt alkalmad kiprobalni a G25-os driverrel mert az orvosolja a problemat, de egy uj G25-os driverrel az lenne az igazi :)
  • Larionov
    #963
    Még mindig nincs kész a kormányom. Nem nagyon akarózik nekik újat adni, inkább húzzák az időt!!!
  • Leo67
    #962
    Röviden: Igen.

    Hosszabban: Bár maga demo és a benne található Watkins Glen pálya már önmagában is használható online, nem árt beszerezni a WinVROC progit is (telepítési útmutató 3. pontjától!). Ezzel már nem csak IP-n keresztül lehet csatlakozni versenyekhez, hanem egy szerverlistát látsz sok-sok infóval.

    A magyar bajnokságban egyébként Monza következik. Hétvégén valószínűleg lesz egy kis szabad edzés. Majd ezen a linken figyeld/figyeljétek, hogy mikor.
  • Encore
    #961
    Köszi a választ, akkor ha leszedem a demot és a pár hozzászólással korábbi linkról az összes pályát, akkor van egy olyan fullos játékom, amivel tolhatom neten?
  • Zsolti9014
    #960
    kösz szépen a választ, egy gyakorlófutamra majd lehet hogy megyek.
  • Leo67
    #959
    BLORY:
    2000 Ft csak GPL, 4000 Ft-ért a szerveren futó összes bajnokságban lehet indulni (GPL, GTR2, RACE, GTL). De ezek éves díjak, június 1-től (augusztus 31ig) már csak 500 illetve 1000 Ft.

    Encore:
    Nem mod, demo! Ez azt jelenti, hogy a GPL-hez '98 óta készült grafikai frissítésekkel újra kiadtak egy demót. Egy pálya, összes autó, korlátozás nélkül.
    A GPL gépigénye alapvetően elég kicsi, az update-ekkel is simán ment nekem 1 Ghz-es procin, 512 MB RAM-mal. Egy-két újabb update van csak (pl. Monaco, Mosport), ami megakasztotta. A mostani 2.8 GHz / 512 MB gépen semmi gond.
  • Encore
    #958
    Ennek a GPL 2004-es modnak milyen gépigénye van?
  • blory
    #957
    Meg mindig nincs kesz a kormanyod ?
    A 2000Ft-os szerver dijal lehet mas jatekokal is indulni a serveren (gtr2, wtcc) vagy csak a GPl-be ?
  • Larionov
    #956
    A szerverünkön szoktak egyéb versenyek is futni, mivel csak minden 2. héten van bajnoki futam, így a köztes hetekben nem bajnoki futamok mennek a szerveren, viszont ehez szervertagnak kell lenned. De esténként szoktunk gyakorlófutamokat indítani, ezeken nyugodtan résztvehetsz, hogy kipróbálhasd magad. Általában én szoktam szervert hostolni, de a kormányom most szervízben van, így teljesen passzív vagyok. A fórumunkat kell olvasgatni, mert mindig ott jelezzük, hogyha szervert indít valaki.
  • Zsolti9014
    #955
    szívesen jelentkeznék, de nincs online tapasztalatom, illetve csak a GPL2004 Demo volt meg/ill. ezt tudom megszerezni.
    Csak bajnokságok indulnak, vagy egy-egy futamra is lehet jelentkezni?
  • Leo67
    #954
    Akinek kevés az egyéb online ligákban rejlő kihívás, a gépe kifekszik a GTR2/RACE/stb. igénye alatt, vagy egyszerűen csak nem lát ki az autóból, az bátran jöhet hozzánk, szeretettel várjuk a Hungarian GPL Masters versenyein! Nálunk sosem esik, sosem fúj, a nap is csak ritkán bújik a felhők mögé, mindig pompás a hangulat, az autókból pedig ragyogó kilátás nyílik a pályára. :)

    http://hungpl.hsw.hu/

  • Alexease
    #953
    GPL Installer

    - Eredeti CD kell hozza!
    - Tartalmazza a patcheket, javitasokat, palyakat, autokat, stb.
  • Larionov
    #952
    Nem, mert szerverbérletet kell fizetnünk, ami 2000FT/év fejenként. Szerintem ez nevetséges összeg, hiszen van hozzá oldalunk, fórumunk, némi tárhelyünk, és még a kupák is benne vannak.
  • blory
    #951
    Ingyenes-e a bajnoksagba valo reszvetel ?
  • Larionov
    #950
    Én is amatőrként csatlakoztam 2006 januárjában a HGPLM-bajnoksághoz, csak annyi volt, hogy más játékok révén már megszoktam a PC-kormányok használatát.

    Mi az ami nem stimmol?
  • KulacsKa
    #949
    Szép és jó minden csak a baj az ilyen versenyeken hogy még amatőrt nem láttam gtr1-ben is már 5secet kaptam körönként tisza baumgartnernek éreztem magam :()

    Melyik kiegget kel az oldalról letölteni hogy minden stimoljon ?
  • Larionov
    #948
    Örülök hogy sikerült megoldani a problémát. Ha tetszik a játék és van kedved, csatlakozz te is a magyar bajnoksághoz(http://hungpl.hsw.hu)

    Az oldalamon találsz setupokat, a legjobb köreim replay-eit, meg még néhány dolgot. http://vargaa.uw.hu
  • blory
    #947
    Sikerult a GPL konyvtarara az Idexing Service-t kellet viszakapcsoljam es elindult.
  • blory
    #946
    Sajnos nem eredeti most szedtem le a 2004DEMO verziot de probaltam mas fajtat is de mindegyiknel az a hiba hogy elfeketedik a kepernyo s vege.
  • KulacsKa
    #945
    Eredetid van? Másodszor ha igen van hozzá d3dpecs Gforce ot elintézi simán :) ha kell a link megrobálom elökeríteni
  • blory
    #944
    Sziasztok
    Mit lehet kezdeni hogyha nem indul a jatek ? A bajom hogy csak elfeketedik a kepernyo es utana semmi megint a desktopra kivet.
  • Zsolti9014
    #943
    én csak javasoltam egy megoldást mert sztem ezzel a játékkal másképp nem biztos hogy megoldható
  • Larionov
    #942
    Ez igaz, de nem valami nagy élvezet FF-es kormánnyal FF nélkül játszani. Egyszer én is próbáltam, de nagyon sz*r érzés volt, hogy semmilyen erő nem hat a kormányra. Attól még a rugós is jobb volt, az legalább visszatekerte középre.
  • Zsolti9014
    #941
    Elvben a FF csak akkor megy, ha az adapter be van dugva a hálózati áramforrásba, a kormány anélkül is, próbáld meg kihúzva.
  • oneal1
    #940
    LOOOOLer te itt is?:)