1139
Grand Prix Legends
  • Leo67
    #1019
    mrsix,
    ez az egyetlen ismert forrás: sold-out.co.uk szerintem tedd fel inkább a 2004-es demót, a pályákat meg másold át.

    penge88,
    1:30-as monaco az már a "megy" kategória :) gyere csak bátran a juniorba, jövő héten monza. lásd még honlapon az infókat: hungpl.hsw.hu
  • mrsix
    #1018
    Sziasztok!
    Tudja valaki hol és hogyan juthatok még eredeti gpl cd-hez, sajnos az enyém tönkrement. Felszeretném telepíteni az új gépemre... Ha nincs más, akár használt eredeti cd is érdekelne!!!
    Előre is köszi az infót! :-)
  • Penge88
    #1017
    Jaj, nem Lotus az hanem valami Brabham verda... Kiestem a monaco-i versenyből mert ütköztem pedig egész jó helyen álltam asszem 5. voltam, 7.ről startolva, de hát Monacoba szinte lehetettlen előzni, rajtnál rajtoltam le az egyik ferrarit a másikat meg a visszafordítónál sikerül kifékeznem... A 4. helyezettel meg lekoccoltak a kerekek és húzott össze vissza és az egyik kanyarba ez volt a vesztem...az alagút után. De a leggyorsabb kör így is az enyém volt, 1:29:60 :D
  • Penge88
    #1016
    Sziasztok! Láttam h lesz valami junior liga, lehet h nevezni kéne, de még nem emgy valami jól a játék... Viszont én az ősrégivel nyomom. A 2004 az fizikailag mennyiben más? nehezebb? Mert olvastam, hogy van egy GPL 2004 DEMO, ami valójában nem is demo, hanem a teljes csak egyébb jogi okok miatt blahblah csak a Watkins ment bele... Eddig nem sok eredményem van, asszem egy Lotus-al hajtok (350 ló 501 kg száraz tömeg), Monacoba van egy 1:30:13-as időmérőn elért eredményem, végülis 7. helyre jó volt... :D Meg ami még tetszik a játékba az az, h észrevenni az autó dinamikáján az üzemanyag fogyását... Egyxszer volt az, h 30 körös Monacoi versenyen elindultam és hát "állva" hagyott még a csapoattársam is a Hulme... Hát rájöttem én, hoyg 160 literrel indultam el és az autó súlya mindennel együtt a 700 kilót súrolta... Kivettem belőle 110 liter, h szűk 40 kört tudjak futni, nehogy még véletlenül is kifoggyon és már jó is volt (így futottam a 1:30as időt). Vagy 2 napja kezdtem el vele játszogatni, de egyre jobban tetszik :)
  • Larionov
    #1015
    Mivel elég nagy sikere van, szerintem ha sikerül megoldani, akkor lesz ősszel is ilyen. De biztosat csak Jani (Leo67) tud mondani.
  • Ch_Slater
    #1014
    fúú, jó lenne, de régi kormány szettben már szar a pedál, mostanában akarok újat venni, de kb. szept.-re lesz belőle vmi. remélem lesz ősszel is ilyen kezdeményezés :)
  • Leo67
    #1013
    Részletek a junior ligáról itt: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=1435
  • Leo67
    #1012
    Köv kedden (július24.) lesz egy tesztfutam (Watkins Glen). Hétvégén küldök minden érdeklődőnek egy részletes tájékoztatót.
  • blory
    #1011
    Ez jol hangzik akkor visszateszem kiprobalni a jatekot. Mikortol indul a buli ?
  • Leo67
    #1010
    Már nem ugrik be anno mennyit mentem billel, kb. 1:10-et fut a kezdö szinten álló ismerösöm kormánnyal. De nagyon vegyes lesz a mezöny, ráadásul egy stabil 1:14 többet ér mint két 1:09 után két eldobott 1:20-as :)
  • Marksz
    #1009
    Kösz...

    A 3. köröm 10(najó 6) év után 1.14.35 watkins glanen, bill-zettel. :d, bár gondolom evvel még ne dicsekedjek... De azért ez mokás hogy megtanulok egy másik játékban autoversenyezni, és itt is megmarad a tudás... Lehet hogy a GT-tényleg tényleg megérdemli A "real driving simulator" alcímet... a második körömben már csuszás nélkül végigmentem. :D
  • Leo67
    #1008
    Marksz, 939-es hozzászólásban találsz pár linket. Kezdetnek megteszi :) E-mailben lesz majd egy részletes tájékoztató a jelentkezőknek.
  • Marksz
    #1007
    Kb 10 évvel ezelött :D

    Most néztem az oldalatok, nem gondoltam volna hogy ekkora élet van a játék körül. El kéne kezdenem gyakorolni, Gran Turismo 4 ben jo voltam, dehát azért a különbség...

    szoval az már megvan hogy az 1.0 verzió kell az már jön is.
    Utána egyesével kell letölteni a szükséges pályákat meg minden, vagy elég ha a modokat?... vagy egyszerüen olvassak vissza mert minden le van irva?
  • Marksz
    #1006
    wow, évekkel ezelött nagy kedvencem volt a játék, de jelenleg egy fájl se található belőle a gépemen... ŐŐ, a verseny érdekelne, de még játékom sincs.. namind1 utána nézek
  • Leo67
    #1005
    "abszolút versenyzők" = abszolút KEZDŐ versenyzők :)
  • Leo67
    #1004
    Tervezünk indítani egy Hungarian GPL Juniors szériát, amelyben az online GPL-versenyzés iránt érdeklődő, gyakorlatlan vagy abszolút versenyzők indulnának.

    A szokásos, keddi Hungarian GPL Masters bajnoki futamok előtt lennének ezek a versenyek, 20 órától. Egy-egy futam 20-25 perc időmérő edzésből és egy Int-Short beállítású (kb. 20 perces) versenyből állna.

    Az autóhasználat tetszőleges. Az indulás nincs szervertagsághoz kötve.

    A versenyeken a HGPLM mindenkori szabályzata érvényes.
    http://hungpl.hsw.hu/index.php?page=szabalyok

    Az érdeklődők velem vegyék fel a kapcsolatot a freeleo freemail hu címen!
  • Leo67
    #1003
    Hamarosan indul a Hungarian GPL Masters 2007-es nyári versenysorozata!

    Helyszínek: Monte-carlo (MC), Montjuic Park (ES), Halle (DE), Leipzig (DE), Wiesbaden (DE), Pau (FR)

    További információk a bajnokság honlapján: http://hungpl.hsw.hu/

  • Zsolti9014
    #1002
  • Leo67
    #1001
    GPL pályabejáró rovat a Youtube-on: [URL=http://youtube.com/view_play_list?p=A07F5166893FB7E4]"One lap around..."[/URL] Egyelőre még csak néhány pálya, de minden héten bővül a kínálat :)
  • Leo67
    #1000
    Kattints a steeringre, aztán nyomd meg először a bal, majd a jobb nyílat. Ha jól emlékszem, így kell.
  • pzolika978
    #999
    Bocsi hogy ennyi problemet okozok,de a következő listát kapom a control kijelzőn: 1,steering ide olyan beállítás van :axis 0<>
    utána: Throttle,brake,shiftup,shiftdown,clutch,look left,lookright,raise arm, View pit board. Ezek vannak. Hiányzik a left,és a right beállítási gomb. A játék azt csinálja hogy csutkára balra szedi a kormányt és csak körbe megy a pályán.
  • pzolika978
    #998
    Köszi szépen, mindjárt kipróbálom
  • Leo67
    #997
    Csak a numerikus billentyűzetről enged beállítani. Nekem ez volt bill-es korszakomban: 8 - throttle, 5 - brake, 4 - left, 6 - right, 2 - clutch, vessző - shift-up, 0 - shift-down, balra nyíl - look left, jobbra nyíl - look right, felfelé nyíl - raise arm
  • pzolika978
    #996
    Hát kormányom az nincs, csak joystick, de billel nem mükszik.A joyom meg nincs itt,úgyhogy egyenlőre nem játszom vele. A billentyűt nem tudtam beállítani,mert nem engedi.
  • Leo67
    #995
    Háát, lehet éppen billel is játszani, de ajánlott a kormány.
  • blory
    #994
    En kiszoktam kapcsolni amikor windowst instalalok, regi megrogzodes hogy ne lasuljon ettol is a game. Amikro eloszor a GPL-t felraktam vagy fel napig kerestem hogy miert nem indul el nekem, aztan valamelyik forumba olvastam errol, s tenyleg az volt a baj.
    Ha nem kapcsolod ki akkor valoba instal s mehet de en megkavarom hogy ne legyen egyszeru.
  • pzolika978
    #993
    Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!
  • pzolika978
    #992
    Na megvan köszi. A bibi az volt,hogy eddig nem a c re tettem,hanem egy külön vinyora,és ott nem akart futni. Csak joyal lehet játszani? Én jobban szeretem a billentyűzetet.
  • Leo67
    #991
    Mehet simán egy install, nem kell cédére írni.
  • pzolika978
    #990
    lejött egy GPL2004 Setup. EXE fájl, azt írjam ki cd-re? Vagy csak simán gépről telepítsem?
  • Larionov
    #989
    Igen? Én csak felraktam és megy.
  • pzolika978
    #988
    Szia!
    Bocsi de azt hol találom?
  • blory
    #987
    Be kell kapcsolni az indexelo servicet a mapara ahova telepiteted.
  • pzolika978
    #986
    Letöltöttem,de nem indul el a játék. Valamit elszurtam volna? Telepítettem, kijelöltem hová tegye,telepítette, indítanám gpl exe-t azt semmi nem történik. HEEEEEEEEEELLLLLLLLLLPPPPPP!!!!!!!!! (ennyire béna csak nem vagyok! Vagy igen?)
  • Leo67
    #985
    http://freemail.hu/oriaslevel/download.php?id=97701ed5e3e58d214e5446f0bb3d8e7b

    Ezt a linket próbáltad? Egyszerűen kattints a letöltés gombra.
  • blory
    #984
    Pedig mukodik.
  • pzolika978
    #983
    Magát a játékot. a GPL2004 telepitöt.
  • Larionov
    #982
    Mit nem tudsz leszedni? A Pribuldat vagy a GPL 2004 telepítőt?
  • pzolika978
    #981
    Sziasztok! Letölteném,de nem tudom. Valaki szájbarágósan elmagyarázná,hogy hogy kell letölteni? Mert én rámentem linkre, de nem jutottam tovább a kezdőlapnál. Köszi előre is.
  • Zsolti9014
    #980
    köszönöm