Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Taptarap
#32966
hmmm 33k-34

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#32965
pontosan

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

batman
#32964
kell itt nekem ilyen magas labdákat adnom szociálisan érzékeny embereknek...

[...] Te romboló állat! Te sátán!

batman
#32963
Szóval akkor azért nehéz engem megölni, mert én szinte soha senkit nem ölök meg

[...] Te romboló állat! Te sátán!

Taptarap
#32962

nem aludni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#32961
command: letöltéseket leállit és figyel

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#32960
lol -40

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#32959

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

R@in
#32958
Te vagy hülye

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

batman
#32957
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de egész kicsit szivatásszagú volt ez a kommented, vagy nem?

[...] Te romboló állat! Te sátán!

R@in
#32956
Állitsd be az allowdownloadot yes-re. Hátha tölteni kéne vmit.

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

R@in
#32955
OSP is megvan?

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Taptarap
#32953
punkbuster enable-n van?
tûzfal van fent?

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#32951
a office súgó nem tud segíteni?

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#32950
igen minnél jobban harcolsz és több embert ölsz meg annál sebeztehetõbb is vagy /sajna ez ilyen/

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Rylander
#32949
Ha sokszor megolom a társamat akkor valami damage megy le? Mert veszem észre hog ymostmár hammarabb lelonek és ez igy szar.... (így)

[email protected] itt megtaláltok..

LSC
#32948
ne ilyen sokan mert behal fórum😊

ev1l FlOwEr
#32947
Ford is ezt mondja :

Eszem, vaszom megáll !!!!
😊

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

LSC
#32946
Hátha valaki tud segíteni mikrószoft vördben.Arra lenne szükségem hogy van egy szöveg amiben kb 500* van benne egy szó és azt szeretném hogy mindegyik szó után írjon egy számot növekvõ sorrendben.Lehet ezt?Vagy mivel lehetne ezt megcsinálni egyszerûen mert nincs kedvem végig írkálni.

Sáska
#32945
valami aimbot vagy vaszom tudja

LSC
#32944
pont.

LSC
#32943
az a köcsög geci is írkál abba a fórumba aki a legtöbb csalást írkálja.Hogy rohadna le a keze.Amúgy mi is ez mert nem jöttem rá?

Sáska
#32942
Észrevettem... Np. de ne aggodj, meg lesz még a böjtje. Mondjuk visszaélek majd az admin powammal. Elõre szólok, hogy ne utájjá majd muhehehehhe

Sáska
#32941
Én voltam sorry, amikor épp klikkelni akartam a cheater nevû gyerekre, eltolodott a lista 1-el és véletlen rád klikkeltem. sry még1x

Sáska
#32940
gondoltam, ha valaki kiprobálja, akkor bannolodik. és akkor ismerté válna a pb számára is. de rájöttem, nem igy muxik..😄

LSC
#32939
szóval te voltál te?

Gugger
#32938
csakis RD és INF !

R@in
#32937
???

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

rohadtgec
#32936
Észrevetted puuta😉
azért sorry😉)))

rohadtgec
#32935
rd inf

R@in
#32934
Nd, ctf?

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

rohadtgec
#32933
Okké!! milyen mapokat akartok??? szerintem célszerû lenne olyanokat, amik várhatóak leszneka kupában az elkövetkezõkben....

Sáska
#32932
http://mpc.elitecoders.org/forum/showthread.php?&threadid=28904

hmmm....
jo lenne ha valaki aki ért hozzá leszedné és elõre megbeszélve bemenne az obira, és akkor többé nem lenne undetected ez a hack sem.... A legtisztább az lenne ha bemenne egy OBI-s és után le is tudná venni magát a banlistrõl.

rohadtgec
#32931
GBS vs idiot???? kam4??? vmikor?

LSC
#32930
akkor neki ha direkt volt és asse tom miért.

R@in
#32929
LoL
Ha OBI-n volt akkor kiszavazott egy admin :p

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

LSC
#32928
Kedvenc pályám volt baze.Sise te voltál mi?Hallottam az admin eksön hangot elõtte😊

LSC
#32927
ez mi emberek?

LSC
#32926
GBS.Vasárnap 20h oké nektek egy szopásra?😊

Qnosi [OBI]
#32925
Kam4en idiot az isten 😊
(igaz az CTF volt)

LSC
#32924
trade mark LOL.

ev1l FlOwEr
#32923
Nem meri....

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

rohadtgec
#32922
Szervezzed az sl war-t, ha már nem vagyol a dolgozóban...😉

Taptarap
#32921
lol😄D

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Sáska
#32920
Mondd meg a biztosítós arcnak, hogy ha nem kapja össze magát, akkor jobb, ha köt még 1 életbiztosítást...

Pano
#32919
Az új gépem már össze van rakva, csak az a KURVA biztosító baszik utalni a pénzt, annélkül meg nem tudom elhozni...

Nah mennem kell, volt jelzõ csengetés 😉 Bye

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#32918
de van, csak infó óra van

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Taptarap
#32917
ma nincs suli???

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

rohadtgec
#32916
Te meg gyere mán, mert különben kénytelenek leszünk lemészárolni azt az egyént, akia gépeden ül....😉

Grave Digger
#32915
Mivan?😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...