Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

csabawarchief
#33017

#33016
Tessék bejelntkezni mer így kcsög unreg vagy😄

\"Life is around you and in you.\"

Grave Digger
#33014
Vitár Róbert powaaaaa😄DDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

NaNoKuTyA
#33013
hogy örül az újdonságnak a sok balfasz!

\':..:\'

[HUN]PAStheLoD
#33012
köcsög..

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

ev1l FlOwEr
#33011
Hát még én.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

[HUN]PAStheLoD
#33010
ja 😛 énis

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Pilu OBI
#33009
Basszameg lekéstem.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

#33008
Én voltam a hozzértõ barát(egy kis önhájp nem árt)

Szal az allowed download be van kapcsolva

\"Life is around you and in you.\"

csabawarchief
#33007

Taptarap
#33006
"is" kimaradt

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

csabawarchief
#33005
tudom, de legalább ennyi sikerélményem legyen! és kérdeztem hogy 1vs1 !!

Taptarap
#33004
ugyes vagy de ezt én meg tudtam volna csinálni

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

csabawarchief
#33003
meg is van !!! 😄D

Qnosi [OBI]
#33002
Melohelyi net rox

Qnosi [OBI]
#33001
El akarod vinni egyedul ? 😄

csabawarchief
#33000
lol 33k

batman
#32999
ejj-ejj

[...] Te romboló állat! Te sátán!

csabawarchief
#32998
Let's ROCK

csabawarchief
#32997
kapok is érte: 3 😄D

csabawarchief
#32996
4 !!!!

csabawarchief
#32995
:-D 5

csabawarchief
#32994
loál

csabawarchief
#32993

csabawarchief
#32992

csabawarchief
#32991
gyorsan amig nincs senki

csabawarchief
#32990
számolni ne se tok

csabawarchief
#32989
-12

LSC
#32988
valami makróval biztos meglehet oldani csak nme értek ahhoz.

LSC
#32987
azért kössz.

Qnosi [OBI]
#32986
wordot passzolom

csabawarchief
#32985
na 1vs1 ? 😊)

csabawarchief
#32984
hali 😊

Taptarap
#32983
szasz

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

csabawarchief
#32982
-19

Taptarap
#32981
- valamennyi

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

csabawarchief
#32980
-20

LSC
#32979
õõõ word-ban nincs valami megoldás?

Qnosi [OBI]
#32978
En meg vagyok meloban lol

Qnosi [OBI]
#32977
=CONCATENATE($A$1,A2)

Ahol A1 a mezo, amiben az adott szo van
A2 ben pedig az, amit moge akarsz rakni (ezt leirod oszlopban vegig, pl 1 2 3 4 5 6...) es akkor ezt lekopizod oszlopba .. bar nemtudom, hogy hogy' akarod csinalni, de nekem multkor igy kellett pont, es jovolt 😊

Taptarap
#32976
nicht wahr

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

csabawarchief
#32975
nemsok kell 33 k hoz

LSC
#32974
vagyok ventrin

Qnosi [OBI]
#32973
Pill, megnezem

LSC
#32972
igen ha tudsz valami okosságot erre.

LSC
#32971
ez mi?

Qnosi [OBI]
#32970
Kell meg ?

Taptarap
#32969
lol --->"ez nem igaz"

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

batman
#32968
tehát ha csak simán állok a pályán, akkor egy idõ után már automatikusan bekapcsola "godmode", nicht wahr? viszont az nem jó, mert akkor Rylander lecsíterez megint, és akkor öngyilkos leszek... 😊

[...] Te romboló állat! Te sátán!

Taptarap
#32967
-33

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.