Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Taptarap
#33071
még a dust3-ra meg a FUEL-ra

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Grave Digger
#33070
mivan?😄D

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

[HUN]PAStheLoD
#33068
spigi te hódítózol?

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#33067
elkés?

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Taptarap
#33066
mikor lesz a col2 visszarakva meg 1-2 az új mappok közül a ctf-re?????

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33065

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Grave Digger
#33064
Mivan?😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

csabawarchief
#33063

Grave Digger
#33062
kés????

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

ev1l FlOwEr
#33061
Milyen kreatív ma mindenki...

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

[HUN]PAStheLoD
#33060
és ? 😊

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

rohadtgec
#33059
röff-röff

Grave Digger
#33058
29999=Spigi, 31999=Spigi

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Kim Basinger
#33057
kim te huje lehecc vagy mi...

Csak egészség legyen, meg térerő! (H. András) PS3 ID: kisapostagi

Kim Basinger
#33056
IGY:

1k verti.go
2k Pano
3k Dud
4k Radical
5k Pano
6k Pano
7k Qnosi
8k t.Füly
9k KIM
10k DayWalker
11k Taptarap
12k Pupcika
13k Ford Fairlane
14k Dud
15k LSC
16k Rain
17k PAStheLoD
18k harczos
19k harczos
20k Dali
21k Pano
22k Rommel
23k Pano
24k Pilu
25k Pano
26k Stoto
27k Dud
28k Taptarap
29k Warchief
30k Pilu
31k Pilu
32k Pano
33k Warchief


Csak egészség legyen, meg térerő! (H. András) PS3 ID: kisapostagi

GSXR
#33055
Hiába a kisdolgoknak is lehet örülni

#33054

Taptarap
#33053
hjaj az öccséd emlékezetes egy hozzászólás volt.😊))

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

#33052
valahogy elmaradt:

1k verti.go
2k Pano
3k Dud
4k Radical
5k Pano
6k Pano
7k Qnosi
8k t.Füly
9k Kim
10k DayWalker
11k Taptarap
12k Pupcika
13k Ford Fairlane
14k Dud
15k LSC
16k Rain
17k PAStheLoD
18k harczos
19k harczos
20k Dali
21k Pano
22k Rommel
23k Pano
24k Pilu
25k Pano
26k Stoto
27k Dud
28k Taptarap
29k Warchief
30k Pilu
31k Pilu
32k Pano
33k Warchief

Taptarap
#33051
jah bocsánat a jómodor
gúúúúúúúúúúúúúúúúúdmorning

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33050
mikor lesz a col2 visszarakva meg 1-2 az új mappok közül a ctf-re?????
kb. 1 honapja kérjük már

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

GSXR
#33049
guttentágfaszikáimguttentág

#33048
jó reggelt!

rohadtgec
#33045
Jó reggelit Powákok😉

ev1l FlOwEr
#33044
A hangulat csak fokozódott.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

R@in
#33043
Tõtöttkáposztaaaa

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

#33042
Jó reggelt mindenkinek !!!!

csabawarchief
#33041

[HUN]PAStheLoD
#33040
azt hittem csak leitattátok õket fantával 😊))))))

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Taptarap
#33039
de jó hangulat volt az elején a vetrin😊)
mi is a taktikánk?? Ja igen KÁOSZ.😄DD

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Phanta
#33038
Tökéletesen beváltak a számításaink! Teljes mértékben sikerült velük beetetni mennyire gyengék vagyunk. Na majd hogy meglepõdnek ha élesben megy

10 perces havazás...

Taptarap
#33037
mennyi lett az SL vs. GBS???

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

rohadtgec
#33036
röff-röff

#33035
van egy tippem: timeout
ez akkor van ha sokáig tölti a pályát (jelen esetben 2 percnél tovább)
mérd meg kb-re, mennyi idõ telik el az "awaiting gamestate" és az "awaiting snapshot" között. ha ez több vagy kb 2 perc, akkor emiatt.
megoldást sajna nem tudok rá. nekem akkor volt ilyenem, amikor vettem egy új vidikarit, azt mondhatni "túl jó volt a géphez". miután fejlesztettem a procit, nincs gond.
ideiglenes megoldás, ha elõtte betöltesz egy pályát (legjobb ha azt ami épp megy), aztán csatlakozol a szerverre, ekkor gyorsabban tölt. ennél jobb megoldást nem tudok, ha viszont nem is ez a gond, akkor meg pláne.....

Taptarap
#33034
Fake gyanús...

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33033
kint van ez is:Counter-Strike: Condition Zero

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Grave Digger
#33032
jaja

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

LSC
#33031
Csak a STALKER-el ne csinálják ezt.

LSC
#33030
én azt mondom az ilyen köcsög oltós cégek megérdemlik.Szokjanak le a hazudozásról hamár ki akarnak szedni egy valag pénzt az emberek zsebébõl, amit mellékesen megérdemel a játék ha kész lessz.

Taptarap
#33029
ja

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

csabawarchief
#33028
Metallica - Fuelt ?

Taptarap
#33027
FUEL-t hol lehet leszedni?

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

#33026
Köszi neked is. Nem ez volt a gond, hanem egybõl átváltott a felvett fegyverre és ez közelharcban kifejezetten hátrányomra szolgált. 😊) Mire lõni tudtam - leszedtek.

#33025
Pfú! Király!
Köszönöm szépen! Ez jónéhány killt szerez nekem 😊

#33024
nope

\"Life is around you and in you.\"

Phanta
#33023
Skacok kezdhetnénk 9-kor a funwart, ha ráértek mert a GBS meglesz addigra. 9-kor ventin tali.

10 perces havazás...

Grave Digger
#33022
bundáskenyér, lilahagymával powaaaa😄DDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Grave Digger
#33021
Gecho lassan jön a Max Payne 2 is😄DD Lesz ám minden yo, UFO után Max Payne, szopatunk mindenkit😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Tibre
#33019
Lefutott dolog,állítólag nem tartalmaz semmi újat ez a patch vagyis fake,pre goldra az esély meg nem sok.

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Mr.Grent
#33018
Half-Life 2 béta patch 😊



A cím elég morbidnak tûnhet, azonban teljes mértékben igaz: a HL2 béta ellopásáért felelõs arc/ok/ most egy kis "frissítés" formájában "javítják" azt, hogy nem a legfejlettebb modellekkel "adták ki" a bétát. Tulajdnoképpen ez most teljesen mellékes 😊, ugyanis amit meg szeretnék említeni az az, amit a mellékelt info file-ban közzétettek.
"Emlékeztetni szeretnék mindenkit, aki azt mondja, hogy a hack-elés miatt tolódott el a megjelenés, hogy amit közreadtam az nem több és nem kevesebb, mint ami jelenleg a Valve rendelkezésére áll. Szóval nem nehéz belátni, hogy a játék még egyáltalán nincs kész. Itt még rá szeretnék mutatni arra is, hogy az egész E3 egy nagy fake volt. Vagy akárki is meg tudja ismételni mindazt, amit ott mutattak be?
Mindenki azt mondja, hogy ez egy béta verzió. Nem, ez nem béta, ez az, amit mindeki szeretett volna látni szeptember 30-án. A Valve hálózatán belül nincs jobb verzió..."

Nem kispályás hozzászólás. Mindemellett szeretnék mindenkit emlékeztetni, hogy ami történt, az bûncselekmény, így ennek fényében kell megítélni a dolgokat. A srácnak lehet, hogy igaza van és tényleg "ennyi" az, amit jelenleg a HL2 tud, lásd külföldi fórumokat, azonban ez egy az egyben a Valve ügye, meg az is, hogy mit mond a nagyközönségnek, még ha annak jó része nem is igaz... 😊
Véleményezd (22 hozzászólás) A játék adatlapja Képek a játékból


2003/10/09 9:02 - Deathunter
ARANYON A CONDITION ZERO!!



Alig akartam hinni a szememnek, mikor megláttam a hírt a Gamespoton, miszerint a számtalan kavalkádon átesett Counter-Strike: Condition Zero pénteken, tehát holnap indul sorozatgyártásra. Hivatalos bejelentés szerint november 18-án jelenik meg a boltokban és persze Steam-en.


Ez a LOL!!

https://grentmedia.hu