Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Taptarap
#33177
nem tudom normálisan be configolni mert minden ki be lépésnél újra be kell állitanom mindent /felbontást,irányitást, stb....cóval mindent/

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Kojiro
#33176
he?

Kojiro ergo sum.

Taptarap
#33175
és akkor lesz a tudom mit tettél tavaly nyáron???

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

csabawarchief
#33174
ok. akkor viszlát jövõ nyáron 😉

Taptarap
#33173
én biztosan nem amióta újra raktam a SOF olyan szar, hogy embert nem tudok lelõni/Sajna/

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Kojiro
#33172
május jó?

Kojiro ergo sum.

Kojiro
#33171
jövõ nyáron?

Kojiro ergo sum.

Taptarap
#33170
Az a baj, hogy látom sajna közeledni a SOF2 végét.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

csabawarchief
#33169
MOST ?

Kojiro
#33168
Aprópopó, nem jöttök HUN portra csíterek?!

Kojiro ergo sum.

Taptarap
#33167
most, hogy mondod a C]-[c nagyon cheater gyanús volt fõleg, hogy kikaptunk.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33166
értem én 😉

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Kojiro
#33165
az ott - pl között egy van van 😊

Kojiro ergo sum.

Kojiro
#33164
Értelek én, Tapi, viszont ott pl, mikor egy külföldi klán ellen játszik a SWAT wart. Honnan tudod, hogy nem csalnak wazz?
Ha lenne minden klánban egy admin, szépen lekérhetne egy war alatt mondjuk 30 shotot, abból kiderülne minden...

Kojiro ergo sum.

Kojiro
#33163
Mint pl Zolee, meg Alpha, mi?

Kojiro ergo sum.

Kojiro
#33162
Nem éppen errõl van szó...

Hanem, hogy azokat akiket már a PB is kiszúrt, unják meg a ban-okat. FEKETE LISTA RULEZ!!!!!!!

Elõbb-utóbb eléggé leredukálódna a csalók száma.

Kojiro ergo sum.

Taptarap
#33161
de nem kell ezzek törödni ott a HUN port azon is lehet ctf-ezni bármit csinálni és akkor a csalok is ki vannak szürve.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33160
szerintem minden magyar clan tag lehetne Admin.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

boltboy
#33159
Persze-perse.
Jo volna hoy ha nem lennenek csalok, de itt biztosat mondani valakire igen nehez. Ez anno a kulfoldi klanokkal is bebizonyosodott. OBI bizott bennuk, aztan ok voltak az igazi MEGA CHEATEREK!!!
Kiszurni ugy is csak a PB tudja, mi csak max azt mondhatjuk ra,hogy szerintunk csal. Es ha esetleg tenyleg annyira jo ? Vagy akkor az az 1-2 magyar aki igazan a toppon van, az is csal ? Tobb energiat elvisz a dolog mint amit er.

Csak a campereknek jok a regi mapok, mert ok meg sose lattak a teljes palyat, igy nekik minden map nyujt valami ujat :D

Kojiro
#33158
Ja és itt tekintsük el attól a fajta játékostól, aki admin AKAR lenni (mint pl jelezte már ezt egy-két külhoni), ugyanakkor nem az számára a lényeg, hogy megálltsa a "bûnözést"

Kojiro ergo sum.

Kojiro
#33157
A végsõ cél nem az, hogy kiszûrjük a csalókat?

Van egy csomó ember, aki halál megbízható, mindenki összeállíthat magának egy listát, úgy, hogy saját klántársait nem veheti bele.. akkor végre eldõlne, kit tartunk érdemesnek arra, hogy admin legyen.

Nem tudom, mi az OBI álláspontja errõl a több adminságról, de egy valami biztos nem lenne, ha lenne mondjuk 3szor ennyi admin, az pedig a csalás.

Kojiro ergo sum.

Taptarap
#33156
Skiper nesze😊)

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

boltboy
#33155
Kecskere kaposztat ???? LOL LOL LOL

Keretik abba hagyni ezt a cheater storyt. Ugy se tudunk ellene tenni.
Egyebkent 2 admin klanonkent nem kellen, mert a vegen a portokon csak (admin vs admin) lenne, ..............de vegul is lehet ilyen bajnoksag is 😄😄😄😄😄😄 LOL

Csak a campereknek jok a regi mapok, mert ok meg sose lattak a teljes palyat, igy nekik minden map nyujt valami ujat :D

Rylander
#33154
segítsetek már nem jön amagyar szerver be

[email protected] itt megtaláltok..

Kojiro
#33153
DE MIÉRT 2 percre vágja ki a PB, miért nem a világ végezetéig?

Kojiro ergo sum.

Kojiro
#33152
SZerintem minden teamnek legyen 2 adminja, és ebbõl az egyik olyan legyen, aki napközben is gyakran játszik!!!

Kojiro ergo sum.

csabawarchief
#33151
de jó hogy látszik ezen a képen, kiderült már hogy mi ez a 'PunkBuster Client: WARNING: Locked CVAR Violation Detected - Kicking Temporary Disable'?

csabawarchief
#33150
mai, friss csemege (12:25):

rohadtgec
#33149
Szerintem Penge legyen az admin! sokat van szerveren, vágja a csíteket, ismeri a játékosok nagy részét.....

Rylander
#33148
nem akar bejönni a magyar szerver

[email protected] itt megtaláltok..

Taptarap
#33145
POSSE akkor mikor lesz a war? Hétfõn?

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

csabawarchief
#33144
Csinálni kéne egy olyan szavazást, ahol mindenki névtelenül leadhatná a voksát arra hogy kit szeretne adminnak. (természetesen tájékoztató jelleggel)

Mr.Grent
#33143
Szerintem ezt a realt csak kb 50 fõ látogatja szorványosan, a többiek már mással nyomják vagy normáloznak. Vége van lassan, áljatok át másra vagy normálra, akkor még találkozhattok más harczosokkal.
És ki lenne még admin? Alpha, meg Penge játszik csak folyamatosan, a töbiek dolgoznak és mással foglalkoznak.
50 fõ az nem sok, és még lehet hogy sokat is mondtam, õket kell megtenni adminná és kész, bár énszerintem ennek már nem sok jelentõsége van. 20 fõ a ctf portokon ennyi a max játszó létszám a szervereken ez kurva kevés.

https://grentmedia.hu

Tibre
#33141
De kurvára nem értem mit jártatom a pofám,ezt már leírtam 7000 hozzászólással ezelött,hogy banolni kéne a fabot többszörösen,amikor csak bejön,de persze semmi nem lett belõle.

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Taptarap
#33140
mellényomtál a külföldi szervernek és véletlen???

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Tibre
#33139
Több admin kell és,aki már megbukott csíttel pl ez a köcsög fab azt egybõl banolni és a faszkalapja elöbb-utóbb úgyis megunja.

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Taptarap
#33138
tanuk?????

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

R@in
#33136
2 napja

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

ev1l FlOwEr
#33135
Arra gondolok, aki múltkor álnéven kommentálta, ha jól emléxem DFS video hack-jét.
Ha nem te voltál, sorry. Ha igen, akkor is.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

boltboy
#33134
Qnosi !

Milyen jogon irtad at a nevem a headsutinel ? Mert nekem megvan ugyan ez a kep, csak ott az en nevem van

Csak a campereknek jok a regi mapok, mert ok meg sose lattak a teljes palyat, igy nekik minden map nyujt valami ujat :D

boltboy
#33133
Mire gondolsz ?

Csak a campereknek jok a regi mapok, mert ok meg sose lattak a teljes palyat, igy nekik minden map nyujt valami ujat :D

ev1l FlOwEr
#33132
Asszem rájöttem, ki írt múltkor álnéven....

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ev1l FlOwEr
#33131
CD kulcs kellene.
Lehet, hogy 20an maradnánk, de az legalább becsületes lenne.
Amúgy is kevesen maradtunk, mert a HC gamerek már nem jönnek ide. Gondolok az OBIra, arra a pöcs Réjnre 😊)) .
Na elmentem úszni. Megnézem a public ciciket.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

boltboy
#33130
Szerintem nem kene ezzel a baszom temaval (csalok) foglalkozni, mert mint mar rajohettunk nincs ra megoldas.
En ugy vagyok vele, hogy jatszom es kesz. Ha lelo 1 csalo geci allat , mondjuk egy putta cheater Grent 😊 akkor se erdekel, lesz kov kor is es majd akkor megyek tovabb. De az minden esetre erdekes hogy itt mindenki a kulfoldiekrol beszel, pedig kis hazank tajan is korul lehetne akkor mar nezni, mert ha jol emlekszem magyar is bukott mar le, csak jott a duma............. csak kiprobaltam........ ANYAD !!!!!!!!!! Hagyjatok a picsaba a temat es jatszatok....

Csak a campereknek jok a regi mapok, mert ok meg sose lattak a teljes palyat, igy nekik minden map nyujt valami ujat :D

ev1l FlOwEr
#33129
Ez mondjuk jogos.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Taptarap
#33128
lol.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

ev1l FlOwEr
#33127
Eszükbe sem jut ???

Nem te kértél csíteket itt is, meg a játékban is, B+ ???

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Taptarap
#33126
te mikor voltál utoljára OBI publicon????

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

R@in
#33125
Ez tényleg nem függ össze a cdkey-el...
Elmondanád, hogy lehetne õket végleg banolni???

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Rylander
#33124
Kitiltanám a külföldieket mert csak õk csalnak és a magyaroknak remélem eszükbe se jut!

[email protected] itt megtaláltok..