Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

xarsas
#33227
. Ezt a buzi samponfiúnak. Kimi a király)))))

Itt jön Mansell. Hol? Ott megy.

xarsas
#33226
asjf

Itt jön Mansell. Hol? Ott megy.

xarsas
#33225
djhasdf

Itt jön Mansell. Hol? Ott megy.

Taptarap
#33224
holnap még lesz egy jó kis szám ----->33333.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33223
hajrá SUMMMMMMMMMMMMMMMMMMIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!


FERRARI POWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA....

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

csabawarchief
#33222

rohadtgec
#33221
A FOCIT ÉN IS.... DE EZEKET SZEMMEL LÁTHATÓAN ZAVARJA A LABDA...

LSC
#33220
hátha tud valaki segíteni szóval szeretnék kivenni pár hangot az UT bõl és a vietcong-ból.Az UT .uax fájlokat le lehet játszani az editoral de kimenteni nem lehet, codec meg csak OSX-re van hozzá.Hogyan lehetne kimenteni akár játékból jó minõségben, vagy nincs e valami hang capture progi hogy amit lejátszok bármivel azt felveszi.

Pilu OBI
#33219
Alpha és Penge! Keressetek meg Ventin!

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

LSC
#33218
Posse.Megoldható lenne kedd 22-re a war? mert sajna nem tudok hétfõn jönni és nagyon szeretnék részt venni.SWAT-tól is kérnék választ mailban vagy itt.

ev1l FlOwEr
#33217
Hû baze, a klófinger igencsaak odabaszott a szigeten !!!
Nekem mega sör baszott oda! LOL !û
megyek jáccani !!!!!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ATS: Peelova
#33216
még egy kis off. klofinger flowa ittegy kis búfelejtõ, bár ma még esse lett olyan vicces
ATS: Peelova
#33215
és mindezt magától
Taptarap
#33214
fejlõdik a srác. 😊.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

ev1l FlOwEr
#33213
Bravó

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Rylander
#33212
http://obi.servegame.com/

[email protected] itt megtaláltok..

Rylander
#33211
Sziasztok! honan tölthetem le az uj mapokat?

[email protected] itt megtaláltok..

ev1l FlOwEr
#33210
egyre kevésbé

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

NaNoKuTyA
#33209
szeretem a focit

\':..:\'

ev1l FlOwEr
#33208
Annak a meccsnek a végére értem haza. Mit látok :
Orosz labdát szerez, Begurítja Illésnek, aki belövi. Örül az arcom, aztán látom, hogy lehajtott fejjel kullognak hátra az emberek. Egy pillanattal késõbb megértettem a dolgot, ugyanis kiírták az eredményt: 1-7.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ev1l FlOwEr
#33207
Sikerült megszerezni a csoport 4. helyét !!!!
Éljen !!!! San Marinót lenyomtuk !!!!!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ATS: Peelova
#33206
a magyar- jugoszláv ennél is viccihebb volt, 10 percet késtünk s mire odaértünk már 0-3 volt. asszem jobbis hogy nem jutunk tovább, úgyis megnézném azt is, és nem hiszem hogy jót tennék magammal
ATS: Peelova
#33205
bazzeg asszem én is kezdek eljutni arra a pontra mire csak a sokatt látott nyugdíjasok. eccerüen rühellem nézni amit ezek a gyökerek csinálnak. bannolni kéne öket a picsáába😊 osztani néhány heccsátt a védõknek vag ilyesmi. és ugyanaz a tötyörgés meg siránkozás megy már mittomén hány éve de soha nem lesz jobb... ehhhhhh dr. agoner, agony találó jah
ev1l FlOwEr
#33204
Ennyi töketlen bénát....
Mindjárt megyek és beállok !!!!!

Dr.Agóner ma nem rendel......

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

NaNoKuTyA
#33203

\':..:\'

Taptarap
#33202
nem igaz ezek milyen bénák....

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33201
mégeccer ezt a mondatot.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33200
Köszönjük.😊

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Pilu OBI
#33199
Hát az OBI site-ról. Mindíg minden ott van.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Taptarap
#33198
Unom már, hogy a mérközés elején eldõl mindig minden.

B+ lementem söré mire visszajöttem már 0-1. Vicces!!!

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

csabawarchief
#33197
honnan tölthetõek?

Grave Digger
#33196
Magyar válogatott = vicc

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Pilu OBI
#33195
Ja most már játszhatnak felszabadultan.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

ev1l FlOwEr
#33194
Polska POWAAAAAAAA !!!!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Pilu OBI
#33193
Új mapok a CTF portokon.

Jordan Black Side
Mansion Attack
Col2
Fuel by Phanta

Kiszedtem az ICS mapokat, meg a mekit.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Mr.Grent
#33192
Gyertek játszani hogy itt írogattok, néztünk a Piluval 2 új mapot, gyertek nyomjuk!

https://grentmedia.hu

ReTeK
#33191
az elég sok ember... nem

Tibre
#33190
Mondtam már,olyan embereket kell adminná tenni,akik napközben is tudnak játszani szerveren,így szinte mindig legyen admin a portokon,és ha bejön akkor habozás nélkül banolni,elöbb-utóbb úgyis megunja.

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

csabawarchief
#33189
Az IP ADSL-nél mondjuk 82.18.X.Y és X valamint Y is 1 és 255 között mozog, -> ez egy véges sorozat, tehát ip tartományt kellene kibannolni, feltéve ha azt lehet. (sztem ezzel sem mondtam ujat)

Taptarap
#33188
Elöször MAX PAYNE2, utána esetleg majd jövõre lesz az../kár/

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

ev1l FlOwEr
#33187
Rajtad kívül ???

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Pilu OBI
#33186
Erre is az elõzõt kell mondanom.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Pilu OBI
#33185
Légyszíves mondjad meg, hogy mégis hogyan lehetne kibannolni a Fabot. Ip változik, CD-kulcs változik.
Hiába kátok embereket a cheat logban, ha adsl akkor skip.
Ennyi.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Pilu OBI
#33184
Én ott voltam.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

R@in
#33183
Ja, mert jövõ7tõl már mindenki hl2-vel nyomja

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Kojiro
#33182
Nem nem arra.

Egyszerüen csak el kell mentened a config filet, aztán ujra be tudod bármikor tölteni, de ezt bent kell, ha jól tudom, csak serveren lehet...

Kojiro ergo sum.

Taptarap
#33181
irásvédetté tettem már a config fajloka-t nem használ ha arra gondolsz, és akkor sem marad úgy.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Rylander
#33180
hogy kell bealitani az eyet hogy behozza amgyar szervert is?

[email protected] itt megtaláltok..

csabawarchief
#33179
??

Kojiro
#33178
na gyere be, megmondom, mit tégy
gyere HUN-ra (nekem is volt már ilyenem)

Kojiro ergo sum.