Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#33279
INF az SUCKS! CTF!! Löni nemtudunk

GSXR
#33278
INF-et gondultuk mi is.

#33277
Sorry CTF-et akartam írni!! Mikor?? Kedd??? 21:00?

#33276
CSá, Grent vagyok. Meglátjuk CTF INF??
Bár inkább inf, mi ezt toljuk inkább. Este ventin megdumáljuk.

rohadtgec
#33275
T.i.E.!!

GBS-el szeretnénk magunkat próbára tenni ND-n...
Ha készen álltok egy Normal ütközetre, akkor írjatok mihamarabb pls!!!!

thnx

csabawarchief
#33274

Pilu OBI
#33273
Meggynek a szeverek.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Pilu OBI
#33272
Ahogy kezdõdött:




Karl Wendlinger, Heinz-Harald Frentzen and Michael Schumacher in the Mercedes Junior Team

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

csabawarchief
#33271
jovan, jovan, 😄DD

Kim Basinger
#33270
mindazonaltal: meg soha egyetlen Sumi gyulolotol nem hallottam azt, hogy szar pilota vagy akarmelyik is jobb lenne nala, csak azt hogy nem szimpatikus. Nekik uzenem:
ez nem szepsegverseny

Csak egészség legyen, meg térerő! (H. András) PS3 ID: kisapostagi

Kim Basinger
#33269
Schummmiiiiii!!!!! Erik a hetedik!!! (csak a rajtot aludtam at😞 )

Csak egészség legyen, meg térerő! (H. András) PS3 ID: kisapostagi

ev1l FlOwEr
#33268
Úgy látom, állnak a szerverek.
Biztos karbantartás van az egyetemi hálón.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

xarsas
#33267
mé nem lehet belépni a játékba?

Itt jön Mansell. Hol? Ott megy.

#33266
Új OSP .3k???

csabawarchief
#33265

Taptarap
#33264
na még 69. :S

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33263
valaki

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Kojiro
#33262
Te meg ki vagy?

Kojiro ergo sum.

Rylander
#33260
de be akarok lépni a serverre és erre elkezdi "2server is full" minden szervernélkiirja

[email protected] itt megtaláltok..

ev1l FlOwEr
#33259
Tegnap kis alkoholos befolyásoltság alatt nagyon jót mulattam CTFen. Remélem mindenkinek olyan jó volt, mint nekem....
Ha nem, akkor sorry.
Kicsit FORRÓ volt a helyzet.....

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Dud [OBI]
#33258
He?

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Rylander
#33257
tegnap is baszakodott

[email protected] itt megtaláltok..

Dud [OBI]
#33256
Hallottam valami ilyen jellegû problémáról, de sajna nem tudok segíteni, mert már nem emléxem a megoldásra. Próbáld meg a MOHAA fórumban. Ott azért jobban vágják a témát.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Rylander
#33255
bevan. punkbuster nem kell?

[email protected] itt megtaláltok..

Dud [OBI]
#33254
Egyébként meg a "Modifiers" -nél x -eld be Hungary -t és ennyi.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Dud [OBI]
#33253
Az OBI szervereket most nem fogod látni, mert valami gáz van a szerver körül és nem lehet elérni. Ahogy megoldódik a probléma újraindítom.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Dud [OBI]
#33252
Húha! Valami a környékbeli hálóval lehet, mert el sem érem a szervert... Bízzunk benne, hogy megcsinálják.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Rylander
#33251
nem akarja behozni a magyar servereket az eye

[email protected] itt megtaláltok..

Dud [OBI]
#33250
Mit nem értesz?

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Dud [OBI]
#33249
Õõõõõõ most néztem... Szal mingyá megoldom.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Rylander
#33248
kosz mert most ne tudom mi van az eye vel

[email protected] itt megtaláltok..

Kojiro
#33246
Server WADDA?

Kojiro ergo sum.

Dud [OBI]
#33245
Ez Rylandernek ment.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Dud [OBI]
#33244
Innen: ASE

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Dud [OBI]
#33243
Hetedszerre is világbajnok lesz! Míg megy, õ a legjobb! Sumi & OBI POWAAAAAA!!!

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Rylander
#33242
THE EYE-T HONNAN LEHET LEVENNI?

[email protected] itt megtaláltok..

csabawarchief
#33241

Dud [OBI]
#33240
Sumi!!! Sumi!!! Sumi!!!
Sumi!!! Sumi!!! Sumi!!!
Sumi!!! Sumi!!! Sumi!!!
Sumi!!! Sumi!!! Sumi!!!
Sumi!!! Sumi!!! Sumi!!!

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Taptarap
#33239
nem semmi vagy

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

R@in
#33238
Savanyú a szõlõ...

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

xarsas
#33237
A jövõ héten ugyis megdöglik közúti balesetben ez a kis német tirpák.

Itt jön Mansell. Hol? Ott megy.

csabawarchief
#33236

R@in
#33235


\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

csabawarchief
#33234
Jaja, még lehet 8 vagy 10szeres is

Taptarap
#33233
HE_HE.

Éljen éljen éljen jóóóóóó sokáig éljjeeeeeeeeeeeeeeen!!!

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

csabawarchief
#33232
persze, hát õ az f1 királya

Tibre
#33231
Vonuljon vissza ez a köcsög

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Taptarap
#33230
úgy is világbajnok lesz.😊

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

csabawarchief
#33229
hajrá 😊

LSC
#33228
aki nem látta volna még és érdekli a kiszivárgott condition zero igen jó lett.Majdhogynem fullos, eddig semmi jele hogy beta.