Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

DrBigSlingShot
#33329
Remélem mire visszatérek egy rahedli új map lesz 😊))

Élni vagy égni???!

R@in
#33328
Jobbulást!

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

[HUN]PAStheLoD
#33327
vazz ez tényleg kemény ! kívánjuk a legjobbakat!

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#33326
egy eccerû kérdés ehhez az aimbothoz.. ezt nem veszi észre a PB? hogy fut egy ilyen exe a sof mellett?? vagy nem fut vagy mittudomén én nem merem letõteni és kipróbálni..

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

ReTeK
#33325
GL !

DrBigSlingShot
#33324
Esek össze mint a részegló eszméletem elhagy a következõ lépés a mentõkocsi belseje amit látok. Igazából 16-án megyek egy MRI vizsgálatra az Egri kórházba ahol majd megmondják, hogy van-e valami elváltozás a fejemben: NA ETTÕL FÉLEK A LEGJOBBAN MERT HA AZT MONDJÁK HOGY TUMOR akkor lesz nekem igazán headshot. Na de ezzel inkább nem viccelek sõt be is fejezem a t-mát mert ez itt a SOF2 forum nem valami eü tanszék. Holnap meg a fejembõl szednek ki 3 varatott mert ott találtak valami cystat amit szép nagy késssselk kivágtak. Vazzz az elég kemény volt.

Élni vagy égni???!

csabawarchief
#33323
loál😄

xarsas
#33322
Budapest a legnagyobb magyar falu. 😊))

Itt jön Mansell. Hol? Ott megy.

[HUN]PAStheLoD
#33321
esetleg megmondod hogy milyen jellegû a gebasz vagy teljesen magánügy.. amúgy is az szal ha nem akarod akkor bassz le rendesen 😊

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Pilu OBI
#33320
Jobbulást!

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

DrBigSlingShot
#33319
Köszike minden jó kivánságot. Ezzel is egy kis erõt öntöttetek belém. Már egy operáláson túl vagyok még lehet, hogy lesz 1 aztán mehetnek a hetcsátok (ha felébredek).
Jócccakán all illetve bye all..... Holnap már többet tudok........

Élni vagy égni???!

[HUN]PAStheLoD
#33318
ja persze itteni vok! ilyen mezõfõdi paraszt nagy acélosvárosba.. (sztálincity) most itten dunaújfalunak híják 😄

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#33317
neked minek összesel ha rádtüsszenT!

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

ev1l FlOwEr
#33316
Kaptál privát üzit, bébi.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Allatgoreny
#33315
Hovavalosi vagy? Tadzsikisztanba?

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

[HUN]PAStheLoD
#33314
GL !!!!!!!!!!!!!! És ha nem gyógyulsz meg többet nem jáchacc! Szal meggyógyulni!

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

ev1l FlOwEr
#33313
Gyerünk, faszikám, szedd össze magad. Nyomj egy heccsátot a baciknak, oszt megpróbálhatsz nekem is.
Jobbulást!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

[HUN]PAStheLoD
#33312
pest jó hely csak messze van 😊

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

ev1l FlOwEr
#33311
Ott leszek b+ !!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Allatgoreny
#33310
Eeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhh.
Vigyazz magadra teso, aztan gyogyulj meg hamar!
Ahogy tudsz gyere loni

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

csabawarchief
#33309
Jobbulást !

DrBigSlingShot
#33308
Srácok nagyon beteg vagyok. Nem sokat szóltam a témákhoz de sokszor olvasgatam szép néha fura hozászolikat.
Na lényeg a lényeg, hogy kb 2 hete valami nagyon gázos kórban szenvedek kórházról kórházra járok félek, hogy valami nagyon gáz dolog derûl ki a végén.
Na amiért irok, hogy jó volt Veletek játszani most valószinû, hogy sokáig nem fogok vissza jönni de azért küzdök, hogy a betegségemen én legyek az úr és ne õ rajtam. Na szóval minden jót Nektek SZIASZTOK!

Élni vagy égni???!

Allatgoreny
#33307
Hamarosan feltolom a szamat Pestre, bebaszunk a GBS kutyakokkal, szivesen latnalak teged is .

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

ev1l FlOwEr
#33306
Begyújtom a segged, ha meglátlak !!!!
Mindenfajta értelemben !!!!!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

[HUN]PAStheLoD
#33305
és akkor telefloodolnád a csetet?

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#33304
ön valamilyen gyógyszer hatása alatt áll?? nem? pedig lehet jót tenne


hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

csabawarchief
#33303
nem, sztem nem, csak a pontrendszer miatt tûnt annak, egyébként már sztem az elsõ néhány futamon látszott hogy hiába erõlködnek a többiek.

Pilu OBI
#33302
Idén even volt.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Dud [OBI]
#33301
Te beteg vagy bazz... Kezeltesd magad!

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Tibre
#33300
Az a hülyeség,hogy az a faszjancsi nem vonul vissza 😊

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Kojiro
#33299
Jaja, legjobb pilóta a legjobb autóban... sok értelme van...

A többi F1-es meg állandóan nyomatja a bindet: EVEN TEAMS PLZ!!!
Tiszta hüleség az egész...

Kojiro ergo sum.

NaNoKuTyA
#33298
😊

\':..:\'

Allatgoreny
#33297
Miutan beledlottek, kilepsz, es beirod hogy format c:

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Rylander
#33296
hogy lehet azt megcsinálnoi hogy aztomatikusaN HA BELÉM PUFFANTANAK IRJA KI MENYI ÉLETETM MARADT

[email protected] itt megtaláltok..

Allatgoreny
#33295
Summi egy phasz, Evilt meg utalom

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

#33294
Azért valamit tudhat az a 6*os köcsög nem ??

LSC
#33293
jaja.

ev1l FlOwEr
#33292
Inkábbmás fórumokon szopjátok M.S. faszát.
Sof2 POWAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Taptarap
#33291
biztosan azért 6*-os világbajnok mert egy "béna" ahogyan mondtad.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Pilu OBI
#33290
Csak a mandown és goldrush modban lehet.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

SLICK
#33289
egy jó barát!!!! A multihoz lehet betenni botokat?

Pilu OBI
#33288
Neked pedig ajánlom figyelmedbe a szemed használatát.
A fórum fejlécének második tagja az OBI HQra mutat. Ott mindíg fent vannak azok a custom mapok amik a szerveren futnak.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Pilu OBI
#33287
Hát te ki vagy?

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

SLICK
#33286
Schumacher egy köcsög fasz!!!!!!!! A Hungaroringen nem bravúroskodott!!! ÉN kint voltam az F1 en itt Mo.-on tehát láttam mit bénázott!!!!! Raikkonen az igazi nem adta fel Nem érdekel hogy nem õ nyert akkor is õ az igazi versenyzõ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Raikkonen

Schumacher

#33285

rohadtgec
#33284
INF, de nyomhatunk 1 ctf mapot is..

#33283
mp_bajo.pk3 -at honnan tölthetem le??

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

ev1l FlOwEr
#33282
Az igaz, hogy nem szépségverseny, de ha tahósági illetve aljassági verseny lenne, ezekben a számokban verhetetlenül lenne kb. 15-szörös világbajnok. A pöcs.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Grave Digger
#33281
És ahogy végzõdött😄DDD
sumáher über alles😄D

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

#33280
Valaki a linket megint az össznépi szavazásról. Müködik már, elakarom olvasni, bogarászni stbb...