Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Taptarap
#33384
vazze cóval este 22.15-kor

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33383
est2.15-kor nektek jó? /ma/

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

#33382
Tolhatjuk a wart, amennyiben most megjelöltök 1 fix idõpontot, azzal a kitétellel, hogy ez a jövõ hét kedd utánra esik.
Taptarap
#33381
te leszel a PB felelõs ezentúl

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

batman
#33380
Köszi!

[...] Te romboló állat! Te sátán!

Grave Digger
#33379

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

BorsoFozelek
#33378
SWAT vagy ma este az eredeti kiiras szerint, vagy mar csak jovo het kedd a jo.

Csak két isten van: a pénz meg a baszás

batman
#33377
Spigi ment privát üzenet!

[...] Te romboló állat! Te sátán!

LSC
#33376
Azért csak kikéne találni valamit, nem szívesem hagyom ki ezt a wart.

LSC
#33375
nektek nem volt jó a héten más idõpont.Tehát akkor az eredeti terv alapján lessz.Leszünk vagy 3-an.GG lessz😊.Pedig 6 v 6 -ban esélyetek nem lenne😊.

#33374
nekem szerdától elvileg bmely nap jó, kivéve a csüt, mert elvileg akkor jáccuk le az elmaradt fff-wart

rohadtgec
#33373
BoltosFiú!!!

Van még esetleg SOF2-õd?
Ha van akkor rendelnék egyet, de most ki is fizetném😉))

Válaszolj pls!!

Köszi:

pac

rohadtgec
#33372
Ti.E.!!

Szóval nektek mikor lenne jó egy ND funwar???
legyen CTF-INF vegyesfelvágott!!

POWAAAAAAAAAAAAA😉)

Taptarap
#33371
fogalmam sincs megnézzük ma hányan tudunk összeröffeni.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

#33370
Reggelt!
Mikor lesz a SWAT-PosSe összecsapás?
válaszoljatok itt a fórumon mielõbb lszi.
ReTeK
#33369

ReTeK
#33367
pl. nekem 8 .. ND vagy RD

Más. 1ik haveromnak felraktam originál SOF2-met (Gold), kulcs generálás, stb ... 100 as port néha kib*sza UNPURE CLIENT üzenettel... mitöl unpure a gyári cucc ??

Grave Digger
#33366
kivételesen csatlakozom ehhez a gazhoz😄DD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

ev1l FlOwEr
#33365
Azé, ha lehet, én maradnék realen.
Már ha nem baj....

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

csabawarchief
#33364

LSC
#33361
RD-n nagyobb szopás az m203.Ott csak akkor veszélyes ha már nem vagy fullon egyébként szinte telibe kell hogy lõjön a halálhoz.

Taptarap
#33360
majd megszokja mindenki ha most ND.-el indult volna minden akkor azt szoktuk volna meg ezt is megszokják majd /csak attól a sok m203-tól ovjon minket az isten ami ott lesz/

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33359
legyen az összes szerver ND. én azt is komálom

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Dud [OBI]
#33358
A SOF2 egyáltalán nem lefutott, csak a RD sajna... Sehol a világon nem nyomják.
Tán lassan jobb lenne, ha mindenki ND -t nyomna. Nekem elhihetitek, hozzá lehet szokni, sõt egy után már a RD tûnik szarnak. Jómagam mára már eljutottam odáig, hogy nem tudok RD -n játszani (ND -n se de azt legalább élvezem).

Szal próbálkozzatok ND -n, teljesen új játékélmény. És a nemzetközi kupák, ladderek is ND -n mennek. Egy szónak is 100 a vége, nagyon sokminden szól a ND mellett. (De ettõl még az OBI szerverek maradnak RD -n míg a tömeg igényli.)

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Pilu OBI
#33357
Oké

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Pilu OBI
#33356
Innen: Mana pálya

http://obi.servegame.com/files/mp_mana.zip

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Phanta
#33355
Pilu lehet nem volt jó ötlet még berakni a pályám ctf-be mert szerintem még bugos hozzá... mármint ha jól tom ctf modban eléggé random pl a teamok startja... Nem szeretném ha az egész net engem anyázna mivel még nem tökéletes. Szóval jólenne még egy kicsit várni a dologgal. Bár köszönöm a megtiszteltetést hogy felraktad de asszem egyelõre még jobb lesz leszedni a publicról.

10 perces havazás...

rohadtgec
#33353
Big Faken Gratuláció!!

GG all!!!

Tibre
#33352
Egyébként most meg néztem gamespy-on,5500-an játszanak online jelenleg sof2-vel,ami azért elég szép szám és egyáltalán nem azt sugalja,hogy ez már egy lefutott game lenne.Szóval csak jobban kéne reklámozni a szervereket,gyakrabban kéne frissíteni modokkal,mapokkal és több szerver lenne tele mint azaz egy rongyos ctf sztem.

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

R@in
#33351

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

#33350
bocsi rosszul írtam holnap hétfõ és nem jövõ hét kedd hanem rá egy hétre kedd vagy utána

*The Movement* TDU2 nick: PenGe666666

#33349
SWAT nekünk holnap hétfõ jó és jövõ hét kedd a többi nap nem megoldható

*The Movement* TDU2 nick: PenGe666666

Taptarap
#33348
gyógyuljál!!!

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

LSC
#33347
Elõször a POSSE válaszoljon.

LSC
#33346
Jobbulást tényleg.

csabawarchief
#33345

xarsas
#33344
Gyógyulj meg geco.

Itt jön Mansell. Hol? Ott megy.

csabawarchief
#33343
kedd 19:30 ?

rohadtgec
#33342
oHH BAZZ😞

JOBBULÁST!!!!

aDJ EGY HECCSÁTOTA KÓRNAK!!!

LSC
#33341
POSSE. Ha lehet nem játszhatnánk kedd 22-kor?Hétfõn kb 3-an lennénk😊.

Tibre
#33340
Adok érte egy hecsátot 😊

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

ev1l FlOwEr
#33339
Jó pénzért eladom.....

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Mr.Grent
#33338
Flowa ilyen érdektelen szövegel elvinni ezt a szép számot.
Szégyeld magad!

https://grentmedia.hu

Taptarap
#33337
menjetek a picsbe mi itt warzunk ti meg mokáztok

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Mr.Grent
#33336
Jobbulást!

https://grentmedia.hu

ev1l FlOwEr
#33335
LoL

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ev1l FlOwEr
#33333
www.slegion.clan.st

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ReTeK
#33332
... öõõõÕ ... van olyan ?

Grave Digger
#33331
Úgy legyen, jobbulást...

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Phanta
#33330
SL arcok néha nézzetek a saját fórumunkra plz! Retek neked feltétlenül kéne 😊

10 perces havazás...