Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Grave Digger
#33490
Aki az Elite nevu gecit látja legközelebb bassza ki a picsaba:

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

rohadtgec
#33489
Tudsz intézkedni ezügyben?? Good idea..

rohadtgec
#33488
jójó csak hülyültem...

#33487
jóvanna, nem mindig jár úgy az a csöpp agyam mint kéne

Birk@
#33486
a wolftv kiba jó lenne, pár másodperces késéssel lehetne nézni a warokat élõben, egy csatin meg lehetne röhögni 😄

Birkus Maximus

rohadtgec
#33485
harczos! Ne csinálj úgy, mintha egy talicska lepke lenne az ágyád helyíín
Venti-->"héjj Sanyi! Ott szalad a lejtõn! Hátulról leszedheted. GoGoGoooo!"

teccikérteni??

#33484
persze, hisz a szabály az szabály. csak az indok a kérdés...

1. taktikák: háát, nem sok különbség van egy demonézés meg spectelés között, sõt a demonézés az a nézõ számára kedvezõbb, mint az összes játékos összevissza spectelése
2. venti???

R@in
#33483
Jó meglátás!

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

ev1l FlOwEr
#33482
Mer' buta vagy !!!!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

rohadtgec
#33481
nemértem mirõõ beszéész te kis prikk😉)))

rohadtgec
#33480
meé=már😉))

ev1l FlOwEr
#33479
Ugye azt a klánt automatán kizárjuk, amelnek egyik tagja bemegy a másik klán ventijére vór közben ?????

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

rohadtgec
#33478
Valóban...... de SOF-ban, meé az elsõ OBI-ligánál megbeszéltük, hogy nincs spect!
1. Taktikák,
2. Ventrillo miatt....

Egyébként felõlema demókat megnézheti bárki...

R@in
#33477
De 😊)

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Taptarap
#33476
lol akkor én rosszul mondtam én 28-7-re emlékeztem

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33475
?????

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

BorsoFozelek
#33474
28-8

Csak két isten van: a pénz meg a baszás

#33473
Reggelt!
Köszi a gamát SWAT, jó kis vór volt!
ev1l FlOwEr
#33471
Mi van baze, Hunyadiról elfeledkezel ??????
Akkor is nagy arccal jöttek, oszt nagy verést kaptak !!!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

#33470
egyébként jó reggelt 😉

#33469
sztem ez baromság
quaketv? wolftv? hltv? stb???
bár személyesen nem ismerem ezeket, de kb errõl szólnak, nemde?

Taptarap
#33468
De már rájöttem mi volt a hiba Rylandert be kellett volna hivni 6-iknak.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33467
izgultatok??

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

LSC
#33466
na várjatok csak.

LSC
#33465
mi abból csak jobb oldalt voltunk:/

BorsoFozelek
#33464
THX skacok jo kis meccs volt

Csak két isten van: a pénz meg a baszás

R@in
#33463
Mennyi lett?!?!

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Kaszi46
#33462
mi is köszi a gamet nagy hent volt

*Posse*T.W.D*

LSC
#33461
14 ezer alatt nem is érdemes "jó" tápot nézni.

LSC
#33460
nézd meg a feszültség értékeket.

Taptarap
#33459
THX a game-t POSSE és a türelmet is a késõi kezdésért.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33458
lehet, hogy akkor az nyirja ki sorba a hardware-eimet????

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33457
ez az akkor rád fogjuk amiért ilyen bénák voltunk.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33456
na jól el hitettük mi is a PS-el milyen bénák vagyunk az eredmény nem publikus és csak 18 éven felüliek nézhetik meg mert maradandó károsodást okozhat a heveny röhögés.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

LSC
#33455
POSSE a nagy szopásban elfelejtettem képeket csinálni.Kössz a gammát tanulságos volt.

rohadtgec
#33454
SWAT!! sorry, hogy pofátlan voltam és bementem hozzátok ventrire..... azt hittem hirtelen, hogy funwar zajlik... sorryyyy

LSC
#33453
RTL klub.

rohadtgec
#33452
Ezeket a meccseket nem lehet megnézni, mert akkor ki lehetne lesni, az ellenfél taktikáját.....

Egyébként a konzolparancsokat, amiket kérdeztél, Pano egész jól összefoglalta--> http://sof2help.uw.hu/

gl

LSC
#33451
nekem már egy átment füstgébe.

Taptarap
#33450
csak, hogy sokat fogyaszt.😊)

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33449
nekem az van eddig nem volt rá panaszom.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

LSC
#33448
acorpot se vegyél.

Mr.Grent
#33447
Hát ennél csak drágább lessz, codegen ne vegyél, zalman kb 12 chieftek kb 14 és még e felett. 6 ropi jó ár érte.

https://grentmedia.hu

csabawarchief
#33446
Nem igazán ide tartozik de tudtok ajánlani nekem valami még jó áron levõ, de minõségi P4 400Wos tápot? Mert nemtom a Mercury hat rugóért nem biztos hogy megéri. Help-ThX

ev1l FlOwEr
#33445
Milyen üzlet ???
Kokót, se fegyvert nem lehet boltból árulni...

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

csabawarchief
#33444
minden feketén 😄DDD

Taptarap
#33443
de azért az üzlet megvan még nem??

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

ev1l FlOwEr
#33442
Hozzánk ??? Árlistáért ???
Hol élsz te, B+ ????

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Taptarap
#33441
holnap rettegj mert bemegyek árlistáért hozzátok és ha nem lesz jó a kiszolgálás /1 procit becsomagolsz az árlistába/ kérem a panaszkönyvet

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

csabawarchief
#33440
Sok sikert és jó játékot kívánok a warra SWAT !!!