Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Taptarap
#33544
ki az aki magára ismer?

Spigi???

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33543
köszi de akkor leirom a problémámat megint

alapból nem dob ki a PB akkár 1012331204303024 évet is jáchatok egyhuzamban de amint erõtõl duzzadó kezem az egeret felfelé tolá a grafikai beállitások menûhöz és a sok pu****it látott újjam ráklikkel a 1024*768-as felbontásra a PB annyit mond viszlát te vagy a keggyngébb lánszem.

Remélem érthetõ voltam.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

#33542
c_var allovextensions 0 az a grafikai beállításoknál van és asszem a a GL_extensions ha ez no -ra van állítva akkor dob ki a pb állítsd át yes re

*The Movement* TDU2 nick: PenGe666666

Taptarap
#33541
mint irtam elõbb "1" áll ott........

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33539
a legjobb újraraktam és ugyanez van

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33538
1-en áll /valszeg ezért nem dob ki amikor belépek csak akkor amikor a felbontást állitom/

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

#33537
foggalmam se nincsen

#33536
nézd végig az összes sof2mp.cfg-det, és ahol a "seta r_allowextensions " után 0 van ott 1-et írj
de elvileg konzolban is mûködnie kéne

Taptarap
#33535
de mért csak akkor vág ki amikor a felbontást állitom....
mert alapból nem dob ki!!!

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33534
igen most már mindent tudok sokat segitettél

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33533
na nálam még azt irja ki elõtte, hogy 0-án van és 1-en kéne de fogalmam sincs hol kell ezt állitani mert consolban nem birom.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

#33532
megoldás "seta r_allowextensions 1" (elvileg)

ugyanis a pb a köv cvarokat figyeli (részlet a logomból):

^5PunkBuster Client: snaps = "20" : must be INSIDE 20 to 50 (OK)
^5PunkBuster Client: rate = "15000" : must be INSIDE 2500 to 90000 (OK)
^5PunkBuster Client: cl_maxpackets = "60" : must be INSIDE 30 to 60 (OK)
^5PunkBuster Client: r_ext_multitexture = "1" : must be EQUAL to 1 (OK)
^5PunkBuster Client: r_allowextensions = "1" : must be EQUAL to 1 (OK)
^5PunkBuster Client: cl_pitchspeed = "140" : must be OUTSIDE -50 to 50 (OK)
^5PunkBuster Client: com_maxfps = "85" : must be OUTSIDE 0.000001 to 29 (OK)
^5PunkBuster Client: 0 Current Cvar Violations

Grave Digger
#33531
Mé szidod? Te is az vagy😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Grave Digger
#33530
c_var allovextensions eztet írja ki a Tapinál, de én nem vagyok akkora guru, hogy ezt vágjam, mi lehet😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

LSC
#33529
Tudtam hogy egy rohadt csíter vagy

csabawarchief
#33528
elküldted emailben amit kértem? 😊)

#33527
írni nem tucc, vagy olvasni?

csabawarchief
#33526
lol 😄

Taptarap
#33525
majd ha spigi belátogat le tudja irni mit ir ki mert nekem fogalmam sincs....

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33524
neked is ennél jelentkezet??

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Tibre
#33523
A videodrivehack vagy a speed cheat-nél lehet a probléma.

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Taptarap
#33522
pedig már kikapcsoltam a WH-et is meg az Aimbot-ot is és nem akarja a jót.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33521
hát ez mega lol este semmi baja a sofomnak ma felmegyek a szerverre addig ok amig 640*480-ban van. Felrakom 1024*768-ba és kivág a PB és kapok 2 perces bant.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Allatgoreny
#33519
Ez a tag valami olyat szolhatott, hogy most eg a feje :
Bwahaha

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Taptarap
#33517
lol

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Grave Digger
#33516
Valami hasonló válaszra számítottam😄DDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Qnosi [OBI]
#33515
Temeg kabbe :}

Qnosi [OBI]
#33514
kocsog whs :}

Qnosi [OBI]
#33513
Ez egy szimpla graffiti .. en rajzoltam 😉

Qnosi [OBI]
#33512
Ja 😊

ReTeK
#33511

R@in
#33510
Te, Dud, Pilu, Penge, Qnosi/Kaszi.
Sec9.
Meg kell õket verni.
gl hf 😉

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

ReTeK
#33509
SoF2 on Linux csak akit érdekel

rohadtgec
#33508
id!oTáák!

Kik lesznek ma??
Kikkel játszunk?
Mit tudni róluk??

rohadtgec
#33507
GBS!!
Olvassatok GBS fórumot!!!

Grave Digger
#33506
Naazé😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Grave Digger
#33505
Hát jahh nem igazán értem, hogy minek használnak ilyen célkeresztet😄DDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

rohadtgec
#33504
akkorjó😉

rohadtgec
#33503
akinél ilyen a célkereszt, és több fragje van 0-nál, az csíter😉)

Grave Digger
#33502
van te geci, és aki nem érti, az, hogy lehet ember ezen a földön😄DDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

LSC
#33501
Ha otthon vagy beregelnéd a CD kulcsomat?

rohadtgec
#33500
te hoyg lehetsz újságíró???

nincs értelme az elõzõ commentednek..... vagy van???

LSC
#33499
Vagy a falon ez csak egy rajz?😊

LSC
#33498
Bugos az új map😊.

Grave Digger
#33497
loller (roller)😄D

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Grave Digger
#33495
Jah hés az egész a GBS team kitartó kutakodásának lett az eredménye. Mondhatnám úgy is, hogy addig basztatták a gecit, míg el nem kezdett wallhackelni, de nem lenne igaz😄DD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Dud [OBI]
#33494
Ami ugye nem oda való!

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

LSC
#33493
jah ott egy láb felül😊.

LSC
#33492
ezen a képen én nem látok semmi érdekeset.

Grave Digger
#33491
most is ki lett ugyan vágva, de tudjuk, hogy annak renkívül nagy a visszatartó ereje. És ha legközelebb bejön egy KGB-s tag, azt is mert az egész klánjuk geci csíter.

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...