Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dud [OBI]
#33598
Na így is:

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Taptarap
#33597
talán a piros X???

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

R@in
#33596
Küldtem privit 😊

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Taptarap
#33595
nyertem valamit????

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33594
szentjános bogarak??

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Dud [OBI]
#33593
Na így is:

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Gugger
#33592
én nem látok semmi extrát? tényleg mi ezen a furi?

Taptarap
#33591
az én problémámra senki nem tud semmi mert most már az a dolog van, hogy elkértem a harczos cfg fájlját azzal faszán megy MAP váltásig utána megint ezzer a szarral kidob a PB.
OP rendszert újra raktam sofot 3*.


Utál a SOF??

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

#33590
Kim Ez Mi????????

*The Movement* TDU2 nick: PenGe666666

Dud [OBI]
#33589
Na srácok ez mi??? A tulajtól kifejezetten várnánk a választ...

miafasz?WH?

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

#33588
http://obi.servegame.com/ctf1/pb000040.png Ez mi?

*The Movement* TDU2 nick: PenGe666666

csabawarchief
#33587
Mi az a 'mogul' ? Mire értitek?

rohadtgec
#33586
kök😉

csabawarchief
#33585
You are an idiot, whahahahaha 😄D

Taptarap
#33584
minek raktam vigyort???!!!

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33583
pcprotect😊))))
van hozzá keyem is ha kell

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

R@in
#33582
wow, király a logód 😊

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

rohadtgec
#33581
röff

GSXR
#33580
ehh már találtam is

GSXR
#33579
Off:
Tud valaki olyan mûködõ progit amin win xp alatt log-ba teszi a gépen leütött billyentyûket.
Hackerek elõnybe!

csabawarchief
#33576
Taptarap
#33575
FERRARI SHUMMMMIIIII POWWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

csabawarchief
#33574
Nyugdíjba vonult a sportból, jelenleg yacht kölcsönzõkbõl keresi a kenyerét...

csabawarchief
#33573
Damon Hill 1996 világbajnoka a formula 1 sportágban.

1996os világbajnokság hivatalos végeredménye:


1. Damon Hill Williams GB 97
2. Jacques Villeneuve Williams CDN 78
3. Michael Schumacher Ferrari D 59
4. Jean Alesi Benetton F 47
5. Mika Hakkinen McLaren SF 31
6. Gerhard Berger Benetton A 21
7. David Coulthard McLaren GB 18
8. Rubens Barrichello Jordan BR 14
9. Olivier Panis Ligier F 13
10. Eddie Irvine Ferrari IRL 11
11. Martin Brundle Jordan GB 8
12. Heinz-Harald Frentzen Sauber D 7
13. Mika Salo Tyrrell SF 5
14. Johnny Herbert Sauber GB 4
15. Pedro Diniz Ligier BR 2
16. Jos Verstappen Arrows NL 1
> Andrea Montermini Forti I 0
Giancarlo Fisichella Minardi I 0
Giovanni Lavaggi Minardi I 0
Luca Badoer Forti I 0
Pedro Lamy Minardi P 0
Ricardo Rosset Arrows BR 0
Tarso Marques Minardi BR 0
Ukyo Katayama Tyrrell J 0

Pilu OBI
#33572
Az semmi hogy ki, de HOVA TÜNT????????

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

csabawarchief
#33570
ha lesz idõm akkor én ezt veled nagyon szívesen megvitatom, de jelenleg nagyon elfoglalt vagyok😊, majd ventrin megvitatjuk😉

Pilu OBI
#33569
Mi az a korona?
Hol vagyok? Kik vagytok tik akik itt irkának sületlenségeket?

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Taptarap
#33568
ki az a Marvin??

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

ev1l FlOwEr
#33567
Már régebben akartam kérdezni:
Miért is ne gyalázzuk meg a koronát ????

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ev1l FlOwEr
#33566
Hát, van itt elég......

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Pilu OBI
#33565
id1óT*ákat várom idõben! Ne kelljen telefonálgatni!

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

#33564
Szevasztok

csabawarchief
#33562

GSXR
#33561
Jah kösz nemvettem észre, de minek állítgatnak egyfolytában a fórumon ezek disznók....

Iceman
#33560
A topc neve mellett van egy kis legördülõ menü. Ott tudod megnézni a régebbi oldalakat.

And the guilty'll bleed when that moment comes. They'll be coming to claim, take your soul away BF'42:SiX Iceman, team-de|Iceman, PT-6|Iceman, BC2: Iceman6, BF3: Icemanr6

GSXR
#33559
Mi a rák van nemlehet visszanézni az eddigi fórum oldalakat?!

Taptarap
#33558
bsa=base

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33557
nah kérek vaalkitõl egy bsa/mp könyvtárat és azt bemásolom már jobb ötletem nincs.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33556
játék közben de megprobáloma másikat is köcce

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

#33555
mikor váltasz 1024-be? játék közbe, vagy a multi menüben?

Taptarap
#33554
feladom 3* raktam újra és ugyanazt csinálja

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33553
nekem mondod én adtam a nevét 😄DDD /Havas tanárúr/

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Grave Digger
#33552
Én okos vagyok, de még ÉN sem érthetek mindenhez😄D

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Grave Digger
#33551
Egyébként igazad van, de nem a pattanástól olyan ronda az ember, nézd meg a nyakán a barázdákat😄 Bazzeg, mint a cápának😄DDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Grave Digger
#33550
Duna, nagybetûvel írjuk. Ejnye-bejnye.....

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Taptarap
#33549
senki okos ember nem jár erre aki orvosolni tudná a gondom???

ha az OSP csinálja kinyirom

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33548
de az a paptamás a homlokán az csúcs😊))
vazzeg ha igy néznék ki szerintem beleugranék a dunába.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Grave Digger
#33547
hát erre már tényleg nem tok semmmit sem mondani😄DDDDDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Taptarap
#33546
csak azóta amióta veled csal. 😄DDDD

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Grave Digger
#33545
te geci, abban maradtunk, hgy nem raksz be a feleségedrõl képeket😄DDDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...