Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Grave Digger
#33649
Arra északon csak a kajáért kell többet fizetni, a többi cucc kevesebb lóvéba kerül mint itthon. Négy napra mentek? Akkor több lóvét váltsál, mintha csak kettõre mennétek😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

batman
#33648
Volt már valamelyikõtök Norvégiában? Mert én holnap megyek a barátnõmmel négy napra, és fogalmunk sincs, hogy mennyi pénzt váltsunk. Fõleg csak kajára kéne. Komolyan kéne segítésg...köszi 😊

[...] Te romboló állat! Te sátán!

Taptarap
#33647
sose lehet elég korán elkezedeni. Na irány a fürdõ mönnöm köll egy állásinterjúra vazzze pedig de nincs kedvem.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Grave Digger
#33646
már láttam, nem rossz, de a családomban fellelhetõ kiskorúak miatt nem lenne ildomos😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Taptarap
#33645
ezt rakd be

http://www.tar.hu/futuretranx01/0001.jpg

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

batman
#33644
õõõõ...khm-khm...megtisztelõ, de én nem vagyok sehol klántag, már ha rám gondoltál alant...monnyuk én Batman-the-HUN néven szoktam játszani.

[...] Te romboló állat! Te sátán!

Grave Digger
#33643
áhh, inkább mégsem, mert hányni fogok😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Grave Digger
#33642
Barakhatom azt amit tegnap szurtál be ide?😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Taptarap
#33641
a beállitásoknál a fórum háttérhez rakjál be valami be képet

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Grave Digger
#33640
De van, de van!!! Az anyád picsáját, hanyas vagy te disznó?😄DDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Taptarap
#33639
mondom nincs mert belehet háttérképet rakni nálam most mztelen csajok vannak...

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

[HUN]PAStheLoD
#33638
faszom olyan kicsik ezek a képek nem láccik elsõre semmi 😊) talán ilyen highlites WH-t kéne terjeszteni ami szépen körbekontûrozza az embereket hogy láccanak a PB shotokon 😊)

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#33637
szép reggelnek nézünk elébe... csiterek még itt is ? ? 😞((

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#33636
na jóreggelt nektek is..

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

csabawarchief
#33635
dunanetes ip állandó, nézz utána a hostnak és kiderül

[email protected]

csabawarchief
#33634
KIM csak néha néz be a fórumba, ugyhogy szólni kéne neki sztem.

Grave Digger
#33633
rossz a szemed, vannak😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Grave Digger
#33632
Mi van puttacsíterek, mindenki alszik?😄 Én is csak azért vagyok ébren, mert bealudtam este nyolckor és kettõkor ébredtem, és nem bírok aludni😄 Kér valaki hedsütit?😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Kolin Mekré
#33631
most nemazért de mi a furi a képen? Én nem látok át a falakon bár lehet a szememmel van a gond 😊

\"Tolvaj : Te ne cigányozz, ne cigányozzá szőke geci, kiszúrom a szemedet, kivágom a beledet… Kidobó : Kussoljá\' be! Na gyere bazdmeg, gyere… \"

Taptarap
#33630
nincsenek pöttyök

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33629
lol ti tudtátok, hogy meglehet a forum hátterét változtatni???
mennyivel másabb igy...........


http://www.tar.hu/futuretranx01/0001.jpg

ezt rakjátok be😊))

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33628
ez melyik map?? col2????

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

LSC
#33627
jobbra pont egy ember hullós rész van.

Taptarap
#33626
láttad, hogy õ ült a gép elõtt???? lehet, hogy a barátnõje probálgatta az új csiteket

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33625
OSP kavart be....

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

R@in
#33624
Dunanetes ip, és együtt volt a szerveren a klántársaival. Sztem az nem kérdés hogy kirõl készült a shot.

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

rohadtgec
#33623
remélem nem õ az...

R@in
#33622
Egyre kiváncsibb vagyok, hogy Kim mit fog mondani.

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

#33621
de télleg, mi a gyógyír?

#33620
a 4hero tagjai: kim, evo, batman, vezir
...ha jól tévedek...

Mr.Grent
#33619
Inkább a jobbszélsõ pont az érdekes, mert szerintem ott épp hullik az ember rá a dobozra. Különben nem lehetne ott, hisz ott olyan magasságba nincs ember, csak ha hullik, vagy különbözõ pontokon jelöli a csít az embert.
Mert a balalsó pl elég lent van. De nagyon érdekes, nem tenném le rá a nagyesküt!

https://grentmedia.hu

Taptarap
#33618
ügyesen....adott ujjabb WH-et

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

LSC
#33617
és hogyan?

Taptarap
#33616
Sáska a MOGUL AZ ISTEN 1 perc alatt megoldotta a problémámat.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

LSC
#33615
csak megpontozza az emberkéket.Így nehezebb kiszúrni mintha átlátszó falakkal nyomná.

Pilu OBI
#33614
De az hány KIM van a Dunanetnél?

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Taptarap
#33613
szvsz után vesszó van

hjaj mikor tanulok már meg helyesen és lassan irni??????

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Dud [OBI]
#33612
Az anno úgy emléxem WH volt. De erre nem mernék megesküdni. Maradjunk annyiban, hogy nem tudom mi ez, de mindenesetre érdekes.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Taptarap
#33611
nem szvsz ez a faszi angolul szokott mindig beszélni...

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Dud [OBI]
#33610
Nem 100% (nem voltam ott mikor a kép készült), de tudtommal õ az... Bár én is hitetlenkedtem.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

LSC
#33609
Magyar IP?

Taptarap
#33608
de ez nem a mi KIM-ünk.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33606
köcce és erre orvosság?

"allovextensions 0"

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

LSC
#33605
hát baze ez hihetetlen.Nem gondoltam volna.

Pilu OBI
#33604
Ezért kérdezzük a tulajdonosát, hogy mi ez.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Dud [OBI]
#33603
Hááááát nem teljesen egyértelmû.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Dud [OBI]
#33602
Már megvan... THX

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Taptarap
#33601
mindenki tudja mi ez egyértelmû!!!!! BAN azt kész.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#33600
OBIsok ez dob ki egyfolytában ezzel mit lehet csinálni??



allovextensions 0

megnézem notepadon 1-es értéken van bemásoltam már 3 ember cfg-át azzal is kibasz mi a rákért????

mi akarja ezt irni vagy miért feleleõs ez a fájl???

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Dud [OBI]
#33599
Õõõõõ és hogy nézem meg?

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu