Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Athletic  Bilbo
#33814
Kösz. Ment neked is 1.

Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.

Mr. Fulop
#33813
Athletic Bilbo írtam privi üzit neked...

Alaplap - Asus P5Q,CPU típusa - DualCore Intel Core 2 Duo E7400,Memoria - Kingston 2G-UDIMM 4GB DDR2-800Mhz,Videokártya - NVIDIA GeForce 9800 GT (512 MB) Internet: 30/20 Mbit Diginet 3500 Ft/hó

Sáska
#33812
Ja, az egy klánwaron volt, emléxem. És a kecseg Nano direkt hátbalõtt, hogy ne legyen olyan szép a statom.
Nano:

R@in
#33811

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Grave Digger
#33810
azé mondtam én is😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

LSC
#33809
ha megfigyeled a csalók 80% ilyennel nyomja😊.

Athletic  Bilbo
#33808
Csak én megyek, mert nem akarom hogy a lányom visszafejlõdjön ha meglát téged te kis csíter!

Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.

Grave Digger
#33807
Hát Rain története sajnos hosszú és szomorú, de elmesélem. Igazából az történt vele, hogy hosszú utazásai során megismerkedett egy zimbabwei benszülött asszonnyal, aki röpke egy év alatt három fiúgyermekkel áldotta meg esõember barátunkat, kitartó munkájáért. Csak sajnos szegény Rain nem számolt azzal, hogy az említett úrhölgynek már vagy nyolc férje volt a törzsön belül, ezért rengeteget volt kénytelen bujkálni, miközben egy seregnyi állófarkú nigger üldözte, kezükben extracsúszós nepáli vazelint tartogatva. Ezek a dolgok annyira megviselték hõsünket, hogy bánatában átrohant Állatgörény nevû bajtársához, ahol minat az édes nektárt, szürcsölgette naphosszat a spermát. a fehérje kúra szerencsére hatott rá és ereje teljében tért vissza közénk úgy, hogy közben azért néha-néha felnézett egy kis lövöldözésre😄DDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

R@in
#33806
Pedig mult7en még rd-ztem is :p

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Mr.Grent
#33805
Jahh még egy utolsó dolog ebben a csíterség dologban, ha annnyira az FDI-tart titeket csíternek és most a Ti.E Akkor mint admin én miért nem csinálok rólatok többezer képet? Hmm? Mert nem tartom valószínûnek hogy csítelnétek.
És ezzel lezártam a dolgot. Jó éjt mindenkinek. Sziasztok!

https://grentmedia.hu

Grave Digger
#33804
Ezt az aláírást meg honnan szedted? Feleséged látta már? Dórikát hozod holnap?😄 Én leszek a boldog nagybácsi😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Mr.Grent
#33803
Vaz Rain téged is rég láttalak, Mivan veled, mivan a klánodal? A múltkor mikor kintjártam normálozni, akkor egy Max-nevezetû klántársad szépen tolta. A ventirõl is eltüntél mint az a bizonyos dolog a fûben. 😄

https://grentmedia.hu

Grave Digger
#33802
Akkor kezed-lábad levágom, mert ha miattad nem tok melózni bizony haragban leszünk😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Grave Digger
#33801
Ehhh..... nem kell a tapsvihar😄DD Igyexik az embör😄DDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Athletic  Bilbo
#33800
De akkor nem is megyek át hozzád 9-re te kis csíter!

Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.

Grave Digger
#33799
viszont akkor elég neki néhány perc is és kiégeti a szemét, tehát ne bannoljuk, vakuljon meg a csíter fattya😄DDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Mr.Grent
#33797
Doktor SPIGI-t hallottuk, játékosok doktorát.

https://grentmedia.hu

R@in
#33796
Játék közben ez jól látszik ha feltekeri a gammát. 😊))

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Grave Digger
#33795
Jahh amikor írtam az elõzõt, még nem láttam a beszúrt shotit😄 Így már véleményes, de ha ez igaz, akkor nagyon kezdetleges hack, és úgy kell játszania a gyereknek, hogy öt centire van a moncsitól😄DDD Az ilyet nem kirúgni kell, hanem hagyni, hogy játszon még néhány órát, hátha megvakul😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Mr.Grent
#33794
Jólvan mennyé aludni testvér ne szítsd a tüzet

https://grentmedia.hu

LSC
#33793
igaz.

R@in
#33791
Ha már be bírtad karikázni, ki is világosíthattad volna

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Mr.Grent
#33790
Oké igy már látom de nagyon beillik, LOL, szépfogás!!

https://grentmedia.hu

Grave Digger
#33789
sztm ez tényleg semmi, bár lehet, hogy tényleg nagyon szar a szemem.😄D

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

R@in
#33788
Tényleg ott vannak.

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Mr.Grent
#33787
Meglestem öreg az utcában én adom a világítást a moncsival de azbiz forgács vagy vér, esetleg a pac odafirkált 😄DD

https://grentmedia.hu

LSC
#33786

rohadtgec
#33785
pedig csíítel, jobb, ha tudod

Mr.Grent
#33785
Alpha melyik monitort nézed????

https://grentmedia.hu

LSC
#33784
more fényerõ! normálon nem látszik

LSC
#33783
baze látszik a falon keresztül két ember ne idegelj😊.

R@in
#33782
Mit látsz a képen?

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Mr.Grent
#33781
Akkor lehet hogy én vagyok fáradt, írd le nekem hogy mi az amit látni kell a képen Aplha, szerinted õ mit látott??

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#33780
Miért nem hitetlenkedhetek?? Nem?? Vagy mi, engedd már meg nekem plz. Nyugi már öreg, ne álltalánosíts jó, én mondtam hogy igen, hogy milyeneket lõsz pedig egész nyáron nem játszottál. ÉS?? Mondtam hogy csíter vagy?

https://grentmedia.hu

Dud [OBI]
#33779
Húztam aludni! Bye all!

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Dud [OBI]
#33778
Ez szerintem nem igazol semmit. De lehet hogy tévedek.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Grave Digger
#33777
Hát az a baj, hogy nekem kiba... nagyon sötét ez a shoti, de mint az már korábban is meg lett említve, aki ilyen célkereszttel játszik, az csak csaló lehet😄DDDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

LSC
#33776
ezt ugye nem mondod komolyan?

Grave Digger
#33775
hely = hegy😄DD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Mr.Grent
#33774
Aplha ez szerintem vaklárma, az ott faforgács vagy a vére, bár én láma vagyok

https://grentmedia.hu

Grave Digger
#33772
hujj de durvára sötét a kép, de mintha valami derengene ott a helyormok mögött😄D

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

rohadtgec
#33771
Sóher beletörne abba a barackba az a kis amorf kezed😉

joásjoásjoás

ÁJ EM DÖ MOGUL....jegyezd már meg

Grave Digger
#33770
Én nem értelek téged, de komolyan. Irkálsz ide a fórumba, kerülöd a konfliktusokat, unalmas életed lehet😄DD De hát este a kecske azért segít levezetni a napi feszültséget nem?😄DD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Mr.Grent
#33769
Emlékeztek amikor a Sise nyomott egy 16:0-át, egy hangot nem hallottam hogy mekkora csíter pedig voltunk ott egy páran, hiába nyirt ki engem is egy párszor én is csak azt lestem mikor megy még feljebb neki a pontja.

https://grentmedia.hu

LSC
#33768
mai fogás:

Grave Digger
#33767
yovanna😄D csak nekem a "Ebben látsz egyéb logikát mint a basztatást?
Mert én nem." pont az ellenkezõje jött le😄, de ez már tényleg szõrszálhasogatás, hagyjuk is a picsába, mert itt már mindenbe bele lehetne kötni😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Dud [OBI]
#33766
Ja hogy azért kell! Akkor kabbe Te buzzzzzi!

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Grave Digger
#33764
Balhé az azért kell, hogy valamivel azért csak eljussunk valamelyik ezredik hozzászólás közelébe, utána meg mehet a hajrá az egész számért😄 Egyébként rendben van, én befejeztem, de az iylen kifakadásokra nem tudok nem reagálni, mint ahogy megtették azt már mások is korábban, amikor én "sírtam" ki magam a kelleténél keményebb hangnemben.

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Mr.Grent
#33763
Hmm érdekes, Ez ott kezdõdött hogy a penge beugrott egy sarkon ahol épp vártam majd úgy meglepett hogy fosni nem volt idõm. Õ irt hogy akkor mazlija volt, én meg hitetlenkedtem hogy igy nem ugorhat be, de egy szóval nem mondtam hogy csíter. Majd jött a toco és nyomott egy hedsütit a kam5-ön és mondtam valamit egy mosollyal a végén, erre õ ezerrel beugat, a kaszival együtt és még egy anyádat is kaptam. Kicsit vegyetek vissza a pofátokból, senki nem mondta hogy csíterek vagytok, ép ellenkezõleg errõl írtam hogy hogy a faszba játszik így hogy egész nyáron nem nyomta. Örülök és igyekszem felnõni a problémához, de egy szóval nem mondtam hogy csíter.
Engem nem kell az FDI-ben csíternek mondani, és a Ti.E ben sem nemondtam egy szóval se. Más is van aki igy lõ mint ti és rámondom hogy csíter?? Nem elfogadom és kész. De azért nem kell anyázni meg nyafogni itt az SG-n. Ja és attól mert valaki épp tuskó és nem köszön el tõlletek, attól azzal akivel nap mint nap nyomjátok egy Bye-t elfogadnék.
Gyere be a ventiszobába és elmagyarázhatod. Televan a faszom azzal hogy a PS-olyan ártatlan, igen kurvajól löttök és akkor mi van. De nem kell a poént mert a (😄) ott volt a végén, komolyra venni. Érdekes a GBS is kibaszottúl jól lõ, meg a SWAT-is, és az OBI-is, és szónélkül egy jó harcz végén nyomsz egy (PERSE 😄DDD)-t de nem veszik komolyan. Ti miért is??? Jó lenne már abbahagyni.

https://grentmedia.hu

Dud [OBI]
#33762
Hélóóóóó! Minek ez a balhé? Túl pihentek vagytok basszátok meg! Menjen mindenki forduljon rá az asszonyra vagy a kecskére mindenkinek ami van, aztán lenyugodva lehet tovább mocskolódni.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu