Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

csabawarchief
#33869
Mi meg vagyunk, és te?

DrBigSlingShot
#33868
Hi all! Hogy smint vagytok?

Élni vagy égni???!

csabawarchief
#33867
mikor érsz haza?

ev1l FlOwEr
#33865
Nézd meg Priviben !!!!!
Elküldtem.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Mr.Grent
#33863
Ha érdekel valakit akkor niylt még egy realdamage-s szerver, az LW klán üzemelteti. Meglátjuk mennyi lessz az érdeklõdés még rá!

https://grentmedia.hu

SLICK
#33862
Jó estét jó szurkolást!!!!!!! VKI NEM TUDJA HOGY A TAR.HU MILYEN FILET KÜLD VISSZA ÉS MIÉRT??????

SLICK
#33861
Jó estét jó szurkolást!!!!!!! VKI NEM TUDJA HOGY A TAR.HU MILYEN FILET KÜLD VISSZA ÉS MIÉRT??????

Grave Digger
#33859
Mona powaaa😄D

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

csabawarchief
#33858
azt nem is kell, én soha még meg se nézem 😉

LSC
#33857
Csak a sztorit nem értem igazán.

LSC
#33856
ELég jó a meksz péjn kettõ.

ReTeK
#33855
magát akarta

LSC
#33854
Rylander banolni akartál?😊

Qnosi [OBI]
#33853
Otthonrol lehet, hogy en 😊

R@in
#33852
böff

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

NaNoKuTyA
#33851
bameg te!

\':..:\'

LSC
#33850
SL Phantom-nak ki tudja a mailját?

#33849
tisztán latszik a shoton hogy ott van 2 ember bameg

*The Movement* TDU2 nick: PenGe666666

NaNoKuTyA
#33848
akkor jóó!! cép volt! nem gondoltam volna hogy boldogultok nélkülem!

\':..:\'

Grave Digger
#33847
Honna tudjam? Mondom, hogy nem töltöttem le😄DDDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Allatgoreny
#33846
Hk1 kekkent csak 5en voltunk, mert putta modon elkestem, de igy is hoztuk. A vegen a CC-sek meg usassal jottek meg ilyenek. Sztm idegesek voltak😊

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Allatgoreny
#33845
Jah nyertunk.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

NaNoKuTyA
#33844
nyertünk tegnap?

\':..:\'

Allatgoreny
#33843
Kosz evil!

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

LSC
#33842
ilyet nem találok sehol😊.

Allatgoreny
#33841
Az arulok😊

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

ev1l FlOwEr
#33840
Az értelmes hozzászólása bent van, olvasható.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

LSC
#33839
nem bírtam elolvasni a bölcs hozzászólását mert törölték😊.

LSC
#33838
Le lehet tölteni?Honnan?

Grave Digger
#33837
😄DD Én le sem töltöttem (õõõ izé, meg sem vettem)😄DDDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

LSC
#33836
Az a halo amitõl összeszarták magukat az Xboxosok nem ért többet nálam 20 percnél😊.

ev1l FlOwEr
#33835
Jó volt a kis hiszti. Bravó srácok. Elismerésem.
Asszem Görény látta jól a dolgokat.
Most nem az arca elõtt ágaskodó phaszra gondoltam...

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ev1l FlOwEr
#33834
Desert Eagle sincs.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ev1l FlOwEr
#33833
Biztos, hogy nincs.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

rohadtgec
#33831
röff-röff

Grave Digger
#33830
Hát, ezek az amcsik, nem tom miért kell meglepõdni te geci😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

LSC
#33829
ja hogy a goldban?Azt nem tudom.

LSC
#33828
én végigtoltam de nem emlékeszem egyikre sem, asszem nincs mert ezeket patch-ben adták hozzá.A single meg attól nem változik a hibákat leszámítva.

LSC
#33827
Moderálva Görény lol.

LSC
#33825
ezek az amerikaiak nem normálisak komolyan.Amerikai top 10:
1) Halo: Combat Evolved - Microsoft
2) Command & Conquer: Generals Zero Hour - Electronic Arts
3) Medal Of Honor: Allied Assault Breakthrough - Electronic Arts
4) Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy - LucasArts
5) Temple Of Elemental Evil - Atari
6) Sim City 4 Deluxe - Electronic Arts
7) MS Flight Simulator 2004: Century Of Flight - Microsoft
8) Age Of Mythology - Microsoft
9) Homeworld 2 - Vivendi Universal Publishing
10) The Sims Deluxe - Electronic Arts

ReTeK
#33824
amúgy iol elütitek az idõt emberek

ReTeK
#33823
akit nem csítereztek le legalább 1cer az nem is ember

Birk@
#33822
Na. Kicsit lépjetek tovább, vegyétek már észre hogy nem a csíterezésrõl van szó, hanemhogy legtöbben nem bírják, ha valaki pillanatnyilag sokkal jobb náluk. És mivel nem küldheti el a k***a anyjába, (kivéve kis mocskosszájú gecit ) inkább lecsíterezni.
Tõlem aztán csalhat bárki, lelke rajta, én azt mondom NINCS ÉRTEME, Birka iz Da fõMuGul

Birkus Maximus

Gugger
#33821
Én is egy csíter vagyok. ha még nem tünt volna fel senkinek!!! Köcsögök! 😄DD

Gugger
#33820
Jó napot emberek !

Dud [OBI]
#33819
Nahááááát! Tényleg.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

csabawarchief
#33818
majd ha hazaértem sutyiból 😊

[HUN]PAStheLoD
#33817
meksz péjn kettõt szeded má?

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Mr.Grent
#33816
Nem az nem egy war-volt, egy jor1-es pályán azthiszem infen csináltad. Na mentem melózni. Este GBS-CUP INF Ti.E Legyetek fél 8-ra fent a ventin. BYE ALL

https://grentmedia.hu

csabawarchief
#33815