Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

DrBigSlingShot
#33921
Talán jó mert egeszen mas sokkal komolyabb dolgokra vizsgálgattak.

Élni vagy égni???!

rohadtgec
#33920
Az a körülményekhez képest jó vag rossz hír?????

DrBigSlingShot
#33919
Szevasztok! Ehh Virusom van de sana nem a gepben hanem a fejemben!

Élni vagy égni???!

Devil_Gy
#33918
Ja! Nehezen de ide!!

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

rohadtgec
#33917
csecse

LSC
#33916
CSÕ😊 idetaláltál?

R@in
#33915
hi

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Devil_Gy
#33914
Hi Mindenkinek_!

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

rohadtgec
#33913
köcsögöm szépen😉)

Birk@
#33912
Lvileg innen: DEMO nézegeõ izé

Birkus Maximus

rohadtgec
#33911
Én nem használok semmi ilyen progit..... úgyhogy belinkelhetnéd, hogy honnan lehet leszedni😉))

thnx

Birk@
#33910
Leehet, hogy csak nekem új, de azért beírom:
Van egy egész jó demonézegetõ progi, a neve Seismovision, nem kell szórakozni a progin belül a beírogatásokkal, ráadásul egy nagy halom játékot ismer (Q,RTCW,SOF2)
Ismer valaki ennél jobbat? Mit használtok demonézésre?

Birkus Maximus

rohadtgec
#33909
Te épíccsed az utat pútta, ne fórumozzá, az adófizetõk pénzén!!!

Birk@
#33908
A PS milrt?

Birkus Maximus

NaNoKuTyA
#33907
mert az a két kiemelt csapat!

\':..:\'

#33906
az eredményeknél el van csúszva az elsõ 2 kivételével az oszlopok

Gugger
#33905
-A- vs. -!WL!- WAR lement tegnap Sis3? eredmény?

Gugger
#33904
GG, Ti.E a harmadik helyen! -= GBS Cup =-

Grave Digger
#33903
az a baj, hogy nem igazán emléxem már rá, mert már nagyon régen játszottam vele:/

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

RoCSo
#33902
Aham csak ott az a parkany szuk szal ha meg bemegyek az epuletbe ott fejbe kolittom az osszes ort oszt utana meg alarmoznak de mind1 majd megprobalom 😄DD ha nem jonne ossze esetleg kicsit bovebben elmagyaraznad elore is koszi
Grave Digger
#33901
pedig ott van az, keress a vonaton kijáratot, majd menjvégig a páyrkányon, végül egy raktáron keresztül eljutsz az indító épülethez.

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

RoCSo
#33900
Hy
Tudna valaki segiteni SOF2 single playerben?
Problema a következõ:
A dokit kell kimentenem Prágából (az elejen vagyok) és a vasutállomáson meg kell találnom valami irányitó szobát és hamarabb elinditani a vonatot mert ah menetrendszerint indul akkor lebukunk és annyi a küldetésnek. Az istenek nem találom azta kiba szobát egész éjszaka ezzel szenvedtem és már lassan eret vágok mert egyszerüen nem találom.
Valaki szánjon meg és segitsen plizzzzzz
csabawarchief
#33899

csabawarchief
#33898
kijött tegnap a Judge Dredd is

rohadtgec
#33896
gg, gratula Ti.E!!!

ReTeK
#33895
"ez egy fos" ???

a másik felét még biztos nem láttad
ja én sem

Athletic  Bilbo
#33894

Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.

LSC
#33893
Biztos nem LG 16x DVD-rõl küldték😊.

Kim Basinger
#33892
Az Internet2 projektben többek közt olyan nagy cégek is érdekeltek, mint például a Qwest Communications, a Cisco Systems, a Microsoft, az Intel, vagy a Lucent Technologies, és a legfrissebb híradások szerint ezen cégek a világméretû gazdasági nehézségek ellenére a jövõben is nagyon határozottan kiállnak majd az Internet2 mellett, mellyel a felhasználók a jelenlegi dial-up modemes internetelérésekhez képest akár 155 ezerszer (!) nagyobb sávszélességet kaphatnak majd valamikor a jövõben.

megéri ezt még a so2?

Elegem van a lagbol es a szolgáltatómból. Mindkettõ ki van rúgva!
innen

Csak egészség legyen, meg térerő! (H. András) PS3 ID: kisapostagi

GSXR
#33891
Ittmeg leálltak a serverek fakk

ev1l FlOwEr
#33890
Milyen eszköz képes arra, hogy ilyen gyorsan küldje az adatokat ??? Memóriából memóriába ?? Vagy kicsit hifi-szufi a DVD olvasójuk..... Ezzel lehet ám warezelni....

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ev1l FlOwEr
#33889
Nem akarok gyalázkodni, mert nagy Tarantino fan vagyok, de ez a Kill Bill nem méltó a mesterhez. Magyarul: ez egy fos.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Kim Basinger
#33888
Ezek szerint a világ mindeddig leggyorsabb internetes kapcsolata akkora sebességgel rendelkezik, hogy segítségével egy kétórás DVD filmet mindössze 7, azaz hét másodpercig tart letölteni. A CERN képviselõi elmondták, hogy egy egymástól 7000 kilométerre (4350 mérföld) elhelyezkedõ genfi és kaliforniai laboratórium között mintegy harminc percig állt fenn a világrekorder internet kapcsolat, mely egyébként a korábbi rekordot kétszeresen túlszárnyalta.

lag pfff...

Csak egészség legyen, meg térerő! (H. András) PS3 ID: kisapostagi

#33887

csabawarchief
#33886
nem szóltam, megyek mostmár ténleg aludni.
yo8 😊

LSC
#33885
jóvanna.

csabawarchief
#33884
Lejártak 😄DD

LSC
#33883

LSC
#33882

LSC
#33881
az 5-rõl életemben nem hallottam az elsõ kettõ meg egy gané.

LSC
#33880
Õk.De Ti sem panaszkodhattok😊 (m2O3 powa)

Mr.Grent
#33879
Mármint mi?

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#33878
Ez van számolni sem tudok!

https://grentmedia.hu

Tibre
#33877
De ez 28 : 13 fõnök 😊

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Kojiro
#33876
Ebbõl nekem két dolog derül ki világosan:

1. Az Electronic Artsnak és a Microsoftnak vannak a legjobb reklámszakemberei.
2. Ha ez így van (mellékelt ábra mutitja), az amcsik kúrvára befolyásolható egy faj wazze...

Egyébként télleg meglepõ, hogy a Jedi Academy nem az elsõ (na ezér kapok)

Kojiro ergo sum.

LSC
#33875
szép gratula.Látom kempelésben azért ott vannak.

Mr.Grent
#33874
Szal a Ti.E vs F.F.F. CREW eredménye
27:13

kam3 --> Ti.E map
Ti.E blue 7:6
Ti.E red 7:0

Shop2 --> F.F.F. CREW
Ti.E blue 7:6
Ti.E red 7:1

Jó meccs volt, bár a végén már csak pisztoly meg ilyenek voltak.

https://grentmedia.hu

csabawarchief
#33872
Tarts ki, már hiányzol a scenebõl!

Sáska
#33871
Én már próbáltam... Server is for low pings only

DrBigSlingShot
#33870
Hát holnap ismét kórház. Vacsira nincs gondom mert van egy rahedli színes pirula tutkora a szádban olvad és nem a kezedben LoL.

Élni vagy égni???!