Soldier of Fortune 2 Multiplayer
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Most mindenki nézzen mélyan magába, aki a moncsi elött ül és ezt figyeli, de nem szól...
Kojiro ergo sum.
Ezt láttad már Görény? 

Someone else... Pays the price for the good suffering! i know your fears pacaman. I hear them... ALL. You think :
"Please do not separateme from my pet alligator i masturbate on"
i can promise you this will never happen... NEVER AT.. ALL.
Bwahahaahahahahaahahahaha.
"Please do not separateme from my pet alligator i masturbate on"
i can promise you this will never happen... NEVER AT.. ALL.
Bwahahaahahahahaahahahaha.
No tears, please. It\'s a waste of good suffering.
Hirtelen felindulasomban irok ide, ami leginkabb a kulfoldi luzereket erinti, de magyarok is szerepelnek benne bosegesen. Uzennem tehat az osszes rusher pocsnek, hogy amig nem jonnek ra hogy a jatek lenyege nem arrol szol CTF-en hogy szarrarusholjam magam, addig menjenek a phaszomba





Ja a Max péjn rõl jut eszenbe mikor belassítom az idõt telibarna lesz a moncsi! Semmit nem látni csak egy nagy f*sszínû képet!
Mi lehet a bibi!!
LSC: neked nem csinálja???
Mi lehet a bibi!!
LSC: neked nem csinálja???
Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim
Hirtelen felindulasomban irok ide, ami leginkabb a kulfoldi luzereket erinti, de magyarok is szerepelnek benne bosegesen. Uzennem tehat az osszes camper pocsnek, hogy amig nem jonnek ra hogy a jatek lenyege nem arrol szol CTF-en hogy szarrakepmeljem magam, addig menjenek a phaszomba





No tears, please. It\'s a waste of good suffering.
Udvozlet a hideg Norvegiabol, jovo heten mar en is jovok meghalni, bar ezt senki nem kerdezte 😊
[...] Te romboló állat! Te sátán!
LSC: Mi annak az oldalnak a neve ahol vannak a hardware tesztek amit mondtál nekem??
Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim
ez már "mellékes", az a lényeg, hogy nem javíthatatlanul romlottál el😉)))
Jobbulást és siess soffozni😉)!!
Jobbulást és siess soffozni😉)!!
Jahhhhh! Vazzz ne is mond mert a hideg ráz ki. De azért még a doki elöirt egy agyi ér festest meg egy sziv ér festest majdcsak túlélem. Én meg Neki egy headshot-ot, hogy miért kell ennyi kinzáson átmennem 😊 Lassan olyan leszek mint 1 szita annyi szurás vágás van rajtam. Akár egy orvosi szondaraktár is lehetnék. Nem mondom nem rossz ez a XXI. század mert ugye ennek lehet köszöni a SOF-ot is de sajnos az orvosi diagnózis kidolgozása nem kevés fájdalommal jár. Egyedül a MRI volt olyan amilyen volt, de abban + fóbiát lehet kapni.
Élni vagy égni???!














