Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

csabawarchief
#33972
29

Kojiro
#33971
Gugger meg Pilu meg ott lapít 😊

Kojiro ergo sum.

csabawarchief
#33970
gyors vagy

csabawarchief
#33969
-32

Kojiro
#33968
Hogy van az hogy én 5-öt beírok míg te egyet?

Kojiro ergo sum.

Kojiro
#33967
Most mindenki nézzen mélyan magába, aki a moncsi elött ül és ezt figyeli, de nem szól...

Kojiro ergo sum.

csabawarchief
#33966
ja huzzunk bele 😄

Kojiro
#33965
Mindenki csak lapít...

Kojiro ergo sum.

Kojiro
#33964
Akko Swat viszi a 34k-t

Kojiro ergo sum.

Kojiro
#33963
Na senki se gyün?

Kojiro ergo sum.

Kojiro
#33962

Kojiro ergo sum.

Kojiro
#33961
Most értem haza melóból... Már jobban 😊

Kojiro ergo sum.

Kojiro
#33960

Kojiro ergo sum.

csabawarchief
#33959
hogy vagy?😊

Kojiro
#33958
Na itt

Kojiro ergo sum.

Gugger
#33957
most én is nyitva tartom a szemeim!

csabawarchief
#33956
ok.

Pilu OBI
#33955
Asszem beszállok ha eljön az idõ.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

csabawarchief
#33954

csabawarchief
#33953

csabawarchief
#33952
CTF #1 20/20

Birk@
#33951
Inkább gyertek jáccani vazz

Birkus Maximus

csabawarchief
#33950
Nem gondoljátok hogy még 50 marhaságot hozzáirok egyedül? 😊

csabawarchief
#33949
-51

csabawarchief
#33948
Anybody here?

csabawarchief
#33947

csabawarchief
#33946
nem kell senkinek a 34k ?

csabawarchief
#33945
😄D

Devil_Gy
#33944
😊

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

Allatgoreny
#33943
Elastam oket.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

csabawarchief
#33942
Hol van a nép? 😊

Allatgoreny
#33941
jah lattam mar, rul😊

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

rohadtgec
#33940
kabbe gyíkarc
😉))))

csabawarchief
#33939
Ezt láttad már Görény?

csabawarchief
#33938

Allatgoreny
#33937
Someone else... Pays the price for the good suffering! i know your fears pacaman. I hear them... ALL. You think :
"Please do not separateme from my pet alligator i masturbate on"
i can promise you this will never happen... NEVER AT.. ALL.

Bwahahaahahahahaahahahaha.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

DrBigSlingShot
#33936
ez szép volt görény szépséghibája a dolognak hogy ráadásúl igaza is van

Élni vagy égni???!

csabawarchief
#33935

rohadtgec
#33934

Allatgoreny
#33933
Te rohadt Szente

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

rohadtgec
#33932
Hirtelen felindulasomban irok ide, ami leginkabb a kulfoldi luzereket erinti, de magyarok is szerepelnek benne bosegesen. Uzennem tehat az osszes rusher pocsnek, hogy amig nem jonnek ra hogy a jatek lenyege nem arrol szol CTF-en hogy szarrarusholjam magam, addig menjenek a phaszomba

Devil_Gy
#33931
Ja a Max péjn rõl jut eszenbe mikor belassítom az idõt telibarna lesz a moncsi! Semmit nem látni csak egy nagy f*sszínû képet!
Mi lehet a bibi!!
LSC: neked nem csinálja???

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

csabawarchief
#33930

Allatgoreny
#33929
Hirtelen felindulasomban irok ide, ami leginkabb a kulfoldi luzereket erinti, de magyarok is szerepelnek benne bosegesen. Uzennem tehat az osszes camper pocsnek, hogy amig nem jonnek ra hogy a jatek lenyege nem arrol szol CTF-en hogy szarrakepmeljem magam, addig menjenek a phaszomba

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

batman
#33928
Udvozlet a hideg Norvegiabol, jovo heten mar en is jovok meghalni, bar ezt senki nem kerdezte 😊

[...] Te romboló állat! Te sátán!

Devil_Gy
#33927
LSC: Mi annak az oldalnak a neve ahol vannak a hardware tesztek amit mondtál nekem??

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

DrBigSlingShot
#33925

Élni vagy égni???!

rohadtgec
#33924
ez már "mellékes", az a lényeg, hogy nem javíthatatlanul romlottál el😉)))

Jobbulást és siess soffozni😉)!!

DrBigSlingShot
#33923
Jahhhhh! Vazzz ne is mond mert a hideg ráz ki. De azért még a doki elöirt egy agyi ér festest meg egy sziv ér festest majdcsak túlélem. Én meg Neki egy headshot-ot, hogy miért kell ennyi kinzáson átmennem 😊 Lassan olyan leszek mint 1 szita annyi szurás vágás van rajtam. Akár egy orvosi szondaraktár is lehetnék. Nem mondom nem rossz ez a XXI. század mert ugye ennek lehet köszöni a SOF-ot is de sajnos az orvosi diagnózis kidolgozása nem kevés fájdalommal jár. Egyedül a MRI volt olyan amilyen volt, de abban + fóbiát lehet kapni.

Élni vagy égni???!

rohadtgec
#33922
Akkor nincs daganat ugye???