Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

rohadtgec
#35891
hagyukmáeztet

Pano
#35890
aki egyszer kipróbálja... szememben akkor is csíter vagy, mert használtad. de ez az én véleményem

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

#35889
Kösz,de elég csak a statjaimat megnézni még csak elsõ se voltam soha(nameg többször halok meg mint ahány fragom van😊

\"Life is around you and in you.\"

rohadtgec
#35888
Hát figya részemrõl OK vagy, korrekt volt, hogy felvállaltad, de sztem sürgõsen reinstall SOF2! És ne csítelj!!!! (bár nem feltételezem rólad...)

#35887
Huha mert egyszer kipróbáltam a franciákon?SZVSZ innen már mindenki kipróbálta valahogy
A franciákat meg utálom és kész

\"Life is around you and in you.\"

Pano
#35886
Én most mondom és még finoman: meg ne lássalak többet az OBI szervereken!

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

#35885
-tam...

\"Life is around you and in you.\"

#35884
hát az lehet mert annó kipróbáltam a francia geciken

De máshol nem használom...

\"Life is around you and in you.\"

rohadtgec
#35883
Ha valaha volt fönt nálad aimbot, simán elõfordulhat, hogy letörlöd, de vmi kis rész fent marad belõle és észlelia pb.... Beszoptad😉)))

#35882
hmm érdekes dolog történt velem!Kibszott a server aimbot detectedre hivatkozva!
Ahhoz képest ,hogy nem használok tök jó...

\"Life is around you and in you.\"

LSC
#35881
az ilyeneket anno mame-n játszottunk neten keresztül. Punisher meg ilyenek😊.

csabawarchief
#35880

LSC
#35879

Pano
#35878
😄D

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Grave Digger
#35877
lol Pano, akkor nagyon megszívtad😄DDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Pano
#35876
A diákok dolgozatot írnak és az egyik tanácstalanul ül az üres lap felett mert fogalma sincs a helyes válaszokról.

Remek ötlete támad:
Beadok egy üres lapot ezzel a szöveggel:

Minden jegy 2.000,- Ft, és rátûzök 10.000,- Ft-ot.

Másnap mikor kiosztásra kerül a dolgzat visszakapja az üres lapot rajta egy nagy egyessel és 8.000,- Forinttal.

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

csabawarchief
#35875
Keresd meg!

(Arra emléxem hogy Grent mondta)

Allatgoreny
#35874
Mas tema lenne, valaki irta nem is olyan reg, hogy aki szerette a jatektermi "balrol jovok es szetverek mindent" tipusu jatekokat, az nezze meg xyz-t. Nah nekem a jatek neve kellene😊

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

LSC
#35873
Nemigaz mert a GF3 85 fps helyett most ATI-val van 85 FPS

LSC
#35872
Szar 3* kifagyott a gép.Az új alaplapommal egyszer nem fagyott eddig. Egy másik refreshlock megoldotta. Sajnos az sem lett jó amit Kasszi mondott.

csabawarchief
#35871
Szia Tapi

Kaszi46
#35870
catalystben be tudod állitani.
mégpedig a speciális beállitásokon belül a a megjelenitö tulajdonságai jellemzõk fülön (frissitési frekvencia felülírása).

*Posse*T.W.D*

Taptarap
#35869
lol

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#35868
én ötletem volt

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Gugger
#35867
egyébként grat az új VGA-hoz, most már gef3 125 fps-e mehet a búsba, jön a 9700 125 fps-sel!

Gugger
#35866
nos teljesítményben, és néhány tesztben lehet hogy gyengébb mint az ATI, de azért "FX-ek qrva szarok" ez erõs!

rohadtgec
#35865
GBS fóruuum::::>>

LSC
#35864
Powerstrip megoldotta

Pano
#35863
jaja, kurva nagy a kártya meg hangos mint a picsa, 2 cooler van rajta

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Gugger
#35862
Kaszit kérdezd, nála is vol ilyen probléma ( a sok közül 1)!

Gugger
#35861
jönnek a gondok, és ez még csak a kezdet!

Tibre
#35860
helyesírás powa

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Tibre
#35859
kimondta,hogy fx ott van még jó a gefroce 4-es széria 😊

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Taptarap
#35858
neeeeeeeeeeeeeeem FX-et az szar széria, GF2MX400-at

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

LSC
#35857
FX-et?Na ne röhögtess. Egyébként csak azért nem azt vettem mert az FX-ek qrva szarok. Egy jó FX-re meg nem adok ki 80-100k-t

LSC
#35856
El kell fogadni hogy jól játszik. Én sem hiszek a csodákban de egyszer majdhogy végig specteltem egy mapot, semmi gyanúsat nem csinált és akkor is elért 50/21 -et. Nagyon óvatos. Kb úgy ahogy mások INF-en.

Tibre
#35855
Ezt már én is mondtam úgy egy héttel ezelött 😛

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Tibre
#35854
Dobd a kukába vegyél nvidiát.

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

LSC
#35853
Majdnem😊.

LSC
#35852
Na aakor most mint új radeon tulajdonos kérdem, hogy a rákba lehet megoldani hogy a játékok ne 60HZ-n menjenek. Refreshforce vagy Refreshlock nem segített.

Pano
#35851
a héten adják ki a Call of Duty-t, nemtom ki kérdezte itt tegnap este, enm emléxem 😊

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

NaNoKuTyA
#35850
vagy akkor átharapom a nyaki artériád!😊

\':..:\'

R@in
#35849
Nem vagy lemaradva, pont itt az ideje, hogy bekapd.

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Tibre
#35848
Támogatom. 😊

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Pano
#35847
6? 😊

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

ev1l FlOwEr
#35846
Szerintem Peramos még sosem bukott le. Vagy le vagyok maradva ???

Amúgy szerintem bant Rainnek is, mert csak.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Taptarap
#35845
lol hát te??? nem vagyok egy hétig és nem szóltok, hogy már itt van a SOF2 társadalomban az az ember akinek Pentium VI-sa van!

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

R@in
#35844
#35835

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Pano
#35843
akkor miért nem bannoljátok ki a picsába, be ne tegye többször a lábát ide

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Tibre
#35842
Pacmant elnöknek.

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping