Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Mr.Grent
#36268
lol eggütt=eggyütt!

https://grentmedia.hu

LSC
#36267
Ottvagyunk.

Mr.Grent
#36266
Én személy szerint kihagynám, de a többiekkel eggütt majd döntünk.

https://grentmedia.hu

rohadtgec
#36265
Kedves magyar SOFISTÁK!!!

Végre elindult a Real DAMAGe Ladder a ClanBase-n!!!

Aki szeretne jönni, az jelentkezzen minél hamarabb!!!

http://www.clanbase.com/rating.php?lid=1182

www.clanbase.com


gl & hf all!!

rohadtgec
#36264
Kedves magyar SOFISTÁK!!!

Végre elindult a Real DAMAGe Ladder a ClanBase-n!!!

Aki szeretne jönni, az jelentkezzen minél hamarabb!!!

http://www.clanbase.com/rating.php?lid=1182

www.clanbase.com


gl & hf all!!

csabawarchief
#36263

Pano
#36262
asszem angolok voltak, legalábbis az egyik az volt.

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

LSC
#36261
LOL biztos németek voltak.

csabawarchief
#36260
ja, lehet holnap tölteni (remélem) 😊

Pano
#36259
végre felkerült.

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#36258
mert pl a mi osztályunk újságírónak tanuló, meg informatikusnak tanuló emberekbõl áll, van olyan, hogy az újságírósoknak 3 órájuk van, az infó szakon tanulóknak meg még van 4 órájuk pluszba.

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

csabawarchief
#36257
2003-10-30 PC Game ISOs Call of Duty (c) Activision 99x15 MB DEVIANCE

csabawarchief
#36256
nem, a 8osztályos középiskola azt jelenti hogy nem matek, vagy német szakos, hanem mindenbõl szakos.

csabawarchief
#36255
de ne is merüljünk bele, áhhhh 😊

Pano
#36254
szar ügy 😊) de te olyan szakon vag yamihez kell, nem?

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#36253
jah, ha 2-en berusholnak és te egyedül vagy kevés az esély arra, hogy mind2-t leszeded 😊 (ha mind2 full élettel rendelkezik).

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

csabawarchief
#36252
hehe, nekünk 4 év kémiánk van és záróvizsgázunk belõle. pff

rohadtgec
#36251
nd-n más a fegyverek szórása és a sebzésmodell is... ennyi..pörgõsebb kicsit a játék😉

Pano
#36250
adj hálát az istennek, hogy neked csak 2 évig van kémiád, én 3 évig tanultam és a 3. éves kémia tanayna nem piskóta, a kurva anyját 😊

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

[HUN]PAStheLoD
#36249
kémia nincs is könyvem joey elvitte 😄DD
törit maj óra elõtt úgyis uccsó.. vagy te felelsz! 😛P
házim nekem sincs (jéé most sincs 😄D)

ha eltiltanak akkor lesz minden a leg nagyobb rendben!


hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

csabawarchief
#36248
ja németet tz-re, meg irodalmat tz-re, meg kémiát, meg törit felelésre, fizika gyakorlás a nemsokár bekötkezõ tz-re, és matek házira nem maradt idõm és nemsokára el is leszek tiltva a géptõl, ugyhogy minden a legnagyobb rendben
OFF

[HUN]PAStheLoD
#36247
külömbésg = külömbség 😊) késõ van na 😛

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#36246
jó lehetett... milyen a normal war és az RD -s közti külömbésg?

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#36245
yupííííííííííííííííí 😊)
hál' isten cimbora! .. .jer azt jáccunk 😊 de ma én németet tanulok de holnap 😄DD kiosztom az elmaradt heccsátokat ne félj 😊

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

rohadtgec
#36244
powaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

GBS roxx

[HUN]PAStheLoD
#36243
jó az émbot melyik verzsön? 😄DDDDDDDDDDDD

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Shogun
#36242
mi (volt) a bajod?

hallottam már múltkor is hogy vmi vizsgálatokra jársz de konkrétan nemtudom mi a betegséged

Az a baszott féreg... Kh@oSz

Pano
#36241
jaja 😊

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#36240
kellett egy admin map váltásra stb

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Taptarap
#36239
akkor most nyugodtan alszol, hogy ilyen nagy föllényel sikerült gyõznõtök

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#36238
penge ilyen szabadúszó ember hozzánk is beállt már.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Shogun
#36237
kellet egy admin és penge volt elérhetõ

Az a baszott féreg... Kh@oSz

csabawarchief
#36236
Grat, de mit keres penge a gbs-ben?

DrBigSlingShot
#36235
bye all

Élni vagy égni???!

Pano
#36234
Lejátszottuk elsõ Normal Damage-es WAR-unkat, az -Sk clan ellen. Nagyon jó war volt, egész jól belelendültünk. Az egyetlen negatív dolog az volt a warban, hogy rengeteget ment a cheater-ezés (azután, hogy penge kilépett, s az egyik emberük kijelentve azt, hogy csíterek ellen nem játszik kilépett. Amikor véget ért a meccs mindegyikük egy szó nélkül kilépett, elég szemét egy társaság volt, node mindegy. A war-t 20 perces idõlimittel játszottuk és úgy, hogy mindkét fél pontszáma számít

*GBS* vs. -Sk (39-15) (5 vs 5)

Hk2
10-2 (blue)
8-4

Air 1
10-4 (blue)
11-5 (4 vs 4)

gg

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

DrBigSlingShot
#36233
hogyan lehet Avatort csinálni?
Illetve mekkora lehet a mérete?

Élni vagy égni???!

DrBigSlingShot
#36232
De a lényeg a lényeg, hogy a kezeimbe az erõ szép lassan visszatér és egyre határozatabban tudom a egeret használni. S hogy mit jelent ez remélhetõleg a headshotok nagyobb számosságát a CTF1-en. Na mennek Gálvölgyi Janibácsi sóder dombját visuálni az rtlklub magyar márkajelzésûvizión.

Élni vagy égni???!

csabawarchief
#36231
Inkább ülj le a gép elé azt játsz😊), azt a könyvet meg felejtsd el!

DrBigSlingShot
#36230
Köszönöm dear friend. Egyébként tényleg ez kell öntsétek belém a bizalmat 1000-el. Mert rohadtul szar mikor az ember magába fordúl és elkezd azon gondolkodni, hogy mi is lehet a baja. Erre csak az tud nagyon keményen rátetõzni, ha még talál otthon egy egészségügyi lexikont is. Hát nem tudom valaki lapozgatott-e már ilyen könyvet de az tuti, hogy e remekmû komponálásában Frankeistein is szerepet kapott. Soha ne vegyetek a kezeitek közé ily szép remekmûvet föleg akkor ha nem tudod mi a bajod. Gáz nagyon gáz.....

Élni vagy égni???!

csabawarchief
#36229

Mr. Fulop
#36228
Szerinted?
Amugy jobbulást!

Alaplap - Asus P5Q,CPU típusa - DualCore Intel Core 2 Duo E7400,Memoria - Kingston 2G-UDIMM 4GB DDR2-800Mhz,Videokártya - NVIDIA GeForce 9800 GT (512 MB) Internet: 30/20 Mbit Diginet 3500 Ft/hó

TocoManyus
#36227
Igen, természetesen.

Justice for *HUNGARY* ! *PosSe* T.W.D

DrBigSlingShot
#36226
ok köszi, igyekszem

Élni vagy égni???!

csabawarchief
#36225
Akkor továbbra is jobbulást!

DrBigSlingShot
#36224
Kár, hogy nincs campelésért is érem mert akkor 1-el többet is tudhatnál magadnak.

Élni vagy égni???!

DrBigSlingShot
#36223
Volt 4 db röntgen felvételem, 1 db CDS DOPLER, valamint egy ECHO vizsgálat. Valamint egy nagy labor - 1 liter vér. A hasi ultrahang jövöhéten lesz. Nagyon happy vagyok mert minden lelet negatív. Ugyanakkor sajnos tanácstalan vagyok mert még míndig jelenkeznek a rosszúlétek. A doki szerint még akár 2 hónap lehet a javúlás vagy több és nem az 1 napról a másikra megy hanem az 1 hétröl a másikra igen igen lassan. Röviden ennyi. Elegem van ebbõl a vírusból.

Élni vagy égni???!

DrBigSlingShot
#36221
Kivagy te öcsém?

Élni vagy égni???!

#36220
kösz, neki is állok a szerkesztésnek

Mr. Fulop
#36219
Mostani killerkedésemet megosztom veletek!


Alaplap - Asus P5Q,CPU típusa - DualCore Intel Core 2 Duo E7400,Memoria - Kingston 2G-UDIMM 4GB DDR2-800Mhz,Videokártya - NVIDIA GeForce 9800 GT (512 MB) Internet: 30/20 Mbit Diginet 3500 Ft/hó

csabawarchief
#36218
jó az aláírásod! Hungarista vagy?