Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Grave Digger
#36839
HAHAHA FORZA MILAN😄DD emberhátrányban is gyõzelem😄D

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

csabawarchief
#36838

csabawarchief
#36837
tudtok ajánlani olyan programot ami megadott idõpontban kikapcsolja a gépet? /kivéve rebootex/

ev1l FlOwEr
#36836
Loál, Ilic üres kapura mellérúgta 2m-rõl....
Tiszteletbeli magyar állampolgárságot neki !!!!!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

csabawarchief
#36835
vedd fel videokazira és holnap megnézed

Pano
#36834
Jó Tma lesz a XXI. század adásban, csak az a baj, hogy 23:47-kor, én meg reggel fél 6-kor kelek 😞

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

DayWalker
#36833
én is

Pano
#36832
hallodtam már

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

csabawarchief
#36831
ohhh köszi szépen 😊

DayWalker
#36830
jajjj, már csak ez hiányzott 😊

DayWalker
#36829
csabawarchief
#36828
jovan ez nem az én napom :/

Pano
#36827
404

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

csabawarchief
#36826
jó kis zene lenne elvileg

Pano
#36825
de mi ez?

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

csabawarchief
#36824
csabawarchief
#36823
Bah... rossz helyre tettem, a tárhelyrõl nem lehet letöltenni csak feltölteni jelenleg :/

csabawarchief
#36822
Ezt hallgassátok: Ironing Theme

boltboy
#36821
zzzzzzzZZZZZZZZZZZZZZZZzzzzzzzzzzZZZZZZZZZZZzz

Csak a campereknek jok a regi mapok, mert ok meg sose lattak a teljes palyat, igy nekik minden map nyujt valami ujat :D

boltboy
#36820
Most szervezik a dolgokat, talan lesz valami .....

Csak a campereknek jok a regi mapok, mert ok meg sose lattak a teljes palyat, igy nekik minden map nyujt valami ujat :D

boltboy
#36819
Hat a mai WAR-unknak 5 perc alatt vege lett. WAR port nelkul nem fog menni, siman lelepett az ellenfel, mi mentunk utannuk, de 200-as pinggel nem jatszottunk elenuk.
Ez van......

Csak a campereknek jok a regi mapok, mert ok meg sose lattak a teljes palyat, igy nekik minden map nyujt valami ujat :D

DrBigSlingShot
#36818
na jócccakát mindenkinek szetvasztok

Élni vagy égni???!

DrBigSlingShot
#36817
Ja bocs nem olvastam a kérdést sorry.

Élni vagy égni???!

Pupcika
#36816
hogy nem kaptam még választ

#36815
és ha a wl kilép a gbs cupból akkor ugye törlitek azoknak a klánoknak a pontjait akik szereztek ellenük pontot

*The Movement* TDU2 nick: PenGe666666

DrBigSlingShot
#36814
Mi ez a heeeee? Köszönés, nyögés, gargalizálás, kielégûlés? 😊

Élni vagy égni???!

csabawarchief
#36813
Szia!

Pupcika
#36812
heee????

DrBigSlingShot
#36811
szevasztok

Élni vagy égni???!

csabawarchief
#36810
mondjuk külföldi forumok alapján nem egyedi probléma, de értelmes megoldást még nem találtam rá

csabawarchief
#36809
Akinek ATI videókártyája van és Catalyst 3.8at használ illetve DirectX9.0b-t az lszives küldje el nekem a C:\Windows\system32\atioglxx.dll fájlt a [email protected] email címre. Hátha megoldja a problémáimat mert erre a fájlra a windows többször panaszkodott, driver verziószámtól függetlenül. De lehet hogy a videókártya lesz rossz, várom a választ az eladótól. Kösz a segítséget.

Pupcika
#36808
van normal damage magyar port?

Tibre
#36807
Gondolom mert obi cod szervert futatt 😛

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Sáska
#36806
Jéé, eltûnt a war-port... Akkor javaslom a Hun portot, csak akkor a jelszot meg kéne adni nekik. De mivel ez az egyetlen jelszavas, mást nem tudok mondani.

boltboy
#36805
GBS !

Ma este melyik porton kell jatszanunk a WAR-t ???

Csak a campereknek jok a regi mapok, mert ok meg sose lattak a teljes palyat, igy nekik minden map nyujt valami ujat :D

csabawarchief
#36804
jó már lebeszéltek. de egyébként örök filmekre gondoltam

csabawarchief
#36802
Jójó akkor dvd vásárlásról levagyok beszélve.

boltboy
#36801
Nem tudok rola hogy most elmaradt WAR-unk lenne, ma jatszunk az -A- -val. Vagy van elmaradt warunk ?

Csak a campereknek jok a regi mapok, mert ok meg sose lattak a teljes palyat, igy nekik minden map nyujt valami ujat :D

csabawarchief
#36800
gyere fel msn-re pls 😊

boltboy
#36799
En ugyan igy voltam...Anno megvettem minden szart, es mikor rajottem mekkora hulye vagyok, mar alig tudtam eladni..... LOL

Csak a campereknek jok a regi mapok, mert ok meg sose lattak a teljes palyat, igy nekik minden map nyujt valami ujat :D

Pano
#36797
4 ezer forint alatt nem kapsz még akciósan sem 😊. Nekem van itthon 23 darab DVD filmem, de már vagy fél éve nem néztem meg egyet se, azt se tudom mi a fasznak adtam ki érte 2 éve 6-7 ezer forintokat

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

csabawarchief
#36796
akciósárra gondoltam 😊))

Pano
#36795
Bemész a fotex-be, vagy a Media Mrakt-ba ott van sok és veszel 😊

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

csabawarchief
#36794
Nagyon nem ide tartozik. de valaki tud film dvdket szerválni (nem másoltat)?

csabawarchief
#36793
hajrá, külföldieket elpakolni 😊)

TocoManyus
#36792
Amos kis pöcs!

Justice for *HUNGARY* ! *PosSe* T.W.D

TocoManyus
#36791
*PosSe* pénteken nyomja a - -vel. PS POWA!!!

Justice for *HUNGARY* ! *PosSe* T.W.D

csabawarchief
#36790
Amos a legnagyobb f*sz!

LSC
#36789
bíbom = bírom.

LSC
#36788
Az a klán úgyis faszokból áll kivéve Amos-t mert õt bíbom.