Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LSC
#37145
Nincs szükség ilyen kis hülye parasztokra mint te ebben a társaságban. Itt egymás közt nem szokás az anyázás(komolyan).

LSC
#37144
Én meg kibaszlak VÉGLEG ha meglátlak a szerveren legközelebb.

Rylander
#37143
itt a barátok mind egymássegét nyalják>Penge is beirta hogy aki anyáz azt némitja erre álatot se némitota mert nyalik a geci

[email protected] itt megtaláltok..

Rylander
#37142
sis3<<ne legyen már nagy a szád te ....-i

[email protected] itt megtaláltok..

Sáska
#37141
Rylander Te csak kushadjal. Amit ma muveltel ctf-en, arra no comment. Szerencsed, hogy nem volt -A- betum. Kerem vissza az admin powa-t

#37140
6 ember ctf 1 en 6 ember meg ctf 2 õn loooooooooooool

*The Movement* TDU2 nick: PenGe666666

Rylander
#37139
16 az oké

[email protected] itt megtaláltok..

#37138
a létszámcsökkentés jó ötlet én a 14-16 max játékosra szavazok 12 kevés 18 körül meg sok a kettõ között ideális

*The Movement* TDU2 nick: PenGe666666

Rylander
#37137
alatgöreny a kurva anyadat dugd meb

[email protected] itt megtaláltok..

#37136
ezt a gusztustalan anyazast ami ctfen volt már nem hiszem el volt bent kb 12 ember es mindenki ugatott majdhogynem mindenkinek engem a semmiert leanyaztak a köcsögok el is ment a játékkedvem...cheaterezés stb

*The Movement* TDU2 nick: PenGe666666

csabawarchief
#37135

Pupcika
#37133
szomorú...
én még anno kaptam egyet '89 ben egy hercules kártyával és azóta is itt vagyok
8 hónp? pfff én meg 14 éve ugyan azzal

ev1l FlOwEr
#37132
Én is téged a szakállas puskámmal....

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Allatgoreny
#37131
Nekem meg mindig gf2 mx van. Nyihahaha

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

csabawarchief
#37130
8 hónap az azt jelenti hogy a 12 hónapos sof életembõl 8 a régi gépen ment. pont

csabawarchief
#37129
nekem is anno ez volt, ugyanis ez a régi gépbõl van (amit apám használ) csak elég volt belõle 8 hónap, szenvedni nem nagyon feljárni a serverekre, meg sajnáltatni magam

Pano
#37128
lenyomod a részleteségi szintet a legalacsonyabbra és tudsz játszani, ilyen egyszerû warchief. Nekem anno gf 2 mx 400 -asom volt 32 MB-al és jól ment a sof2, csak nem magas részletességi szinten 😊

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

ev1l FlOwEr
#37127
Loál.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

GSXR
#37126
Jóvanmáá nemakarlak baszogatni (arra itt a Görény) a kártyáddal csak ma ilyen kedvem volt😊

Allatgoreny
#37125
Az enyem 3 eves😄D

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

ev1l FlOwEr
#37124
cirka 4 hónapos...

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

GSXR
#37123
Miért hány napos három?

ev1l FlOwEr
#37122
Már elnézést, hogy felveszem a kesztyût, de mér' lenne mindig gáz ????
SOHA nem volt problémám vele.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

GSXR
#37121
Ne is szidd kérlek! Ezt csodálom bennetek hogy van egy olyan dologotok ami mindig gáz de ti ezt amolyan isteni jójelnek látjátok és még büszkék is vagytok rá.

csabawarchief
#37120
Rendben Mr. Ánuszbetyár

ev1l FlOwEr
#37119
Hey, nekem nem vagy az utamban, Mr. RadioMan...

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

csabawarchief
#37118

csabawarchief
#37117
te meg azért vagy elégedett hogy egy ideig nem látsz a servereken

csabawarchief
#37116
nem szidom az atit pedig jogos lenne, de mivel ésszerûen állok a dologhoz csak annyit tudok mondani, hogy pech hogy ez épp velem történt meg.

ev1l FlOwEr
#37115
Vórcsíf is azé' ilyen elégedett, mer' visszatérhetett az Nvidia nyájba....

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

GSXR
#37114
Már megint ezek a csodálatos Ati kártyák.

csabawarchief
#37113
vagy kapok ujat ~3,4 hét mulva addig már megjárja az ati gyárát is, vagy visszakapom ugy hogy szerintük nincs baja.

csabawarchief
#37112
Ami engem illet, kb. decemberbe lesz meg az atim addig geforce2-vel vagyok tehát semmivel nem tudok játszani.

Pano
#37111
nem adja egy TV sem a jégkorong meccset???

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

fdi-brutal
#37110
Ne fél Flowa, hozzád is beugrunk...végül is kell egy csaj közénk😊)

-FDI-Brutal-Hooligan

fdi-brutal
#37109
Köszi:😊

-FDI-Brutal-Hooligan

Pilu OBI
#37108
Megoldódott minden probláma lehet menni hentelni Sof2re és COdra egyaránt.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Grave Digger
#37107
loller😄DD Megyek Pestre mingyá baszki. Szétcsapom a fõvárosi parasztokat😄DD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Grave Digger
#37104
köszi, válasz ment.

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

fdi-brutal
#37103
Privi

-FDI-Brutal-Hooligan

Grave Digger
#37102
Megyek geci, csörögjél már rám, hogy mi a számod. CSak azért, hogy ha megérkezek, fel tudjalak hívni és meccs elõtt még jól berúgjunk😄DD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

fdi-brutal
#37101
Zokini az mi az hát,ügyes persze igy kell...😊ZOKNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

-FDI-Brutal-Hooligan

fdi-brutal
#37100
Szeva Zokini, jó reggelt!
Gyüszöl Pöstre...tudod felszállsz a vonatra és csak el kell aludnod!😊

-FDI-Brutal-Hooligan

Grave Digger
#37099
reggelt mindenkinek

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

PSMarci
#37098

Hello Nano!

NaNoKuTyA
#37097
reggelt!

\':..:\'

PSMarci
#37096

Pálinkás jó reggelt!

Tibre
#37095
hülye fradista 😄

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

csabawarchief
#37094

Rylander
#37093
sztem 18 player kéne ftc1>>real legyen és az ctf2 Normal damage és szintén 18y>infen meg legyünk 14 player max..> szerintem igy lehet normalisan jáccani..

[email protected] itt megtaláltok..