Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

rohadtgec
#37707
I want her😉

Dud [OBI]
#37706
Ja és mennek a portok!

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Dud [OBI]
#37705
Mindent lehet. Piluval egyezkedj este. Õ szokta ezeket intézni.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Gugger
#37704
OBI van 9 mapom amiket megnézetem, nekem mindegyik tetszik, szal esetleg lehetne tesztelni! Lehet?

Gugger
#37703
Azért, mert még nem kaptam meg! Ha elküldöd, felteszem! (klán1-klán2, map1-map2, score1-score2) ""

Dud [OBI]
#37702
Ok.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

#37701
azé átállás is lehetne 😊
sõt most nézem már 0.3o is van

Dud [OBI]
#37700
Háááát izéééé õõõõõ nem tudjuk mi van... Most láttam én is hogy elhasalt a szerver. Pontosabban csak a SOF2 meg a COD portok.
Valószínû, hogy a COD a hibás. Újraindítjuk hamarosan.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

#37699
lehet megin átállás lesz. osp 0.3m

Sáska
#37698
Nem mennek a portok..

TocoManyus
#37697
Gugger miért nincs beírva a - vs *PosSe* war eredménye?

Justice for *HUNGARY* ! *PosSe* T.W.D

Allatgoreny
#37695


YEAH.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Allatgoreny
#37694
Dehogynem, akkor kocka mint egy haz.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

csabawarchief
#37692

csabawarchief
#37691
sok sikert

LSC
#37690
most pl semmi baja. Már cibálom is ki azt viszem el.

LSC
#37689
amíg jó addig fasza.

csabawarchief
#37688
reggelt! 😊

[HUN]PAStheLoD
#37687
teee ... hat nem latod hogy ALSZOK!!

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

csabawarchief
#37686

Shogun
#37685
ja akkor ok😊
csak aztán jó legyen a májkroszoft egér

Az a baszott féreg... Kh@oSz

Gugger
#37684
hoppá, a múltkor még azt mondtad fasza az ATI !?

Dud [OBI]
#37683
Enyém is így kezdte, aztán egyszercsak megdöglött. Ha garos, akkor azonnal cseréltesd!

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Phanta
#37682
Kolin úgylátszik régi címedre küldöm a mailt mert nem kapod meg. Hol tudlak megtalálni ircen ?

10 perces havazás...

ev1l FlOwEr
#37681
Le a kalappal. Ügyi vagy !

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Allatgoreny
#37680

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Allatgoreny
#37679
Csak sikerult😄

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Allatgoreny
#37678

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Allatgoreny
#37677

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

csabawarchief
#37676

magus
#37675
pasthelod te jarja mar ircre😊

[HUN]PAStheLoD
#37674
alszunk 😞

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#37673
na jó nyóc..

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Pano
#37671
nem adok ki, mert garanciás, ha visszaviszem ezt a 4 rugót be kell számítaniuk 😊 Éppen néztem az árlistájukat, a Microsoft egér 3600 forint, úgyis kell egy IDE kábel a DVD rom-omnak ami 400 és máris levásároltam a 4 ezret

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

[HUN]PAStheLoD
#37670
jaja 😊 mondd ezt faternak

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#37669
lol.. mexoptad 😄D

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

#37668
nem gyilkossági szándékkal gondoltam a bealtatózást lol... 😄 csak hogy elaludjanak korábban... ennyire nevagyok morbid bááár....

Mit sütsz kis sz?cs? Tán sós húst bazdmeg?

LSC
#37667
nincs valakinek kölcsön egy gf2 mongyuk pár napra mert holnap viszik el a RADEON POWAAA-t.

csabawarchief
#37666
ilyenekkel azért ne viccelõdj.

#37665
ehhmár... szülõket bealtatózod azt irány a sof

Mit sütsz kis sz?cs? Tán sós húst bazdmeg?

csabawarchief
#37664
de hát ez már az én gondom, játszattok egy jót

csabawarchief
#37663
szülõk is léteznek ;-)

#37662
figy Csaba, eccer max nemfexel le 11kor hanem 1 órával késõbb... ettõl nemleszel figyelmetlenebb a suliban
nézd például én szerdán ZH-t írok reggel 8kor...

Mit sütsz kis sz?cs? Tán sós húst bazdmeg?

csabawarchief
#37661
mért mindig olyan késõn ://

pedig én vártam ezt a meccset, 2 jó csapat nyomta volna, aztán jött az ati tönkremenés, nembaj, szereztem egy gf2mx400at gyorsan, belõttem, most meg ... áhhh 😊

#37660
pówa

Mit sütsz kis sz?cs? Tán sós húst bazdmeg?

Taptarap
#37659
kuss 😊) és kedd este lesz punktum vita lezárva

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

LSC
#37658
nem szeretném ha kimaradnál. Próbálj meg lécci kedden ott lenni. Persze ha nem gond nagyon.

LSC
#37657
én is bocs. Akkor legyen kedd 22. Ha akkor sem jön össze én hagyom az egészet.

csabawarchief
#37656
meg te mit kavarsz, nincs is neted

csabawarchief
#37655
kedd nekem nem jó, holnap 8 !!!