Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ev1l FlOwEr
#37758
Szerintem banoljuk Görényt is, mert csúnyán beszél õ is !!
Sõt, velem durván is bánik !!!!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

[DCF]SkipeR
#37757
igaz ;DD

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

ev1l FlOwEr
#37756
Hinném én, de nem megy.
F2

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Rylander
#37755
ne legyetek már könyörtelenek! Léccives! egy esély

[email protected] itt megtaláltok..

ev1l FlOwEr
#37754
Az álnevezést én sem szeretem.
Megkérdem PanTib cimorámat mit szól ehhez.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

csabawarchief
#37753
nem te szegyo vagy 😄DD

[DCF]SkipeR
#37752
most én is bepofázhatnék, hogy szarul írod a higyjéteket -mert mi az a higygétek???- , de én nnem vagyok olyan genyó

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

[DCF]SkipeR
#37751
nem, ez volt a 2. esélyed (ennyirõl tudok), marad az F3! (=F2=nem=huzz anyádba)

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

Rylander
#37750
de higygétek már el hogy jó leszek!

[email protected] itt megtaláltok..

[DCF]SkipeR
#37749
f3 = Görényre szavazok

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

csabawarchief
#37748
mondjuk ezzel az álnevezéssel sztem csak rontottál a helyzeteden... megint csak magadnak köszönheted.

Pano
#37747
Marad a bann, ez az én szavazatom, már csak az álnevezés miatt is (itt a hangsúly nem konkrétan az álnéven van, hanem mert be merted tolni a pofádat a szerverre)

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Rylander
#37746
F1=igen F2=nem mehetek vissza

[email protected] itt megtaláltok..

Rylander
#37745
jah ezerrel! NAH akkor megnyitom a szavazást kérek midnenkit szavazzon mert jó leszek! pls

[email protected] itt megtaláltok..

Allatgoreny
#37744
Megint elarultad magad, yey.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

[DCF]SkipeR
#37743
Understood, thanks sir!

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

Allatgoreny
#37742
Mert eddig Vizitus neven kellett jatszanod LOL.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Rylander
#37741
Jáccani álnév nélkül !

[email protected] itt megtaláltok..

csabawarchief
#37740
Good Job, Skiper közlegény

Rylander
#37739
Nem!

[email protected] itt megtaláltok..

Allatgoreny
#37738
Mit szeretsz csinalni? Anyazni? Lammazni es idegesiteni a masikat?

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Rylander
#37737
Egy esélyt kérek pls! Megigérem, hogy jó leszek és több panasz nem jön rám.. ha igent modnotok akkor obi-ék vissza engednek! Kérek mindenkit ne vegyéétek el amit szeretek csinálni! Jó Leszek!

[email protected] itt megtaláltok..

#37736
muhahahahe

[DCF]SkipeR
#37735
Ez a #1, mert itt látszik, hogy mekkora egy prickrõl van szó. (a konzolban: kam2 map, egy mappal azelõtt, amikor a screent csináltam. Alul: jor1 -next map- ahol hirtelen megismerte rylandert )

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

[DCF]SkipeR
#37734
És a poén, ami után ha ry beszól, szétb*szom a fejét (ha mégegyszer kritizálni mer):

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

Rylander
#37733
pirox? tamnulj meg írni utána kritizáljál

[email protected] itt megtaláltok..

#37732
Good Work

[DCF]SkipeR
#37731
piros

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

[DCF]SkipeR
#37730
EGY PIROX X, HEH, NEM LÁTOD TE KRETÉN???

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

Rylander
#37729
skiper nagyon nem sikerul valami

[email protected] itt megtaláltok..

Rylander
#37728
az mi goreny?

[email protected] itt megtaláltok..

[DCF]SkipeR
#37727

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

Allatgoreny
#37726
Joas vagy😄DDDD

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

[DCF]SkipeR
#37725


a kurva...

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

[DCF]SkipeR
#37724

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

Rylander
#37723
skiper az a kép mi akar lenni?

[email protected] itt megtaláltok..

[DCF]SkipeR
#37722


háhá

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

[DCF]SkipeR
#37721
Engem meg tessék becsukatni muszálypulcsiban a diliházba...

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

[DCF]SkipeR
#37720
uhm

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

[DCF]SkipeR
#37719
<img src="http://skiper.uw.hu/shot0050.jpg">

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

[DCF]SkipeR
#37718
Rylander, jogerõsen kitiltattatvattva:

<img src="http://skiper.uw.hu/shot0050.jpg>

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

Rylander
#37717
Ry vagyok! Lécci engedjetek már fel a szerverre.

[email protected] itt megtaláltok..

csabawarchief
#37716
menjél innen te féreg 😄

ev1l FlOwEr
#37715
Akuma nen lobbanékony, hanem hitehagyott....
Fákin lúza.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Shogun
#37714

Az a baszott féreg... Kh@oSz

csabawarchief
#37713

csabawarchief
#37711

TocoManyus
#37710
ok.

Justice for *HUNGARY* ! *PosSe* T.W.D

Palleon_home
#37709
Már csak a nyelvem hiányzik alóla

Gugger
#37708
oki