Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Grave Digger
#37810
Viszont beteg vagyok mint egy kis szajha, enni is alig bírok, viszont végigfostam az egész napot😞

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Grave Digger
#37809
végül is tökmind1, azt is csiálhatjuk, hogy ahogy bejön mute😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Grave Digger
#37808
jahh, gyengébbek kedvéért végre van netem😄DD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Kojiro
#37807
Szerintem engedjétek be, azzal a kikötéssel, hogy csak a következõket mondhatja/írhatja/bindelheti ezentúl:

Hi all
Hi
Sziasztok
Szia
Viszlát
Bye all
Bye
GG
Bocs
Bocsika
Bacsánat
Sorry
Ne haragudj
Peramos Csíter

(ha ennél többet megpróbál kifejezni, bannnnnnnnnn)

Kojiro ergo sum.

Grave Digger
#37806
Én amondó vagyok, hogy f1. De nem azért, mert olyan yo a szívem, hanem azért mert ha valami baromságot csinál, akkor ekkora f2 lesz.😄DD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

ev1l FlOwEr
#37805
Szerintem is... 😄
joásjoásjoás

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

[DCF]SkipeR
#37804
ha harczos 1-e f1, akkor eddig 4igen, 4 nem van...

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

[DCF]SkipeR
#37803
jeah😄

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

Tibre
#37802
Még jó,hogy egy klánba tartoztak 😄

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

GAthersw
#37801
f2

01110000 01110010 00110000

R@in
#37800
Sztem rád gondol! 😄

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Kojiro
#37799
Rylander!

Jogodban áll hallgatni, jogodban áll ügyvédet fogadni. Ha nincs pénzed ügyvédre, hivatalból kirendelhetünk melléd egyet.
De ezek után valami sztárügyvédre lesz szükséged, asszem...

Másik megoldás, menj el ujságírónak, sajtóigazolvánnyal bárhová beengednek

Amúgy én melletted állok, mert volt már úgy, hogy lerobbant a gépem és 2 napig nem tudtam játszani... Jujj

A továbbiakban F1

Kojiro ergo sum.

#37798
F3 !

GAthersw
#37797
Tudtam hogy õ az a vizitus bazz...

01110000 01110010 00110000

Tibre
#37796
F1

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Gugger
#37795
Nekem haverom Rylander, szerintem jöhet vissza, de ha ezután nem viselkedik akkor örökre bann! Oké tesó?

ev1l FlOwEr
#37794
Pedig ha hiszed, ha nem, nem én voltam.
Ezt igazából csak ketten tudjuk biztosan.
Én, meg aki felnyomott.
A két személy nem ugyanaz.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Pano
#37793
nagyon is kéne, lehet, hogy akkor hülyeséget csináltam de azért annyira nem hülyültem meg

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

ev1l FlOwEr
#37792
Kéne tudnom ?? Én is kérdezem.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Pano
#37791
télleg? ki?

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

ev1l FlOwEr
#37790
Ki volt ???

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Pano
#37789
Én mondtam, hogy nem az álnéven volt a hangsúly, hanem azon, hogy jól tudta azt, hogy bannolva lett és úgy jött be. Ezt me is említettem. De inkább nem akarom megmondnai, hogy ki törte fel az akkori e-mail fiókomat

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

#37788
jah a végeredmény chc vs PosSe 17:21

*The Movement* TDU2 nick: PenGe666666

#37787
f1

*The Movement* TDU2 nick: PenGe666666

#37786
GUGGER ChC vs PosSe map1:Raven 6:7 1:7 map2:Shop2 7:0 3:7 screenshotok nincsenek mert elfelejtettünk csinálni autoscreenshot meg nem megy a hunon 7 pontos limitnél

*The Movement* TDU2 nick: PenGe666666

Rylander
#37785
nah akkor megengeditek hogy felmenynek?

[email protected] itt megtaláltok..

#37784
😄D

[DCF]SkipeR
#37783
😄D

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

ev1l FlOwEr
#37782
Rylander for PRESIDENT !!!!!!!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

[DCF]SkipeR
#37781
MONDOM 1 ÉV , te tetûfing

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

Allatgoreny
#37780
Nem arcoskodasbol irtam, szoval nem kell ocsem, nem kell...

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Rylander
#37779
nah mai nap. ha anyazok akor bann

[email protected] itt megtaláltok..

csabawarchief
#37778
ok mester

Allatgoreny
#37777
En tudom😊

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

csabawarchief
#37776
azt én aztat honnan tudjam hogy upc, te baromarcu? 😄

[DCF]SkipeR
#37775
aha, holnap már anyázol is, mi? 1 év próbaidõ! És a próbaidõ alatt nem sofozhatsz nem jöhetsz ventrire, nem irhatsz a forumba

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

Allatgoreny
#37774

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Allatgoreny
#37772
UPC nel nem hinnem hogy dinamikus lenne az IP, kosfeju testverem😄

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Rylander
#37771
NA EGY NAP PROBA IDO HAGY LEGYEN PLS!! MAI NAP!! ES ELDOLLIK MIYLEN VAGYOK! CSAK A MAI! MIKOR BESZOLOK VALAKINEK AKKOR IPÉS BANNOT KÉREK!! AZAZZ KAPOK!

[email protected] itt megtaláltok..

ev1l FlOwEr
#37770
Mi lenne, ha leugranánk a nyírségbe és széttépnénk az ánuszát ????

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

#37769
Akkor sux

csabawarchief
#37768
változó ip

Allatgoreny
#37767
Be kell vallanom, ma tenyleg nem szoltal be, viszont alneven tegnap sem kimeltel, javaslatom 1 heti ban.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

csabawarchief
#37766

Allatgoreny
#37764
Hetet? Honapot? Evet? Evszazadot?

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Rylander
#37763
1-et pls

[email protected] itt megtaláltok..

Allatgoreny
#37762
😄DDDDDD

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

#37761

[DCF]SkipeR
#37760
v

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

[DCF]SkipeR
#37759

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /