Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Shogun
#38194
bazz ez is egy külön story

amig nem lehetett jogsit letenni (kb 1-2 éve) hajtgatta nekem hogy mikor mgyek már vezetni mert fizetni akarja mivel a tésóimnak is fizette😊
erre most hogy elkezdtem egy szóval nem Mlíti hogy fizeti😄DDDDDDD
szal edig még anyámék fizettek mindent😄D
amugy kb 70-80bóé jön ki asszem az egész

Az a baszott féreg... Kh@oSz

Shogun
#38193
hát nemtom kb 4-5 hétig voltak elméleti órák hetente 2 alkalommal 1,5-2 órás
az oktató kurvajó fej szal nem untuk az órákat
tanluásról meg annyit hogy órákon semmit nem jegyzeteltem csak figyeltem és vizsga elQtt 3-4 nappal elkezdtem tesztkönyvezni vagyis végigmentem (majdnem) az összes kérdésen ez kb 1500 db és igy elég jól le lehet rakni
azt tudni kell a laikusoknak hogy a tesztkönyvben szereplQ kérdésekbQl van a vizsga szal ha azt az 1500at bevágod simán átmész😄

Az a baszott féreg... Kh@oSz

Pano
#38192
kifosztod szegény öreganyádat abból a kis nyugdíjából is?

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Shogun
#38191
kösz😊

Az a baszott féreg... Kh@oSz

csabawarchief
#38190
és vót rá idõd a suli meg különórák meg otthoni tanulás, meg gépfüggés mellett? 😄D

csabawarchief
#38189
de én nem

Shogun
#38188
nekem nagymuter állja

Az a baszott féreg... Kh@oSz

csabawarchief
#38187
engem egyébként mindig is meglepett hogy már egy 17 éves emberke vezethet autót, de jó dolognak tartom azért

... ja és kohász: grat, mert elfelejtettem mondani

Shogun
#38186
csak szarságokat rontottam el nem annyira közlekedéssel kapcsolatosakat😊
szal ne aggódj😊

Az a baszott féreg... Kh@oSz

LSC
#38185
22 elõtt itt leszek remélem az SL is.

Shogun
#38184
köff

Az a baszott féreg... Kh@oSz

Shogun
#38183
😄DDD

te is bekaphatod

Az a baszott féreg... Kh@oSz

csabawarchief
#38182
nananannana, én inteles vok 😉

csabawarchief
#38181
ehh, te példát vehetnél rólam hogy hogyan kell utcán közlekedni :}

LSC
#38180
na measztán nagyon drága a maga 16-18 ezrével egy asus középkategóriás alaplap nforce-val.

csabawarchief
#38179
meg ha rossz cserélik azonnal és ugy nem gáz, asusra meg ugyse futna... 😊

csabawarchief
#38178
mennyi volt ha nem vagy indiszkrét? 😊

LSC
#38177
Pilóta egér wazze😊.

LSC
#38176
õõõõ izé a hátérrel csinálj valamit hogy ne ismétlõdjön amúgy jó lessz.

LSC
#38175
Csak az a baj hogy életben egy hibapont is elég hogy tömegbaleset legyen. Én 8 ponttal mentem át anno

LSC
#38174
Mák.

Taptarap
#38173
én MX310-est de az istennek nem tudom megszokni ezt az ULTRA érzékenységet...

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Pano
#38172

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

GAthersw
#38171
mekkora lol lett

01110000 01110010 00110000

#38170
De melyiket?

Hungaropannonnépinemzetimagyar reppet!

Grave Digger
#38169
ez meg a másik, én csak kölcsön kocsival vezetek, ami yo mert nem kell fizetni érte biztosítást meg ilyen faszságokat, hanem elég elkérni a havertól és fizetni a benyát, viszont gáz ha összetöröm (volt már ilyen is természetesen), mert nem az enyém😄DD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

GAthersw
#38168
LoL, tudom, hogy kicsit sok, de most nézzétek meg a kezdõlapot, frissítsetek, pojén

01110000 01110010 00110000

[HUN]PAStheLoD
#38167
nincs is kocsija 😄

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#38166
tudom tudom de neki akkor is sok 😄

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[DCF]SkipeR
#38165
Logitech egeret, már mondta...

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

[DCF]SkipeR
#38164
Pffffffffffffhhhhhhhhhhh 😊))))))))))))

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

Gugger
#38163
mit vettél?

Pano
#38162
amit te csinálsz az nem buli, mert akkor tök feleslegessen viszi a pénzt a kocsi

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Allatgoreny
#38161
Hat igen, Tadzsikisztanban mar csak ilyen az elet....

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Grave Digger
#38160
Nekem hat vagy hét éve van jogsim, de yo ha vezettem 10000 km-t, ami nem túl sok. itt a városban minek, amikor kényelmesen el lehet gyalogolni akárhová, messzire meg azért nem buli, mert akkor nem ihatok😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

GAthersw
#38159
Egy "icicpict"javítottam az oldalon, nézzétek meg. slrclansite

01110000 01110010 00110000

Pano
#38158
Micsoda GYPs emberek vannak ebbe a pár-perc mûsorba, kész

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

[HUN]PAStheLoD
#38157
mehetnél hogy letedd a járókelõit ;]]

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Pano
#38156
10 hibapontotd lehet max

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#38155
Nah, vettem egy Logitech egeret, zsír 😊

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

[HUN]PAStheLoD
#38154
6 pont!?!?! hát az épphogycsak.... gondold el ha az 6 stoptábla vagy piroslámpa.. ég áldjon mineket 😄D

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Pano
#38153
nekem már kurván kéne, már vagy 6x meg lett ígérve, csak végül sose jutott rá pénz :\

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#38152
Szólj ha meglesz a jogsid, veszek egy bukót és csak abba megyek ki az utcára, ki tudja mikor tévedsz ide

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Taptarap
#38151
nekem amióta megvan agépem nem megyek sehova akkor meg minek kocsi

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#38150
de amikor még új volt akkor meg hulladék volt

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

csabawarchief
#38149
nemtom hogy mért van, de én nem vágyom jogsira, meg az anyagi hátterem sincs meg hozzá, pedig jövõre már mehetnék.. pls comment

Pano
#38148
hey a geforce 4 MX 440 nem hulladék 😄 csak öreg 😄

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

[DCF]SkipeR
#38147
Viszem a trabit Újvárosba, és elmegyek hozzád, carmageddonosat játszunk!

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

[DCF]SkipeR
#38146
Jah, ql

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

Grave Digger
#38145
Skiper még két év és neked is lehet jogsid mi?😄DD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...