Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

[DCF]SkipeR
#38144
Gratulálok !

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

Grave Digger
#38143
Nekem 9 volt úgy, hogy az utolsó oldalon lévõ 2 hárompontosat elfelejtettem megcsinálni😄 És az volt a harmadik vizsgám, mert elõtte eccer volt 11, aztán 12😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Shogun
#38142
kabbe

Az a baszott féreg... Kh@oSz

Grave Digger
#38141
Fasza, milyen már, hogy hat hibaponttal is átengednek már mindenkit😄DD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

GAthersw
#38140
Visszaszívtam

01110000 01110010 00110000

GAthersw
#38139
Tudna valaki segíteni, ha a honlapon háttér is van, akkor milyen url-t kell megadni háttérnek?????

01110000 01110010 00110000

Shogun
#38138
Nah most jöttem haza KRESZ elméleti vizsgáról és 6 hibapontal átmentem😊
godoltam megosztom veletek a jóhírt

Az a baszott féreg... Kh@oSz

Grave Digger
#38137
én jelentkeznék, de nem értek hozzájuk😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Gugger
#38136
jelentkezzen nálam aki ért a digit foto masinákhoz! köszi!

csabawarchief
#38135
szvsz minden ami árlistára irva van az csak jó lehet vagy jobb

Gugger
#38134
kinek a pap, kinek a papné !

csabawarchief
#38133
nemtom nekem abit alaplapjaim vannak most már jó pár éve, idáig semmi gond nem volt vele 😛

Taptarap
#38132
most akkor este lesz SL&SWAT war????

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#38131
az valami új mod a SOF2-höz??

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#38130
szvsz szerint is asus,msi powaaa van..

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Dud [OBI]
#38129
COD topicban hiába keresek ellenfelet, nem akar (vagy nem mer? 😄), kiállni senki egy gyakorló warra. Itt akad olyan klán aki játszana egy COD wart? CB szabályok szerint. Ha igen, egyeztessünk idõpontot este ventin.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

NaNoKuTyA
#38128
a [email protected] jöhet! köszi😉

\':..:\'

LSC
#38127
SW KOTOR 18-án

Gugger
#38126
Nano melyik e-mail címed tudod most nézni, mert akkor oda küldök levelet?!

LSC
#38125
SLR = Seggbe Leszel Rúgva LOOOOOL.

LSC
#38124
Ezt meg tudom erõsíteni ABIT-ot ne vegyél semmiképp. MSI vagy ASUS nforce-val.

GAthersw
#38123
nem jön senki játszani???

01110000 01110010 00110000

GAthersw
#38122
nekem a supply nem tetsz de látom másnak igen...

01110000 01110010 00110000

Gugger
#38121
The evil mansion, és Supply22c oki ! Még valaki?

Gugger
#38119
minõség a lényeg, nem az ár! +5-6eFt egy jobb lapért késöbb jól jöhet!

NaNoKuTyA
#38118
okka!

\':..:\'

Gugger
#38117
Hát én azt mondom ne siesd el a dolgot, nehogy olyant vegyél ami nem anniyra jó! Kérdezd meg pl. Grent papát, Õ vágja a hardver témát! Én is segíthetek bár nem vagyok egy nagy mágus, egy kicsit talán értek hozzá ...

Gugger
#38116
így van!

#38115
Nforce2 duál memvezérlõs azé jó.

Hungaropannonnépinemzetimagyar reppet!

Gugger
#38114
hát ha sietõs akkor látod Gathersw segít, ha nem akkor majd valahogy : msn, ventri, telefon, ahogy érzed... nem nagyon akarom begépelni mindennt ...

#38113
Addig kezeli a memóriákat, ameddig húzod. Vagy ameddig a lap és/vagy a mem bírja.

Hungaropannonnépinemzetimagyar reppet!

NaNoKuTyA
#38112
nem tudok sajnos! dolgozom, és itt nincs msn

\':..:\'

GAthersw
#38111
Gugg, akkor adj már mailt plz

01110000 01110010 00110000

GAthersw
#38110
akkor elemezzük pl ezt:
EPOX 8RGA nForce2 DDR400,MX440 VGA ,AGP 8X, 6 cs S,ATA 133,USB 2.0

nforce 2: lapkakészlet, ddr 400: kezeli a memóriákat ddr 400-ig, mx 440 vga: integrált gf 4 mx 440 (na ilyet nem szabad venni), agp 8x: 1,2,4, 8x-os agp, 6cs: 6 csatornás integrált hangkártya, s.ata 133: serial ata vezérlõ, usb 2.0: támogatja az usb 2.0.-ás szabványt (sokkal gyorsabb mint az 1).

01110000 01110010 00110000

Gugger
#38109
ezt Sáska nem nagyon fogja értékelni 😄

Gugger
#38108
hát beszélgessünk, gyere msn-re!

NaNoKuTyA
#38107
az oldaladról pedig szerintem kár addig beszélni, ameddig nincs menüje, design-ja meg ilyenek! én meg amugyse értek hozzá! amugy mindent bele!

\':..:\'

GAthersw
#38106
Nincsmit, hardver témában bármikor megtalálsz 😄DD

01110000 01110010 00110000

NaNoKuTyA
#38105
jah! ez egy árlista bazzeg! semmit se mond nekem sajnos!

\':..:\'

GAthersw
#38104
Azok az abitok szarok, az abit amd platformon szar...

01110000 01110010 00110000

NaNoKuTyA
#38103
köszi!

\':..:\'

GAthersw
#38102
A kt 800 neked azért sem jó, mert az a 64 bites amd-khez van, és gondolom te nem rendeltél koreából 200-ért egyet

01110000 01110010 00110000

Gugger
#38101
hopsz, van választék!

egyéb kérdés privátba mert itt majd p.fáznak, hogy ez nem hárdver fórum!

Gugger
#38100
hát még kicsit azért dolgozni kell rajta!

Gugger
#38099
Albatron KX18D Pro-II nForce2, 3DDR400, 8xAGP, S-ATA, Raid, 6ch. audio

Abit NF7 Nvidia nForce2 DDR333/400, 8x AGP, 6Ch Audio, LAN, Socket A
Abit NF7-S Nvidia nForce2 DDR333/400, 8x AGP, 6Ch Audio, LAN, Socket A

Asus A7N8X-X NForce2 8xAGP, audio, LAN, DDR, USB2.0 SocketA
Asus A7N8X NForce2 8xAGP, audio, LAN, DDR, USB2.0 SocketA

EPOX 8RDAE nForce2 400, DDR400,AGP 8X, 6 ch S, ATA 133, USB 2.0,LAN
EPOX 8RDA3+ nForce2 DDR400,AGP 8X, S-ATA, 6ch Audio, ATA 133, USB 2.0, 1394,LAN / 2év garancia
EPOX 8RGA nForce2 DDR400,MX440 VGA ,AGP 8X, 6 cs S,ATA 133,USB 2.0
EPOX 8RGA+ ATX NF2 DDR400,MX440 VGA ,AGP 8X, 6 cs S,ATA 133,USB 2.0, 1394,LAN

MSI K7N2 Delta-L NVIDIA nForce2 Ultra400 333MHz, 3DDR, 8xAGP, audio, LAN, SocketA, Dolby D. támogatás
MSI K7N2G-L NVIDIA nForce2 18D, DDR333, 8xAGP, 4USB 2.0, 6ch Audio, VGA, LAN
MSI K7N2 Delta-ILSR NVIDIA nForce2 Ultra400, DDR400, 8xAGP, S-ATA, RAID, 6ch Audio, IEEE1394, LAN, USB 2.0

Gigabyte 7NNXP Nforce2 ULTRA400, S-ATA Raid, Dual DDR, Audio, Kenai 32 GIGABIT LAN, 6 DUAL MIRACLE LIMITED EDITION
Gigabyte 7N400PRO2 Nforce2 ULTRA400, S-ATA Raid, 8xAGP, Dual DDR, Audio, GIGABIT LAN
Gigabyte 7N400L Nforce2 ULTRA400, 8xAGP, Dual DDR, Audio, LAN, Usb 2.0

GAthersw
#38098
Nos, gugger, milyen az oldal?
1- óra alatt sztem egész jó nem???

01110000 01110010 00110000

GAthersw
#38097
- MSI K7N2-esek, mind1 meik, mind ugyanarra a chipsetre épül,. csak más-más extrák (és persze ár)
-Asus A7N8X-X vagy A7N8X-X Deluxe
-Gigabyte GA-7N400E vagy GA-7N400E-L vagy GA-7N400 Pro2 vagy GA-7N400 vagy GA-7N400-L vagy GA-7NNXP vagy GA-7N400-L1
hmm... szerintem ezek a jók.
Ja és semmiképpen ne IGP-s típust vegyél, mert abba nem tudsz külön videókártyát rakni, hanem rá van integrálva egy hulladék gf 4 mx 440

01110000 01110010 00110000

Gugger
#38096
jó válasz!

GAthersw
#38095
a kt 800 az chipset de a via-k nem olyan jók. mindjárt írok pár típust

01110000 01110010 00110000

GAthersw
#38094
Nagyon egyszerû a válasz.
Mindenféleképpen Nforce 2-es lapkakészletre épülõt.
Mindjárt írok típust, ha megnézed a honlapunkat 😄DD

01110000 01110010 00110000