Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

csabawarchief
#38248
> > >

Gugger
#38247
MAPteszt folytatódik, aki leszedte az elõzõ csomagomat annak itt az új csomag!

ATS: Peelova
#38246
gogogo sedó piss them all, piss on their back
csabawarchief
#38245
na én felkötöttem magam, császtok 😄DD

csabawarchief
#38244
lol

Grave Digger
#38243
Hajrá magyarok😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

csabawarchief
#38242
hajrá swat 😊))

csabawarchief
#38241
azért mert ha rendbeteszem a gépem elpicsázlak benneteket én is 😄DDD

ev1l FlOwEr
#38240
persze 😊

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ev1l FlOwEr
#38238
22h, baze

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Taptarap
#38237
lösz war vagy nem lösz ha lösz mikó lösz???

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Pano
#38236
te köcsögözõ bõr juliska 😊

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Grave Digger
#38235
Én csak annyit szeretnék mondani: KÖCSÖGÖK😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Pano
#38234
adjá' cérnát

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Athletic  Bilbo
#38231
Ín majd AMD-t akarok venni. Aki guru írjon szerinte mi a jó.
Kösz.

Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.

ev1l FlOwEr
#38230
beszállok a flémbe:
Intel + Ati POWA !
másik gépem meg
AMD + Nvidia POWA !

Erre varrjatok gombot...

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ATS: Peelova
#38229
hja, 89000 ért már kapok 89 ELTA görgös egeret vagy 4556,8 mega ramot 😊
#38228
Jóvvan indul a P4 vs. AMD meccs! Jegyek nálam kaphatók!

Hungaropannonnépinemzetimagyar reppet!

R@in
#38227
AMD powa, p4-et akkor vegyél ha nem tudsz micsinálni a pénzeddel.

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Pano
#38226
nekem az MSI alaplapon a hangkártya meg a hálózati kártya integrált, de megtartozzam még a rigi hang -és hálózati kártyáimat a biztonság kedvéért

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Mr.Grent
#38225
Én csak annyit mondanék ehhez az ámdés lófüttyhöz hogy inkább add el, és vegyél p4-et jó lapok vannak hozzá, sokkal stabilabb lessz a géped, és nem kell attól félned hogy a család nem a kályha mellé kuporodik télen hanem a géped mellé. Nemsokkal drágább, és Intel rulz. Az Mx440 meg ezért fos mert az mx400 kb ugyanezen a teljesítményen futott, csak az gef2 vol ez meg gef4-nek csúfolt. Ezt hívják PARASZTVAKÍTÁSNAK!! De csatlakozom az jól informált kollégámhoz, integrált szutykot ne vegyél, mármint videósat. A többi mehet.

https://grentmedia.hu

Pano
#38224
89 ropi? Az már elfogadható, de egy rohadt mûanyag kártyáért mégis csak sok(k) 😊

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

csabawarchief
#38223
jók vagytok ti nélkülem is, sõt 😊 legalább nem megy a sniper, sniper war alatt 😄D

eredményt megvárom utána tiltakozgatom, ha muszály, akkor 30ig tudok játszani vagy 35ig utána esetleg vált valaki, de szerintem ez erõltetett lenne, fõleg hogy 640*480ba nyomulok szar konfiggal.... (sóhaj) 😊

ATS: Peelova
#38222
nah utánanéztem kicsit a legolcsóbb amit találtam vizsgadíjjal, oktatással, gumikacsával répafinggal együtt 89220 hangerien forint
ATS: Peelova
#38220
ne is mondd bazz 😊 heti eccer kéccer török kamionosokat navigálok gubacsi útról a raktárunkba, az europarknál ahogy ráfordulnak az üllõire szinte felmennek a járdára, sõt ha csak egy középszar magyar nõt meglátnak majnemhogy helyben rárecsiznek, ahelyett hogy az utra koncentrálnának😄
ev1l FlOwEr
#38219
joás

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Tibre
#38218
Meg a szanaszét hulló testrészeket(headshot)

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

ReTeK
#38217
jogsi ?
látöm a jövõt, mikor az utca végén megálltok a kamionnal és várjátok a plecsniket a "fragek"-ért, aztán meg ON TOP kiáltással továbbszáguldotok...

Pano
#38216
😄DD
Dávid Nevetõ Ló Vörösbegyek 😄DDDDD

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

ATS: Peelova
#38215
gazdag andrás ökörnyál😊
Allatgoreny
#38214
http://www.schwarzeneggergovernor.com/schwarzeneggerhu.htm

Ezt sasoljatok meg, magyarok szamara van leforditva egy idiota forditoprogrammal. A neveken spriccelt a konnyem a rohogestol. Pl : Kristóf Csírázik, Gregorián J. Pecekkel beakaszt, Öblös palack Kunzman 😄DDDDDDDDD

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

ATS: Peelova
#38213
janosne de la joas 😊
Pano
#38212
lol vazz 😄DDDDDDD

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

csabawarchief
#38211
Gyõr

csabawarchief
#38210
nekem hiába mondod, én nem fogok játszani

ATS: Peelova
#38209
hol az az itt?
Pano
#38208
Ez becsapós, mert sok autós iskola -legalábbis itt-, meghirdeti 75-80-ért a jogsit, a végén kiderül, hogy még nincsenek benne a vizsgadíjak meg sok lófasz. Ami 100 fölött van, azokban általában már benne vannak a vizsgadíjak is.

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

KoJin MekJé
#38207
menjetek be melegíteni a serverre azt ajánlom

ATS: Peelova
#38206
szerver hogya picsábah ne.... ólszíííííínájt belövöd és ott lesz maj lot of mennyiségû, amibõl persze a ríldamágós obi szervert kultiváljad:
ATS: Peelova
#38205
loller elveszett amit írtam ,mindegy mégecce: figyi hol csinálod a jogsit? mer a 70-80 rongy az az "occsós és jó" polcról kerül neked a fogyasztói kosaradba. én is meg akarom csinálni de eddig akikkel beszéltem aszonták 100-120alatt nem úszom meg.
csabawarchief
#38204
HL & HF SWAT

fm
#38203
thx..

csabawarchief
#38202
nem

Pano
#38201
igen, 2 cd-s. Nagyon állat a multi része 😊, heszínek? Mire gondolsz konkrétan?. Képeket itt meg itt találsz

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

[DCF]SkipeR
#38200
igen

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

fm
#38199
ki szeretném próbálni a jatekot,de elõtte érdekelnének a köv. dolgok,pls answer:

2cd-s játék? milyen a multi része? helyszínek? hol találok képeket a multiról? van sok mûködõ server,tele emberekkel?
thx..

[DCF]SkipeR
#38198

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

Athletic  Bilbo
#38197
Természetesen SPIGINEK NINCS kocsija. Mivel születése óta 1 háromkerekû kerekesszékben nyomorog, ami alatt óránként kell cserélni az ágytálat.

Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.

Shogun
#38196

Az a baszott féreg... Kh@oSz

[DCF]SkipeR
#38195
+ kocsi
+ kurvák
+ sör
+ kaja
+ fû

= végosszeg: 56.000.256 HUF

Köszönjük, hogy nalunk vásarolt!
=TESCO= gazdasagos

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /