59
Help..plz
  • Verebes
    #59
    Sajnos beneztem oda de semmit arrol nem talaltam :(( tudsz talan valami mas oldalt??
  • gumininja
    #58
    pf, a linket elb..tam, de nemgond, ott a cim ;]
  • gumininja
    #57
    A www.sat.hu-n nezz szet.
  • PResident Evil
    #56
    mondjátok el pls hogy erre van területi lefedettség vagy midenhova elér :P
    vagy mondjátok az üti numbert mert siettem, bocs
    csá
  • RUDKO
    #55
    menj az olex digital weblapjára ott irnak róla
  • Verebes
    #54
    sgitseg kellett :)) es kell mert kellene info arrol hogy hol talalhatom a szukseges infot ahoz hogy nezhessem a SkyStar2 az UPC DIREKT programjait ha valaki tud ebben segiteni akkor irjon a mailomra en is tudok segiteni mas programok dekodolasaban
  • Verebes
    #53
    valahogy nem talalom legyszi segits
  • K.András
    #52
    ???
  • Verebes
    #51
    ja bocsi elcsesztem az nem tema :)) hanem hirdetesek
  • Verebes
    #50
    De legyszi ird meg a tema cimet mert amig en megkeresem a tobbszaz tema kozt addig megdoglok
    koszi elore
  • RUDKO
    #49
    nézd meg az adás-vétel-cserebere oldalt. ott irnak róla.
  • Zeenoo
    #47
    Hi !
    Akkor a 2 mega/sec az elég jónak számit ugye? :)
    Persze van némi gikszer a dologban mert ez nem privát, hanem Klubbos net, de ez részletkérdés.
    Zee
  • Hunnenkoenig
    #46
    150k/s nem magyar Chello, hanem ausztriai. (sima chello 600 kb/s; Chello Plus 1024 kb/s;
    kb/s = KiloBit/second)
    Egyebkent itt is azt mondjak, hogy van egy nem hivatalos limit, de meg sosem tiltottak le, pedig en is töltök le kegyetlenül :-)
  • Anee
    #45
    hát papíron dupla ADSL azaz 768-as a letöltés...de ez hálózatfüggő és néha 1000 felé is felszökig ekkor tol ki 150KByte/sec letöltési speedet.Reggel meg alig használja valaki így szabad a pálya
  • DonnieBrasco
    #44
    Chello 2: a 15 Gb csak ijesztgetés, nyugodtan fizess rá elő. Én már _bőven_ túlvagyok ennyin Október hónapban, és sehol egy korlátozás (letiltás meg plááááne sehol :))

    Szóval nem kell pánikolni
  • DonnieBrasco
    #43
    Miféle 150 k/sről beszélsz ?
    Most az 512 kiloBIT/szekundumra vagy a (fizikailag) 64 KiloBYTE/s-re gondoltál ???
  • Ramore
    #42
    Szerintem van 15 Gb-os korlát!
  • Anee
    #40
    csak nézd az árakat....meg nézd az melyik hol érhető el....
  • Hunnenkoenig
    #39
    en 150k/s-el szedek le Chelloval is. es nem kell a telefonvonalamat blokkolni.Es meg csak letöltesi korlatozasom sincs es egesz nap tölthetek le nem csak 0-7 oraig...
  • Anee
    #38
    Meddig jutottál el?
    Szépen felpakoltad az egész EOL szoftvert minden hülyeségébel?-SkyBooster,Fazz,IE6,MP7-
    Mert ha az már megvolt nem sok szenvedés van vele:-)
    Amúgy hunnenkönig gondolkozz:Tudod milyen fincsi a 0-7 órás kedvezményes időszakban 150K-val szedni..óránkénti 30FT-ért......sajnos korlátozva van ezen lehetőség időlegesen
  • The Garrett
    #37
    mondjuk az akinek 0day cuccok kellenek a netről elsőnek az országban, annak aki aból él hogy CD ket ír...és nem játszik a neten hanem letölt éjjel nappal.
  • Hunnenkoenig
    #36
    A mühöldas internet meg mire jo?????

    Lehet, hogy gyorsan jön az adat, de feltölteshez kell egy modem es egy foglalt telefonvonal. Ezt a f**ságot ki talalta ki, es ki vesz ilyet????
  • hun-ter
    #34
    hé vannak még rajtam kívül baglyok:)
  • versio
    #33
    na én is rendeltem skystar2 kártyát

    most 25 brutto az ára akciosan

    remélem jönni fogy az adat ezerrel
    modem suxxx

  • Nark
    #32
    Nézegesd meg ezeket az oldalakat és mindent meg tudsz.
    http://www.sat.hu/h/index.shtml
    http://www2.dvbwarez.com/
  • Draco
    #30
    Az lejebb valamit olyasmit mondtatok hogy ha lejar az egy ev akkor csak valami 3-5 euro havonta...
  • Nark
    #29
    Amitaz isonews-on látsz azt mindet be tudod szerezni.Ps2 game is van rendesen bár engen nem erdekel ugyhogy törlöm a listámrol.A csúszásrol anyit hogy szerintem kb egy idöben van fent vagy egy kicsit hamarabb.De mondok egy példát.FIFA World Cup 2002 dátum szerint szombaton jelent meg.Vasárnap délben már nézegettük a haverommal.Egyébként az éves előfizetés ha jol tudom 39000ft.50 ropi a hozzávalókkal együtt.
  • EqUiNooX
    #28
    Viszont ha a magyar lehetőségekhez viszonyitod, akkor viszont megfontolandó..
  • EqUiNooX
    #24
    Amiről szerintem szó volt az elején, az a műholdas letöltés. Az pedig szerintem, már csak az eszközöket alapul véve, igencsak egy irányban történik. Persze küldhetsz jelet a parabolával, csak a szórása miatt értelme nem sok van, nomeg nem hiába nevezik pont ezért vevőnek.. De ezt direkt igy hirdetik mindenhol, hogy csak letöltés. Ha a te szemszögedből nézzük, abban igazad van, hogy képes sugározni is jelet, de annak hatékonysága és erőssége minimális.. www.sat.hu-n szépen le van irva pár dolog, főleg a forum-ban van info userek részéről..
  • EqUiNooX
    #22
    Persze, hiszen ez letöltés.. Egyértelmű, hogy egyirányú a dolog, és a lavórral nem fogsz küldeni, csak fogadni.. És igen, kell net minimum addig, hogy loginolj, ami max 1 perc. Utána akár le is lőheted végleg, ha csak a shared érdekel. Az ismerősnek 60e volt egy évre, és semmi havidij. Naponta 15-16gb jön le, immár 5 csatornán, aminek 60-70%a hasznos, 0day cucc.. Nagyon megéri sztem..
  • Crem
    #21
    Hi!

    Nem akarok én versenyezni a NASA-val...
    De tény és való, hogy nem olcsó mulatság ...
  • Draco
    #20
    Nark engem az erdekelne hogy isonewsre kirakott releasok mekkora csusszassal vannak fent a shared file-ok kozott? Es MINDEN fent van a sharedben ami az isonyuzon releasoltak (pcgame,mozi,ps2 game stb.)?
  • Crem
    #17
    Annyira megéri, hogy egyszer megveszed 50-ezerért , az 1 éves előfizetés+kártya!!!! A havi dijja pedig ( ha nem tévesek az adataim) 3-5€/hó!!
    Az ADSL-nél meg fizetek havi 10.800.-ft ot...
    Én is erősen gondolkodom, hogy visszarakom!:(
  • Nark
    #16
    Mire gondolsz mikor azt kérdezed hogy megéri e? Szerintem megéri annak akinek nincsen széles sávű internet kapcsolata.Ebben talán még a ADSL is beletartozik.Megéri annak aki sokat foglalkozik warezzal.Mert szerintem ami nincs fent a Euorpe online serveren az nem is létezik.Néha érnek meglepetések (HÚÚ ez már megvan ?)Csak nézd meg ki inditotta a sof 2 topicot.Már az Eon serveren fent volt mikor még senki se halott rolla.Ez kizárólag csak letöltésre jó meg talán akkor ha TV müsorokat akarsz nézni a monitorodon.Abban még nem vagyok kigyúrva de majd az is elkövetkezik.
  • Nark
    #14
    Köszi!!Küldök neked majd egy zacsi gumi cukrot
  • Nark
    #11
    Két kérdésem lenne a EON File Fetch managerrel kapcsolatban.
    1.Miert nem tudom használni a chat-et mikor regisztráltattam magam?Képtelen vagyok vele megetettni a jelszavamat.A jelszó utáni kiss kockába az éppen aktuális tp-t kell beirnom?
    Már mindent kiprobáltam ami az eszembe jutott.Egyébkent elég sok Magyart látok ott :))
    2.Létezik e egy olyan hely ahonnan a aznapi fza-t(remélem jol irtam )tudnam letölteni?Tök kényelmes lenne ha nem kéne egésznap bekapcsolva lenni
  • EqUiNooX
    #10
    Fél éve van kábé a szomszédomban egy ilyen műholdas letöltés, azota a gazdája már vette gy 80as és egy 60as vinyát.. És 98%ban csak a shared-ből "él". Ami onnan nem jön le, az nem is létezik a neten .]
  • Crem
    #8
  • Nark
    #7
    Köszi mindenkinek!! Rájöttem mit hogyan kell csinálni Nem gondoltam volna hogy ilyen lessz.Bekapcsolva hagytam a gépet 12ó és lejött 9 giga mindenféle szelektálás nélkül.Most eppen az tesztelgetem ,mivan akkor ha én töltök le és nem a sharedböl élek.Bár mindent meg lehet találni ott is
  • Crem
    #6
    Hi Nark!

    Valamit nem jól csinálsz...
    Egy éjszaka több Giga anyagot le lehet tölteni!
    Azokról a szerverekről vagy oldalakról (warez) nekem se mindig sikerűl...:(((
    Ha ezidáig még nem jöttél rá,mit csinálsz rosszúl mailban adok 1-2 számot .