59
Help..plz
  • Nark
    #1
    Több kerdés is felmerült bennem ezzel a témával kapcsolatban.A napokban vettem egy skystar2 kartyát europeonline elöfizetéssel.A műholdas műsorokat tudom venni vele ,de nem is ezert vettem hanem a letöltés miatt.Utánna neztem egy kicsit a neten es találtam egy programot ami segíti ezt a letöltési témát.Eon File Fetch Manager.Ezzel kapcsolatban lenne néhány kérdésem.
    1. Azt értem hogyan lehet berakni egy címet amit majd az eon letölt és lelövi nekem egy adott időpontban. (Minden esetben az tuti hogy nem percekröl van szó) Vagy amikor kérem.
    2.Azt már nem értem,miért nem müködik a letöltés magyar oldalrol vagy magyar cimröl?.A valasz minden esetben eror.Még akkor is ha a Hardviredröl kerek le valamit, a warezröl nem is beszélve.Külföldieket meg nem probáltam.
    3.Vann ennek a,programnak egy nagyon izgalmas része amit Shared Downloads hívnak.Ömlenek a letöltendő fileok de egyenlöre még semmit sem sikerült megszereznem.Van itt egy olyan fülecske hogy Selective Reception,itt látom hogy mik vannak vagyis mik lesznek azok amik lejönének hozzám ha jól tudom.Azt olvastam ,hogy csak anyit tudok tenni ,hogy ami nekem nem kell azt egyszerüen törlöm a listárol.Itt merül fel néhány kerdes.
    pl:Mi van akkor ha a file mellet ez áll: Witing for Transmission
    Transmission Delayed?
    Egyáltalán hogyan tudom rávenni hogy végre valami lejöjjön?? Talán be kell hogy legyen kapcsolva a gép es majd csak lejön valami??Vagy abban az ídőpontban jön le ami a file mellet jelez?
    Remélem tud valaki segiteni.Eddig nagyon úgy érzem hogy felesleges pénz kidobás volt.
  • Nark
    #2
    http://www2.dvbwarez.com/ Egyebkent ezen a címen sok mindent meg lehet tudni..
  • Anee
    #3
    hát a gépnek mindenképp mennie kell...nem fix az idő amikor lejön sajna ez a baj vele
  • EqUiNooX
    #5
    http://www.sat.hu/

    nézd meg, hátha segit valamit :]
  • Crem
    #6
    Hi Nark!

    Valamit nem jól csinálsz...
    Egy éjszaka több Giga anyagot le lehet tölteni!
    Azokról a szerverekről vagy oldalakról (warez) nekem se mindig sikerűl...:(((
    Ha ezidáig még nem jöttél rá,mit csinálsz rosszúl mailban adok 1-2 számot .
  • Nark
    #7
    Köszi mindenkinek!! Rájöttem mit hogyan kell csinálni Nem gondoltam volna hogy ilyen lessz.Bekapcsolva hagytam a gépet 12ó és lejött 9 giga mindenféle szelektálás nélkül.Most eppen az tesztelgetem ,mivan akkor ha én töltök le és nem a sharedböl élek.Bár mindent meg lehet találni ott is
  • Crem
    #8
  • EqUiNooX
    #10
    Fél éve van kábé a szomszédomban egy ilyen műholdas letöltés, azota a gazdája már vette gy 80as és egy 60as vinyát.. És 98%ban csak a shared-ből "él". Ami onnan nem jön le, az nem is létezik a neten .]
  • Nark
    #11
    Két kérdésem lenne a EON File Fetch managerrel kapcsolatban.
    1.Miert nem tudom használni a chat-et mikor regisztráltattam magam?Képtelen vagyok vele megetettni a jelszavamat.A jelszó utáni kiss kockába az éppen aktuális tp-t kell beirnom?
    Már mindent kiprobáltam ami az eszembe jutott.Egyébkent elég sok Magyart látok ott :))
    2.Létezik e egy olyan hely ahonnan a aznapi fza-t(remélem jol irtam )tudnam letölteni?Tök kényelmes lenne ha nem kéne egésznap bekapcsolva lenni
  • Nark
    #14
    Köszi!!Küldök neked majd egy zacsi gumi cukrot
  • Nark
    #16
    Mire gondolsz mikor azt kérdezed hogy megéri e? Szerintem megéri annak akinek nincsen széles sávű internet kapcsolata.Ebben talán még a ADSL is beletartozik.Megéri annak aki sokat foglalkozik warezzal.Mert szerintem ami nincs fent a Euorpe online serveren az nem is létezik.Néha érnek meglepetések (HÚÚ ez már megvan ?)Csak nézd meg ki inditotta a sof 2 topicot.Már az Eon serveren fent volt mikor még senki se halott rolla.Ez kizárólag csak letöltésre jó meg talán akkor ha TV müsorokat akarsz nézni a monitorodon.Abban még nem vagyok kigyúrva de majd az is elkövetkezik.
  • Crem
    #17
    Annyira megéri, hogy egyszer megveszed 50-ezerért , az 1 éves előfizetés+kártya!!!! A havi dijja pedig ( ha nem tévesek az adataim) 3-5€/hó!!
    Az ADSL-nél meg fizetek havi 10.800.-ft ot...
    Én is erősen gondolkodom, hogy visszarakom!:(
  • Draco
    #20
    Nark engem az erdekelne hogy isonewsre kirakott releasok mekkora csusszassal vannak fent a shared file-ok kozott? Es MINDEN fent van a sharedben ami az isonyuzon releasoltak (pcgame,mozi,ps2 game stb.)?
  • Crem
    #21
    Hi!

    Nem akarok én versenyezni a NASA-val...
    De tény és való, hogy nem olcsó mulatság ...
  • EqUiNooX
    #22
    Persze, hiszen ez letöltés.. Egyértelmű, hogy egyirányú a dolog, és a lavórral nem fogsz küldeni, csak fogadni.. És igen, kell net minimum addig, hogy loginolj, ami max 1 perc. Utána akár le is lőheted végleg, ha csak a shared érdekel. Az ismerősnek 60e volt egy évre, és semmi havidij. Naponta 15-16gb jön le, immár 5 csatornán, aminek 60-70%a hasznos, 0day cucc.. Nagyon megéri sztem..
  • EqUiNooX
    #24
    Amiről szerintem szó volt az elején, az a műholdas letöltés. Az pedig szerintem, már csak az eszközöket alapul véve, igencsak egy irányban történik. Persze küldhetsz jelet a parabolával, csak a szórása miatt értelme nem sok van, nomeg nem hiába nevezik pont ezért vevőnek.. De ezt direkt igy hirdetik mindenhol, hogy csak letöltés. Ha a te szemszögedből nézzük, abban igazad van, hogy képes sugározni is jelet, de annak hatékonysága és erőssége minimális.. www.sat.hu-n szépen le van irva pár dolog, főleg a forum-ban van info userek részéről..
  • EqUiNooX
    #28
    Viszont ha a magyar lehetőségekhez viszonyitod, akkor viszont megfontolandó..
  • Nark
    #29
    Amitaz isonews-on látsz azt mindet be tudod szerezni.Ps2 game is van rendesen bár engen nem erdekel ugyhogy törlöm a listámrol.A csúszásrol anyit hogy szerintem kb egy idöben van fent vagy egy kicsit hamarabb.De mondok egy példát.FIFA World Cup 2002 dátum szerint szombaton jelent meg.Vasárnap délben már nézegettük a haverommal.Egyébként az éves előfizetés ha jol tudom 39000ft.50 ropi a hozzávalókkal együtt.
  • Draco
    #30
    Az lejebb valamit olyasmit mondtatok hogy ha lejar az egy ev akkor csak valami 3-5 euro havonta...
  • Nark
    #32
    Nézegesd meg ezeket az oldalakat és mindent meg tudsz.
    http://www.sat.hu/h/index.shtml
    http://www2.dvbwarez.com/
  • versio
    #33
    na én is rendeltem skystar2 kártyát

    most 25 brutto az ára akciosan

    remélem jönni fogy az adat ezerrel
    modem suxxx

  • hun-ter
    #34
    hé vannak még rajtam kívül baglyok:)
  • Hunnenkoenig
    #36
    A mühöldas internet meg mire jo?????

    Lehet, hogy gyorsan jön az adat, de feltölteshez kell egy modem es egy foglalt telefonvonal. Ezt a f**ságot ki talalta ki, es ki vesz ilyet????
  • The Garrett
    #37
    mondjuk az akinek 0day cuccok kellenek a netről elsőnek az országban, annak aki aból él hogy CD ket ír...és nem játszik a neten hanem letölt éjjel nappal.
  • Anee
    #38
    Meddig jutottál el?
    Szépen felpakoltad az egész EOL szoftvert minden hülyeségébel?-SkyBooster,Fazz,IE6,MP7-
    Mert ha az már megvolt nem sok szenvedés van vele:-)
    Amúgy hunnenkönig gondolkozz:Tudod milyen fincsi a 0-7 órás kedvezményes időszakban 150K-val szedni..óránkénti 30FT-ért......sajnos korlátozva van ezen lehetőség időlegesen
  • Hunnenkoenig
    #39
    en 150k/s-el szedek le Chelloval is. es nem kell a telefonvonalamat blokkolni.Es meg csak letöltesi korlatozasom sincs es egesz nap tölthetek le nem csak 0-7 oraig...
  • Anee
    #40
    csak nézd az árakat....meg nézd az melyik hol érhető el....
  • Ramore
    #42
    Szerintem van 15 Gb-os korlát!
  • DonnieBrasco
    #43
    Miféle 150 k/sről beszélsz ?
    Most az 512 kiloBIT/szekundumra vagy a (fizikailag) 64 KiloBYTE/s-re gondoltál ???
  • DonnieBrasco
    #44
    Chello 2: a 15 Gb csak ijesztgetés, nyugodtan fizess rá elő. Én már _bőven_ túlvagyok ennyin Október hónapban, és sehol egy korlátozás (letiltás meg plááááne sehol :))

    Szóval nem kell pánikolni
  • Anee
    #45
    hát papíron dupla ADSL azaz 768-as a letöltés...de ez hálózatfüggő és néha 1000 felé is felszökig ekkor tol ki 150KByte/sec letöltési speedet.Reggel meg alig használja valaki így szabad a pálya
  • Hunnenkoenig
    #46
    150k/s nem magyar Chello, hanem ausztriai. (sima chello 600 kb/s; Chello Plus 1024 kb/s;
    kb/s = KiloBit/second)
    Egyebkent itt is azt mondjak, hogy van egy nem hivatalos limit, de meg sosem tiltottak le, pedig en is töltök le kegyetlenül :-)
  • Zeenoo
    #47
    Hi !
    Akkor a 2 mega/sec az elég jónak számit ugye? :)
    Persze van némi gikszer a dologban mert ez nem privát, hanem Klubbos net, de ez részletkérdés.
    Zee
  • RUDKO
    #49
    nézd meg az adás-vétel-cserebere oldalt. ott irnak róla.
  • Verebes
    #50
    De legyszi ird meg a tema cimet mert amig en megkeresem a tobbszaz tema kozt addig megdoglok
    koszi elore
  • Verebes
    #51
    ja bocsi elcsesztem az nem tema :)) hanem hirdetesek
  • K.András
    #52
    ???
  • Verebes
    #53
    valahogy nem talalom legyszi segits
  • Verebes
    #54
    sgitseg kellett :)) es kell mert kellene info arrol hogy hol talalhatom a szukseges infot ahoz hogy nezhessem a SkyStar2 az UPC DIREKT programjait ha valaki tud ebben segiteni akkor irjon a mailomra en is tudok segiteni mas programok dekodolasaban
  • RUDKO
    #55
    menj az olex digital weblapjára ott irnak róla