76
  • Pheel
    #76
    Ne vedd meg, kész. Nem tudom mit kínlódtok itt. Mintha égető problémátok lenne, hogy valaki arra kényszerít, hogy már holnap, de inkább ma vegyetek legdrágább, leglassabb és egyben legátvágóbb 2.4-es P4-et.

    Amúgy pedig a 0.13-as P4-ek igencsak megérik az alacsonyabb frekiken, mivel gyakorlatilag az egekig tuningolhatóak, míg az AMD-kről nem sok hasonlót hallani.
  • Pheel
    #74
    Mégis kit érdekel, hogy a GEIS hány fps-sel fut?!? Legalább valami értelmes alkalmazást futtatnál...
  • gz8
    #66
    Én továbbra is Intel-párti vagyok, az AMD még erősödhetne .)
    A Cyrix pedig? Hát, az a legnagyobb trágyák egyike, amit valaha proci néven alaplapba raktak
  • gz8
    #65
    and you suck
    előbb tanulj meg ragozni wazze
  • sztavrosz
    #62
    Látom mindenre van magyarázat. Az átváltásra csak gratulálni tudok. "Intel mellett semmi esz erv nincs" Nézegesd az árlistákat! Mellesleg a cikkben ez található: egyedül a Business Winstone tesztben szerepel jobban az AMD üdvöskéje :-) Sorry! MG Valami. Ezt magyarázzátok meg? Executor azt mondja a PR Pentium relatedet jelent. Te pedig azt mondod, hogy: "az se igaz hogy az intelhez viszonyit az AMD" Valamelyikőtök hibádzik! Lehet, hogy a Computer Panoráma is...
  • sztavrosz
    #58
    Egyszer azt mondjátok, hogy szar ha MHz-ben próbálják megadni a proci teljesítményét, de ti mégis így adjátok meg. Ezt próbáltam meg egy kicsit cinikusan elmagyarázni. No comment...
  • sztavrosz
    #57
    "Amugy a 2000_os XP orajele 1.67 Ghz csak hogy tudd." Szerinted én nem tudom? Megkéne tanulni olvasni a sorok között! Lancelot üzenete: "Intel mostmár büszkén monthatja, hogy a 2.2 Ghz-es procija leveri az 1.67 Ghz-es AMD-t" ("Az Intel P4 2.2 GHz-es proci, nem az 1.67 GHz-es AMD-t, hanem az AMD XP 2000+-os procit veri meg. Így egy kicsit máskép hangzik ugye? --> egy kis irónia volt benne, hogy mit ér a PR jelölés.") Most már érted?
  • 9CS
    #56
    Most kezdett normális lenni. Hagydd már békén.
  • sztavrosz
    #52
    Ezen kár vitázni, hogy melyik a gyorsabb! Szinte biztos vagyok benne, hogy csak nagyon kevés okostojásnak van otthon Intel P4 2.4 GHz-es procija és se AMD XP 2000+! Akkor meg használjuk továbbra is békességben Celeronokat és a Duronokat (ki-ki a pénztárcája szerint). Szerintem a supergamez mesterségesen tesz bele ennyi AMD-s v. Inteles hírt, mert tudja, hogy a sok hülye (mint pl. én), ezen szinte biztos elkezd vitatkozni és fuckolni. Nem jó ez így gyerekek.
  • sztavrosz
    #51
    PR nem Pentium relatedet jelent, hanem Perfomance Rate-t, ezt még a legigénytelenebb linuxos, netscape-es, AMD userek is beismerik. Csak azért okoskodok, hogy tisztázzuk ki a lami?
  • sztavrosz
    #50
    Tévedsz testvér! Egy kicsit rosszul fogalmaztál, az Intel P4 2.2 GHz-es proci, nem az 1.67 GHz-es AMD-t, hanem az AMD XP 2000+-os procit veri meg. Így egy kicsit máskép hangzik ugye?
  • Tomcat.no1
    #46
    Sztavrosz: Ha a hülyeséget nagyságra mérnék, ülve nyalnád a holdat :)
  • sztavrosz
    #45
    Fáj az igazság ugye? ÁEMDÉ SUXX!
  • sztavrosz
    #44
    Ez nem jött be
  • sztavrosz
    #43
    IIII N N TTTT EEEE LL
    II NN N TT EE LL
    IIII N NN TT EEEE LLLL
  • Supergamer_real
    #42
    orvosi eset... nem is, inkabb klinikai
  • sztavrosz
    #41
    Gyerekek ne veszekedjünk! Feleslegess vitázni a procikon! Mind a két cégnek szép történelme van. Hiszen már az első abakusz is INTEL volt. Az AMD számítási eredményeit felhasználva, következtetett arra Ptolemaiosz, hogy a föld korong alakú.
  • sztavrosz
    #40
    "Mellesleg tenyleg kellene valami mas rendszer" Jó akkor van jobb ötletem is. Mérjük a procik teljesítményét csíkszélességben, minnél nagyobb annál jobb! És akkor megint az AMD kerül ki győztesen :-). Ez már jobb ugye?
  • Supergamer_real
    #38
    Hat apam!Ez baromi vicces volt.Nem is ertem, hogy ilyen humorerzekkel mit keresel itt.Valami TV showban lenne a helyed.

    Akkor hogy a szavakkal valo dobalozas helyett valami ertelmeset is csinalj, egy ket ervet is felvonultathatnal.Ugyanis az XP es a Northwood hotermelese kozott a kulonbseg majdnem 0.Gyakorlati hasznalatrol beszelet es tapasztalatbol, nem holmi TH-s tesztek alapjan.

    Mellesleg tenyleg kellene valami mas rendszer az iNTELnek, mert egyszeruen sehogy sem jon ki gyoztesen.

  • sztavrosz
    #37
    Van egy jó ötletem. Mérjük a procik teljesítményét celsius fokban, és akkor az AMD fanok is örülhetnek :-).
  • sztavrosz
    #36
    "Vagy esetleg tényleg itt az ideje valami valós teljesítményen alapuló rendszert kidolgozni?" Mint például?
  • sztavrosz
    #35
    Ha jól tudom, a zsidók nem arról híresek, hogy szart szeretnek venni sok pénzért. INTEL FOREVER! No comment...
  • sztavrosz
    #31
    Azért sem veszek AMD-t, mert a Ferrarit is szponzorolják. Én belőlem a tetű Schumacher nem fog gazdagodni.
  • galocza
    #30
    nem érdekel, melyik gyorsabb, amíg a csúcsmodellekről csak álmodozhatom. az érdekel, x pénzért hol kapok jobb teljesítményt. az intel mindig is szemtelen volt, úgyhogy örülök, hogy van alternatíva. az ugyanis mindenkinek, a megrögzött intelmániákusoknak is jó: ár- és minőségverseny az eredménye. úgyhogy qss, 8) mindenki örüljön amíg legalább két rivális van...
  • sztavrosz
    #27
    Nem értelek titeket AMD fanok! Régebben mindig vertétek a nyálatok a 3DMark teszteredményeivel. Most amikor az Intel pedig gyorsabb ezekben a tesztekben is, akkor viszont azt mondjátok, hogy csalás, és az egész csak marketing.
  • b
    #25
    ez az írás, egy gyűlöletcikk az intel ellen. angolul flémbéjtnek híjják. :)

    tartalma: az intel szeretné az áemdé manipulálását leleplezni, legalább a szakmai közvélemény előtt.
  • NasaTm
    #24
    Ez a hir egy nagy lol :))))
  • Pheel
    #20
    A melyik programra könnyű válaszolni. A legelterjettebb Office, Develop, Game, Multimedia, stb programokat. Ennyi. Nem mondtam, hogy csak Windowsos platform.
  • galocza
    #17
    aha, csakhogy éppen erről van szó: nem mind1, MELYIK programokat futtatod, hogy MILYEN teszteket is csinálsz. ettől függően igen kifacsart eredményeket is kaphatsz. (memo: ms wma hadjárata, aho is azt hangoztatták, hogy hasonló minőségben mint az mp3, fele akkora méret. igaz is volt, arra az EGY audiofilera, amit összehoztak - pontosan erre a célra...)
  • Pheel
    #15
    Erre valók a tesztek. Összerax 2 gépet és lefuttatod rajta uazokat a progikat. Abból kiderül minden :)
  • Supergamer_real
    #8
    De szerencsere te mar az elso 2 beszolasoddal ittvagy es igyekszel flame topicot csinalni minden processorral kapcsolatos hirbol.Most miert kell ez mar megint?

    Ami azonban megnagyobb szerencse, hogy egyre kevesebben reagalnak az ilyen jellegu beszolasokra.
  • Laci73
    #7
    Erre szokás mondani: nagy cucc. Legfeljebb lesznek majd ingyenes AMD tanfolyamok is, ahol alábbi lesz a mottó: "Olcsóbban ugyanazt"
    Az Intelnek van egy kártyája az AMD-vel szemben, de azt - paradox módon - nem tudja nyilvánosan reklámozni: nevezetesen processzorainak kedvező tunningolhatóságát.
    A hírből pedig egyértelműen kitűnik: jön fel az AMD. Az Intel pedig azért rágott be, mert pont ott kezd izmosodni az AMD ahonnét az Intel a bevételeinek zömét szerzi: a céges/intézményes piacon.
  • Turmoil
    #3
    Ez az egész nevetséges. Aki nem most kezdett el foglalkozni a témával, az nagyon is jól ismeri a helyzetet, és jót röhög az Intelen. Ha a pénz, amit ilyen f*szságokra költenek, inkább beforgatnák a fejlesztésbe, akkor esetleg nem játarnák le magukat. De erosen úgy tunik, hogy valami hülye manager kitalálta, hogy milyen jó lesz lejáratni AMD-t, és nem veszik észre, hogy csak magugat szivatják...
    Nem maga a cikk az AMD reklám, hanem az Intel kampánya, úgy egészében:)
  • Veriel
    #2
    Amugy nem tudom, fel fog-e tunni a nepnek, de ez a cikk egy durva AMD propaganda.
    Ugyanis ossze-vissza dobaloznak a szamokkal. Most jonni fog azonnal a sok AMD fan, es elmondjak, hogy persze, hogy a 2.2Ghz-es P4-nel nem jobb az AMD2000+, de mennyivel olcsobb, es ugyanolyan jo, mint a 2.0 P4.

    Azon filozom, hogy ez most szandekos, vagy csak veletlen leforditottak egy kulfoldi AMD reklamot.
  • Veriel
    #1
    Tanulni sosem baj :()