3503
Avagy dohányzásról általában
  • OssianFan
    #3342
    Ahogy neked jól esik :) Erre rá kell érezni, én már lassan 3 éve töltök, eleinte nekem is vagy túl tömör, vagy túl gyenge lett. Egy idő után már ráérzel és pont annyi dohányt veszel ki elsőre, amennyi kell bele. Kísérletezz, hogy neked hogy a legjobb, és rájössz. Azt mondják hogy 1 cigi 1g dohány, de én kevesebbet szoktam beletenni, jobban is ízlik nekem, meg tovább is tart.
  • mcdrusza
    #3341
    srácok mennyire kell lazán tömni töltött cigit?
    mert nekem mindig kiesik és ettől kialszik mikor szívom.
  • toysoldier
    #3340
    hali

    budapesten lehet valahol kapni zöld (mentolos) bensont?
  • OssianFan
    #3339
    Vegyünk a jobb márkájú cigikből pár kartonnal, tegyük őket 20 évre széfbe, majd adjuk el őket sokszoros áron, ki van benne?
  • sKeezo
    #3338
    :o ilyen volt nekem is még nagyanyám találta otthon én meg elszívtam :S
  • Bad31
    #3337
    Ja itt egy link http://www.cigarettespedia.com/index.php/Astor_%28german_version%29_%281763_-_1848_Finest_Luxury_Cigarettes%29_L-20-H_-_Germany
  • Bad31
    #3336
    Sziasztok! Apósom nemrég megajándékozott három doboz, aranydobozos, Astor márkájú cigarettával, még az egykori Jugoszláviában vette, tehát legalább 18 éves. Van aki tudja kb. mennyit érhet most egy ilyen doboz cigaretta, én találtam egy netes oldalt ahol ugyan piros puha dobozos volt, ott 40 euro-ba került, nem tudom ez arany dobozos is ilyen ritka e, már nem létezik az Astor tudtommal.
  • OssianFan
    #3335
    Magyar dohányról a cigi.blog.hu-ra írtam értékelést még jó 1 éve, akit érdekel az utána tud ott olvasni.
  • MR ME
    #3334
    az cigiből is szívhatatlan, magyar dohányról jókat hallottam énis, sztem azt majd bepróbálom ha oda kerülök egyszer
  • mcdrusza
    #3333
    hát abból is legolcsóbbat, viceroy-t vagy bond-ot.
    bár nemvagyok oda értük.
    barna szofihoz gondolom van pár hasonló dohány, azt szoktam még venni ha van rá pénzem.
    dohányban legolcsóbb ha jól tudom a golden gate?
  • OssianFan
    #3332
    Nincsmit :) Amúgy dobozosból eddig milyet szívtál? Csak mert akkor lehet tudok vmi tippet adni dohány ügyileg, ami ahhoz közel áll.
  • mcdrusza
    #3331
    predator gondoltam odaírom h nem cpre gondolok de mostmár mindegy.:D
    ossian köszi a tippet, akkor esélyes a dolog.:D
  • OssianFan
    #3330
    Mindegyik 40grammos amiket írtam. Töltő nélkül is lehet, nekem 2 hete szar a töltőm, azóta egy tollbetéttel nyomkodom a dohányt a hüvelybe :D
  • predator1982
    #3329
    ha nem hüvelyt veszel a dohánynak, akkor sima cigipapírból megtekered aztán annyi. bár ehhez a verzióhoz is lehet ilyen tekerős cuccot venni, pár száz ft.
  • mcdrusza
    #3328
    ja és még olyan kérdésem lenne hogy töltött cigit cigitöltő nélkül is esélyes tölteni?:D
    valami technika?
  • mcdrusza
    #3327
    hány grammos? azér az nem mindegy
  • OssianFan
    #3326
    Drummal én jól megszívtam amikor vettem. Felénk ahogy észrevettem, kevesen töltenek, akik töltenek, azok is az olcsó szarokat. Amit vettem csomagot, úgy ki volt száradva a dohány, hogy se íze, se bűze nem volt.. Mintha hegyi levegőt szívtam volna.
  • MR ME
    #3325
    köszi, igen a drum azt tudom h elég drága, de az íze nem rossz :)
    de ha ekkora különbség akkor énis magyar dohányban fogok gondolkodni asszem
  • OssianFan
    #3324
    A Primus 555 Ft, a Magyar dohány azthiszem 535. A Drum nem tudom mennyi, életemben 1x vettem csak, még kb 1 éve, akkor volt 700 körül, úgyhogy mostmár simán van 900 is sztem :S
  • musha
    #3323
    dohányzó user:)
    Hogy kész lehet!
  • MR ME
    #3322
    ezek mennyibe kerűlnek? meg még a drum árára lennék kíváncsi ha tudod esetleg :)
    lassan itthonra asszem énis váltok tekert cigire, emrt olcsóbb, itthon meg van időm szórakozni a töltéssel
  • mcdrusza
    #3321
    Köszi a választ, goldengatet szívtam már (mais), hát aki nagyon ki akar jönni a pénzéből annak ez szerintem megfelel, nem azt mondom hogy hú de jó, de mégis cigi.
    Nekem most a minél olcsóbban-on van inkább a hangsúly, de kipróbálom az általad ajánlottakat is.
  • OssianFan
    #3320
    1g dohány kb 1 szál cigi, de ha picit gyengébben tömöd, akkor kijöhet belőle 30-35 szál is. Nekem 40g-ból szokott kijönni kb 60 (vagy picit több) szál.
    Olcsó sz*rokat (pl Goldengate, Pakli, stb..) nem érdemes venni, mert azok olyanok is. Én vagy Magyar dohányt, vagy piros (natúr) Primust szoktam venni, ezek kb olyanok mint a barna sopianae, hüvelyből pedig piros Primus vagy Colombus.
    Még annyi, hogy pipadohányt semmi képpen ne tölts cigibe, mert borzasztóan sz*r.
  • mcdrusza
    #3319
    Sziasztok
    Kérdésem lenne, mégpedig a töltött cigikről.
    egy 25grammos dohány csomagból hány szál cigaretta jön ki?
    melyik a legolcsóbb, és melyiket érdemes venni?
    köszönöm a választ előre.
  • ganjaman90
    #3318
    az adalékanyag pont olyan káros, mint maga a dohány..csak a sok birka azt hiszi, hogy ha 1/0,1-es cigit szív, akkor attól nem lesz baja, pedig a rengeteg méreg,amivel elveszik a cigi erejét,sokkal károsabb.
  • emoaron
    #3317
    Jaja. Én is hallottam. Nem tudom, hogy gondolják ezt az egységes csomagolást is... Szerintük vajon hányan kezdenének rögtön hamisításba?! Éljen a feketepiac!!!Ennél már csak az adalékanyagok beszüntetését értem kevésbé..elsősorban nem az adalékanyag káros, hanem maga a dohány,nem?
  • csikoszebra
    #3316
    Tegnap hallottam a rádióban a dohányzással kapcsolatosan tervezett szankciókat. Hát elég nevetségesnek találom.Leginkább a termékkihelyezés részét. Személy szerint elég ideges lennék ha nem találnám a jól bevált cigimet a boltokban és keresőakcióba kellene kezdenem...
  • MR ME
    #3315
    mer drága volt és lehetett vele vagizni
  • OssianFan
    #3314
    Minek szívtad akkor ha hányingered volt tőle?:D
  • MURopi
    #3313
    hát nemtom, 1 hétig minden nap elszívtam 1 doboz djarum blackot, kicsit elég drága dolog volt... "csak" 1550ft volt 1 doboz de az íze miatt még mindig elkap a hányinger nemtudom miért...
  • JSbyMSI8800
    #3312
    Hát tényleg elég drága, ráadásul ahol én lakok nem is lehet kapni persze én se venném minidig csak néha-néha.
  • OssianFan
    #3311
    Hát jah, az sem rossz, csak borzasztóan drága. Persze megéri kipróbálni, de luxus lenne minden nap djarumot szívni :D Olvastam hogy sokan "ünnepi cigi"nek használják, pl. szilveszter, karácsony, stb..
  • JSbyMSI8800
    #3310
    Vagy ha mán aromás, akkor Djarum
  • OssianFan
    #3309
    Tudom melyikről beszélsz, viszont a nevét én sem tudom. Nekem sem ízlett túlzottan, bár rossz sem volt, de csak 1 dobozt vettem egész életemben belőle. Ha aromás dohányról van szó, akkor vízipipa :P
  • suppa
    #3308
    Nem dohányzom sokat 3 hónaponta 1 szál max:P (hangulatfüggő)... egyszer vettem mangos cigit...nevet nemtudok mondani a csomagolása is elég fura volt...az első slukkra kellemes aromája volt viszont a 3 adik szívásnál kicsit elkapotta hányinger...nemajánlom senkinek ha látna valamelyik boltban...
  • Panzeradler #3307
    Napi egy doboz kék LD-t szívok, nekem fel se tűnt, hogy keserű lenne. Mondjuk én már nem igazán különböztettem meg a cigiket ízre.
  • DJ RX7
    #3306
    1x kínáltak meg vele. nem tudom milyen fajta volt, de tényleg rettentően keserű.
  • Esplanade
    #3305
    LD-nek keserű íze van
  • Fidolorous
    #3304
    Piros David Offot nem ajánlom senkinek. Ahhoz képest amennyibe kerül, nekem kibaszottul befájdult a fejem tőle, eddig csak a piros Multi miatt volt ilyen. Régen pedig finom egy cigi volt ez, most viszont egy Bond is sokkal jobban esne mint ez :D
  • zdlr
    #3303
    te milyen hülye vagy? a nikotin DROG!, és az egyik legkeményebb függőséget okozza. durvábban rákattansz, mint a kokszra megnyugtatlak.

    ettől függetlenül a tapasz valóban szart sem ér.