59
Nos?
  • Dikkma
    #18
    Na igen. A legdurvábban akkor nyomtam, amikor kijött a disciples 2. Este CS meg töltés, Bank, 5-re hazaértem, töltöttem, 8-kor még beraktam a flashgetbe 3 cd-s mandrake 8.1-et, lefeküdtema aludni. 11:30-kor már cd-t írtam :PPP
    De nem voltam fáradt.
    Egyébként tegnap este már nem volt kedvem fürdeni, ma reggel meg elaludtam (időátállítás suxxik) és most elkéstem.
    Mindegy, kicsit gépezhetek.. :)
  • MuERTe
    #17
    Ma még nem aludtam egy percet sem.
  • Efreet
    #16
    hmm.. változó. a 4-5 óra az általános, néha sikerül 8 körüli mennyiséget is összealudni (és legalább 10re lenne igényem...)
  • Tomcat
    #15
    Ált. 6-8 órát, attól függ, hogy vannak előadások, s meddig netezek.

    Régen marha nagyokat tudtam aludni 10-12 óra lazán. S Dikkmahoz hasonlóan általában fáradtan keltem.
    Most már csak akkor alszom 10 óra felett, ha több mint 1 napig nem alszom. Múltkor 35 óra ébrenlétre jutott 14 óra alvás. De ez ritka...

    Megyek aludni asszem... :)

  • mikike
    #14
    keveset
    hétköznap kb. 6 órát
    0-6ig
    hétvégén 10ig
    folyton álmos vagyok
    aludni jó!
    aludjatok
  • Dikkma
    #13
    de nem úgy van, hogy ha az ember alszik 10 órát, fáradtan kel fel?
    legalábbis én utáltam magam mindig, felkeltem 11-kor és álmos voltam.. 'szerencsére' ennek vége ;)
  • Lteebee
    #11
    Egyszerűen ha már nem vagyok hulla fáradt, nem bírok aludni.
  • Coine
    #10
    Régebben lazán aludtam 10-12 órákat, ma meg már 8-nál többet nem nagyon szoktam.
  • MuERTe
    #8
    4-6, de délután rápihenek még egy-kettőt, de az sem baj ha a délutáni szieszta nem jön össze, mert bepótolom hétvégén. Akkor 10-11 is megvan néha :)
  • Lteebee
    #7
    6-8 óra per nap.
  • Gery1980
    #5
    Hétköznap általában 7-8 órákat alszom, viszont hétvégén alig egy pár órát:)
  • gz8
    #4
    ...hétvégén meg minimum délig alvás, de a délutáni szunya is lassan kötelező jelleggel befigyel. Úgy a jó, ha már tré idő van, és nem lehet biciklizni
  • gz8
    #3
    Mivel esti műszakban dolgozom, ezért az éjfél előtti fekvés mint olyan, teljesen kizárt. Általában 3 óra felé, és 10-11 magasságában már ki is tudok kecmeregni a zágyból
  • Sephi
    #1
    Hany orat szoktal aludni naponta?:)

    En altalban mindig reggel 4 fele alszok el es vagy 7-kor vagy 9-kor kelek...

    Van mikor delutan alszok meg ez attol fugg milyen gama van a gepen :))