59
Nos?
  • Sephi
    #1
    Hany orat szoktal aludni naponta?:)

    En altalban mindig reggel 4 fele alszok el es vagy 7-kor vagy 9-kor kelek...

    Van mikor delutan alszok meg ez attol fugg milyen gama van a gepen :))
  • gz8
    #3
    Mivel esti műszakban dolgozom, ezért az éjfél előtti fekvés mint olyan, teljesen kizárt. Általában 3 óra felé, és 10-11 magasságában már ki is tudok kecmeregni a zágyból
  • gz8
    #4
    ...hétvégén meg minimum délig alvás, de a délutáni szunya is lassan kötelező jelleggel befigyel. Úgy a jó, ha már tré idő van, és nem lehet biciklizni
  • Gery1980
    #5
    Hétköznap általában 7-8 órákat alszom, viszont hétvégén alig egy pár órát:)
  • Lteebee
    #7
    6-8 óra per nap.
  • MuERTe
    #8
    4-6, de délután rápihenek még egy-kettőt, de az sem baj ha a délutáni szieszta nem jön össze, mert bepótolom hétvégén. Akkor 10-11 is megvan néha :)
  • Coine
    #10
    Régebben lazán aludtam 10-12 órákat, ma meg már 8-nál többet nem nagyon szoktam.
  • Lteebee
    #11
    Egyszerűen ha már nem vagyok hulla fáradt, nem bírok aludni.
  • Dikkma
    #13
    de nem úgy van, hogy ha az ember alszik 10 órát, fáradtan kel fel?
    legalábbis én utáltam magam mindig, felkeltem 11-kor és álmos voltam.. 'szerencsére' ennek vége ;)
  • mikike
    #14
    keveset
    hétköznap kb. 6 órát
    0-6ig
    hétvégén 10ig
    folyton álmos vagyok
    aludni jó!
    aludjatok
  • Tomcat
    #15
    Ált. 6-8 órát, attól függ, hogy vannak előadások, s meddig netezek.

    Régen marha nagyokat tudtam aludni 10-12 óra lazán. S Dikkmahoz hasonlóan általában fáradtan keltem.
    Most már csak akkor alszom 10 óra felett, ha több mint 1 napig nem alszom. Múltkor 35 óra ébrenlétre jutott 14 óra alvás. De ez ritka...

    Megyek aludni asszem... :)

  • Efreet
    #16
    hmm.. változó. a 4-5 óra az általános, néha sikerül 8 körüli mennyiséget is összealudni (és legalább 10re lenne igényem...)
  • MuERTe
    #17
    Ma még nem aludtam egy percet sem.
  • Dikkma
    #18
    Na igen. A legdurvábban akkor nyomtam, amikor kijött a disciples 2. Este CS meg töltés, Bank, 5-re hazaértem, töltöttem, 8-kor még beraktam a flashgetbe 3 cd-s mandrake 8.1-et, lefeküdtema aludni. 11:30-kor már cd-t írtam :PPP
    De nem voltam fáradt.
    Egyébként tegnap este már nem volt kedvem fürdeni, ma reggel meg elaludtam (időátállítás suxxik) és most elkéstem.
    Mindegy, kicsit gépezhetek.. :)
  • Laalee
    #19
    hetköznap 6-7 hetvegen 8-10
  • KeKKSZike
    #20
    Miért alszol ilyen keveset?
  • KeKKSZike
    #21
    Én sose voltam nagy alvóós!
    Anyám mesélte, hogy amikor kiscsecsemő voltam, akkor a többi babához képest is keveset aludtam! :) Nem tudom, hogy miért, pedig nagyon szeretek ám aludni! :)
    Hét,nyolc órát szoktam aludni, valamikor kevesebbet...
    Érdekes, ha mondjuk olyan 1-2 fele alszom el, akkor is csak 9ig alszom! 9-nél tovább nem bírok aludni, csak ha olyan 3-4 fele fekszem le... :D
  • mikike
    #22
    olyan vagyok mint az ördög
    sosem alszom

    de ha mégis akkor is nehezen
  • mikike
    #23
    ja és hosszú a farkam
  • mikike
    #24
    ezt minek írtam egy fiuk által látogatott fórumra
    különben nem is igaz
  • Efreet
    #25
    ahogy kell, 4 szép stabil óra. többet nem tudok :>
  • Zozo76
    #26
    Nalam 4 (neha 5) ora stabilan. Gyakorlatilag utalok aludni. Viszont mostanaban mar ugy nezek ki mint egy hulla, jo fekete keretes szemekkel...
    :)
  • Aquli
    #27
    hetkoznap 7-8 ora, hetvegen 9-11. Ez egesz sok, szerintem jo. De nyaron minden nap atterek 10-12 orara. :D
  • WizarDTommy
    #28
    hehh
    nálam nyáron pl : reggelig játszok vagy netezek kb 5:00-ig és utána 16-18:00-ig alszom :)
  • Viking
    #30
    Mennyit alszanak erre az emberek? 4-5 ora? Te jo isten! Nekem a minimum a 6, anelkul egyszeruen nem birok letezni, ellenben neha 6 ora alvassal kipihenem magam teljesen! (pl a mai nap is ilyen) Na jo, legyen 8... Atlagosan 8-10 ora naponta, neha viszont hetkozben is 12... De hetvegen, haat, van, hogy felebredek 10 ora utan, de siman van az 12-14 (!) is, ja es ezt felig-meddig nappal (3-4 korul fekszem). Nyaron meg ugyanaz ment nalam is ami a #28-ban le volt irva...
  • Anteemoon
    #31
    hetkoznap 7-8 ora, hetvegen 9-11. mint aquli :)
    jaé s nyáron ált. 11(óra)
  • PíszLávJuniti
    #32
    nem tudom hogy hogybírjátok a rendszeres 5-6 óra alvást. ha csak annyit alszok teljes kóma a nap, dolgozni sem tudok..
    ha tehetem 8-10 órát alszom
    hétközben 7 órát kb.
    ma kb 5öt aludtam, rendszeresen ez nem kifizetődő..
  • PíszLávJuniti
    #33
    nyáron szintén, mint ahogy írtátok..
  • Molnibalage
    #34
    Az elmúlt négy év során összesen, ha 10 olyan éjszaka volt amikor képes voltam 6 óránál többet egyhuzamban aludni. Lehetek bármennyire KO. 4 óra alvás után mindig felébredek. Az utóbbi napokban 3 órás periódusokban alszom..
  • PíszLávJuniti
    #35
    Az elég nagy szívás. Ha hiányom van, akkor pótlom délután :)
  • Hajnalcat
    #36
    én kb. 12 órát szoktam aludni
  • banok
    #37
    kevesebb mint szeretnék.
  • Molnibalage
    #38
    Bárhol képes vagyok fél-egy óra bóbiskolással rendberakni magam, ha kicsit kómás vagyok.
  • PíszLávJuniti
    #39
    álom manó:)
  • Molnibalage
    #40
    Uh? Én még azt a kb. 7 órát is sajnálom... Én nem is emlékszem, hogy csecsmőkoromat leszámítva előfordulhatott -e ilyen hosszú alvás.
  • Jonz
    #41
    Sokat!:D Na jó kb 9 órát.
  • Guilty01
    #42
    mi az az alvás?
  • Jonz
    #43
    Alvás:Szervezetünknek az az állapota, melyben az öntudat éppen nem, vagy legfeljebb igen csekély fokban működik. Az egész idegrendszer ingerlékenysége tetemesen megkisebbedett.
  • Árnyvadász
    #44
    Hétközben: 4-5-6-7 ahogy sikerül éppen.
    Hétvégén: 8-9-10-11 ahogy sikerül éppen.
  • GVG
    #45
    én is így vagyok vele:(