39
  • Bekomman
    #39
    Az emberek nem hülyék.
  • Att
    #34
    Aki abban reménykedik, hogy Billy papa belebukik, annak csalódást kell okozzak...
    Természetes, hogy most van egy erős konkurencia, ami rég a piacon van, rengeteg játék van hozzá, és az ára már a béka segge alatt van szinte...de ez változni fog, rengeteg játék fog megjelenni dobozra, mást ne mondjak, elég könnyű lesz átfirkantani a PC-s sikerjátékokat...és az árat is kénytelenek lesznek lejjebbvini..
    Sok emberben ugyanakkor ott van a M$ ellenesség, a Sonyt meg sokan istenítik...(hogy miért, az előttem rejtély, szerintem ugyanolyan gátlástalan, megalomán, szemét kőkemény üzletpolitikát folytató banda...)A PS2-t meg lassan túlhaladja a kor..Jó, lesz PS3, de akkor már ott lesz mellette az XBOX 2 is...igazi gigászok csatája lesz...
  • CAD
    #33
    Hat Sony talan nem annyira... Nintendo meg soha nem volt az a uberkonzol ceg (bar volt 1-2 jo dobasa, de azok az idok mar elmultak).
  • Hahoocsi
    #30
    A magyarországi kiadásról csak annyit, hogy tudtommal hivatalosan nem hozzák be, de a Media Markt, +1-2 nagyobb áruház saját szakállára importál néhányat. (Ezt 1 olyan tag mondta, aki a keresztdobozra fejleszt játékot, itthon, egy speckó PC-re kötött változattal)
  • PyRex
    #28
    Nem ertelek, amikor a PS2 megjelent magyarorszagon, 190 ezer HUF volt. Az X ennel lenyegesebben olcsobb, akkor mi a gondod? PS2 az max. jatekellatottsagban jobb az x-nel, bar a kezdetekkor semmi jatek nem volt ra, csak a regi PSX-esek ugye. Hardverileg az X gyalazza a PS2-t...

    PyRex
  • PyRex
    #27
    1. Tobb, mint 25 jatek van az europai verziohoz.
    2. Amikor a PSX kijott, semmi nem volt ra.
    3. Amikor a PS2 kijott 1 ev kellett, mig kijott az elso olyan jatek, ami mar PS2-tes szinvonalu volt.

    PyRex
  • Kosh
    #24
    M$ foglalkozzon inkább winXP 2.0 kreálással mint konzolgyártással. Gondolták ha valami új piacra belépnek akkor ott rögtön piacvezetők lesznek és monopóliummá válnak... hát ez most nem fog bejönni.

    Ja és a "2-3 év múlva megtérül" dologról csak annyit, hogy addigra már új konzolok jelennek meg (PS3?) szal ha nem akar lemeradni a fejlődésben adhatja ki az Xbox2-t, amin persze megint bukik. (éppencsak megtérül addigra az előző?)
  • PyRex
    #20
    ...kinek mi a kiraly gep. amugy valoban foleg a moncsi hianyzik, abbol viszont nem szabad tragyat venni, szoval 60-70-et nyugodtan szamolhatunk ra. Aztan fel evente +50-et bovitesre, ennek ellenere en is a pc mellett vagyok...

    PyRex
  • PyRex
    #18
    138 ezerert lehet mar X-et kapni Magyarorszagon, kulfoldon meg olcsobb. Ebbol talan egy tapos videokartyat veszel, de gepet biztosan nem...

    PyRex
  • pilóta
    #17
    Hát igen...
    Az amcsik megveszik, az európaiak meg rájöttek, hogy ennyi pénzért vehetnek egy tápos PC-t, amivel kicsit többre mennek, mint egy xdobozzal...
  • PyRex
    #15
    "Xbox: Japán után Európában is kudarc"

    illetve:

    "a Microsoft a június 30-án véget érő üzleti évben csak mintegy 4,35 millió darab Xboxot tud eladni, miközben a cég korábban azt tervezte, hogy ezen időszak alatt legalább 4,6 millió konzolt fog eladni."

    NO COMMENT! Franczy szerintem kicsit elferditetted a cimet...

    PyRex
  • tomcs
    #14
    en lattam 1et valamek mediamarktban, bent a pultnal a nem tom hol... de xbox volt, 1db, valami mintadarab biztos... annyi penzt tuti csak fanatiqsoknak er
  • Bith
    #11
    Hát erre csak annyit mondhatok, hogy a win95 se kellett a kutyának sem. Billy bácsit kiröhögték, hogy ez lesz majd a játék platform a pc-n (aki nem tudná directx még sehol sem volt, illetve vérgagyi, és nem volt benne direct3d még). Aztán tessék...
    1-2 év és az XBox is egyeduralkodó lesz, majd nézzétek cask meg.

    Nem mintha drukkolnék az M$-nek, csak sztem így lesz.
  • fotel
    #10
    nem fog debütálni itt ...
  • Alien!
    #7
    Amerikai nagy cég amerikai konzolja...Ott mmindenki egy kicsit magának érzi ezt az aktatáskát.....De bazze,hogy tudnak következtetni az eladásra,ha most egyáltalán senkinek nem kell,az amcsikat kivéve??