1103
\'Végigjátszások\'
  • MORO67
    #1063
    Üdv mindenkinek!
    Nem tudom játszott-e már valaki a Stalin Subway 2-vel?
    Én most játszanám, de kb a harmadik pályán két hete elakadtam. A háztetőkön való mászkálás után egy pincébe jutok, és ott kéne megtalálni a továbbvezető utat. A pince egy részét elárasztja a víz, egy abkakba beszorul egy katona és segítségért kiabál. Segíteni nem lehet rajta, megfullad, és a továbbjutás sem jön össze nekem, pedig igyekeztem mindent alaposan végig nézni.
    Ha tudna valaki segíteni, nagyon nagy segitség lenne
  • Harixis
    #1062
    Üdv!

    Nkem Red Alert2-hez kellene segítség!
    A Chrono Defrense küldétésnél vagyok megakadva nem tudom mit kell csinálni.
    Igaz nem először játszom RA2-vel, de mivel régen játszottam vele sokat felejtettem.
    Annyit tudok, hogy nézem, hogy hogyan rombolják le a bázisomat, a küldetés első fele megvan, de onnantül kezdve nem tudok semmit sem csinálni.

    Ha valaki elmondaná mit kell csinálni megköszönném!
  • konyus
    #1061
    Hali! Tudna valaki a Narnia krónikái ps2 játékhoz végigjátszást. Előre is kösz
  • molnár36
    #1060
    Rayman 2: The Great Escape magyar végigjátszást kellene !!!elöre is köszönöm!!
  • Ninovics
    #1059
    Hali nem tudná valaki megmondani hogy a need for speed prostreet ps2 hogyan kell kétkeréken menni?
  • Nyomister
    #1058
    Hali tudna nekem valaki adnio a kabus 22-höz végigjátszást,mert elégé el akadtam köszi..helooooo
  • balee4
    #1057
    Hát nem hiszem, hogy lenne hozzá magyar nyelvű, angolt biztos találsz.
  • fr4nk
    #1056
    Hali kellene nekem magyar végigjátszás a harry potter3-hoz. Tudom nem éppen a legelismertebb játék, de ez van nekem tetszik. Ha lehetne akkor az e-mail cimemre küldjétek. Elöre is köszönöm.

    [email protected]
  • ebbolond
    #1055
    Valaki tud magyar végigjátszást a AURA 2-höz?
    köszi.
  • hotti
    #1054
    vmi más :)
  • tomcsa4
    #1053
    Start/Vezérlőpult/Programok telepítése és törlése...uninstall. KB ennyit ér a játék, ilyen izgalmas és ennyire érdekes...
  • hotti
    #1052
    hello!

    Assassin's Creed magyar végigjátszása kellene! sürgősen !
    előre is köszi!
  • chabeeka84
    #1051
    hello mindenki!

    ps2 re kellene a prince of persia two thrones-hoz nemi segitseg!! a klompa nevu oriasnal akadtam el! elmeletbe tudom mit kell csinalni! speed killt kell alkalmazni!! de hogy? milyen kombinacioval? mert az elso szuras meg megy de a masodik ill a harmadik nem!! pls ha vki tudja kuldje el nekem a [email protected] email cimre!!
    elore is koszonok minden-nemu segitseget!!

    udv
  • ace18
    #1050
    hello vki nem tudna segíteni a loki nevezetű játékban? A viking karival akadtam el a The magic trap nevű küldetésnél. Aki tud az légyszi segítsen!
  • Haegemonia
    #1049
    Üdv mindenkinek!

    Vki tud végigjátszást a Command & conquer első részéhez?
    Nagyon kéne. Előre is köszi !
  • shaba23 #1048
    mész előre, megölsz mindent, felszeded a lootot
  • Gurgula
    #1047
    Sziasztok!

    Vki tud diablo 1-hez végigjátszást?
    Előre is köszi!
  • KISTUJA
    #1046
    Sziasztok!

    Tud valaki egy magyar végégjátszást a SWAT4-hez! Tudom h régi játék de nekem tetszik!:)
  • timike33
    #1045
    Sziasztok kellene nekem a keepsake végígjátszása ha meg van valakinek szóljon köszike
  • rityó
    #1044
    Üdv!
    Játszotta már valaki a Stalin Subway 2 c. játékot? Rendesen elakadtam kb a harmadik pályán, ahol egy pincén keresztül kéne továbbjutni, amit eláraszt a víz. Egy katona beszorul a pincében lévő egyik ablakba, ott kalimpál a lábaival és segítségért kiabál. Rajta nem lehet segíteni, legfeljebb rövidíteni a szenvedését, viszont ettől függetlenül továbbjutni sem tudtam.
    Tud valaki segíteni? Köszi!
  • Ghostika
    #1043
    Hali!
    Valaki nem tud magyar nyelvű végigjátszást a Chrome SpecForce játékhoz???pls
  • wariorkhing
    #1042
    Hi!
    Valaki tudni a [email protected] címre küldeni 1 végigjátszást a naruto ultimate ninja 3-hoz? SŰRGŐS LENNE vagy legalább 1 magyar! oldalt

    Előrre is köszi
  • juno
    #1041
    Hali vki tudna segiteni Faces of war végigjátszás kellene, előre is köszi.
  • 22Barna22
    #1040
    közben megoldottam
  • 22Barna22
    #1039
    Hello! ha valaki tudja honnan lehet megszerezni a Harry Potter és a titkok kamra c. játékhoz a végigjátszást PS2-re az légyszives válaszoljon :D nagyon felidegesített a könyvtáras rész mikor a "Hogwarts: A History" könyvet kell vhonnan előkaparnom de már mindent bejártam és mondta a Herrrmione h vmi képnek kell mondani h bibliamittoménmia és akk be tudok mászni de azt a képet se találtam :(
  • graphitman
    #1038
    Sziasztok! Elakadtam Két Play Station 2-es játékkal. A FORBIDDEN SIREN 2, és a HAUNTING GROUND játékokhoz kellene végigjátszás, vagy elcserélném őket. Ki vagyok borulva tölük! [email protected] Debrecen
  • barthagaby
    #1037
    Hali!Nem tud valaki segíteni?!A Tru Crime New York Cityhez keresek végig játszást + Magyarosítást lécy segítsen valaki sűrgős lenne!!!!Előre is kösszi
  • leka
    #1036
    Üdvözlök mindenkit!
    Keresem a SENTINEL játék leirását, ha valaki tud segitsen. Köszi.
  • deathstarh
    #1035
    Megvan és K É S Z !
  • revi73
    #1034
    Sziasztok keresnék INFERNAL-hoz magyarnyelvü végigjátszást.thx
  • deathstarh
    #1033
    Hali!

    Játszott már Valaki a spellforce 2 dragon storm-al!?

    Kellene 1 kis hlp!

    Itt mit kéne b****** e két kinyírhatatlan okostojással?

  • Forgács Gyula
    #1032
    Üdv mindenkinek! Ki tud segiteni a Kabus 22 játékleírását keresem?!
  • csrolli
    #1031
    A Nostradamus-hoz nem tud vki magyarnyelvű végigjátszást? az angollal kicsit húzós! thx
  • kisgempa1
    #1030
    Ki tudja az AGON Toledo végigjátszását?
  • VipJoco
    #1029
    Hali! TimeShift-hez valaki tud végigjátszást?
  • Joybull
    #1028
    angol nyelvű leírás
  • Stefibaba
    #1027
    Hello
    Valaki nem tud véletlenül Driv3rhez végigjátszást?
  • thegos
    #1026
    Sziasztok !
    A Zelda Windwalkerhez keresek magyar nyelvű leírást. Valakinek tipp?
  • Oehler1985
    #1025
    HALI!!

    Nem tud vki végigjátszást a Spellforce 2 és a Spellforce 2 : Dragon Stormhoz végigjátszást?

    Válaszokat előre is kössz
  • Ninovics
    #1024
    Sziasztok!

    Valaki nem tudná leírni CSI Hard Evidence végigjátszását?
    Előre is köszi!