1103
\'Végigjátszások\'
  • Gazsi
    #648
    Myst IV leírása kéne
  • neckman
    #647
    hi a jedi academyhez van már 100% save ha van plz mondjatok oldalt
  • captainm
    #646
    http://www.playware.hu

    Itt van külön végigjátszás szekció, ráadásul a Doom 3 végigjátszása is innen származik :)
  • Chappy
    #645
    hi! a Harry potter adn the prisoner of azkabanhoz keresek tesómnak MAGYAR végégjátszást! plz segítsetek!
  • littleNorbi
    #644
    Helló mindenkinek !!! Tud valaki Black & White végigjátszást ???
  • bogyoka
    #643
    Thorgal's Quest (The) Curse of Atlantis című kalandjátékhoz keresek magyar végigjátszást, már több napja keresgélek, nem találok, angolul megvan, de jobb szeretnék magyarul most egyet.
  • titike
    #642
    Tud valaki az Alpha Black Zero- hoz végigjátszást a második pálya elején akadtam el?
  • kicsy
    #641
    Hali! Icewind Dale 2-höz kéne egy végigjátszás. Angolt találtam, de egy magyar jó volna mert az öcsémnek kéne, ő meg angolból hát izé, szóval 0. Előre is thx.
  • z99999
    #640
    asszem van egy ilyen téma ott talán tunnak segíteni
  • balintka
    #639
    Hali! Tudna valaki mondani egy magyar végigjátszást a The Sufferinghez? Kösz!
  • z99999
    #638
    thanx
  • marsu
    #637
    itt megvan
  • z99999
    #636
    jedi outcasthoz mongyatok má egyet!
  • blassius theomo
    #635
    Ahoj Vajákos Mimóza!
    Nagyon köszönöm a segítséged, éppen most nyomtatom a cuccot kora hajnalban, - igaz, hogy 20 oldal - de csak előbbre jutottunk :-) fiatal kollégám a céges laptoppunkon már eljutott a "tündér vegyi-gyárába" de ott "leakadt" én időnként néztem, hogy hol tart, de szenvedett vele rendesen. Mégegyszer nagyon köszi, sokat segítettél!
  • Vajákos Mimóza
    #634
    Ahoj!

    << Kukkoljad meg ezt >>

  • blassius theomo
    #633
    Hali mindenkinek! Én a Shrek2-höz keresek napok óta valamiféle leírást, mindenki azt mondja, hogy tök könnyű - gyerekeknek készült - ehhez képest tök sokat bénázunk vele. Már ezer oldalon kerestem, mindenféle warez, és games, de ahol van ott csak egy ismertető található legfeljebb. Már magyarítást is kaptam hozzá, de az meg egyáltalán nem működik.
  • littleNorbi
    #632
    Magyar végigjátszás oldal nincs ???????????????
  • M.A.D.
    #631
    Régi?????? A Gameboomers! Ember! Az Alida, ami 2 napja jelent meg (még csak az USA-ban), már annak a végigjátszása is megtalálható!!!

  • bigapó
    #630
    Az oldalal csak az a gond, hogy marharégi... Pl. csak a fallout1 van benne:( De azért jó:)
  • macilaci123
    #629
    Sziasztok! Szeretnék egy magyar nyelvü végigjátszást a Metal Gear Solid 1 psx játékhoz. Tud valaki segiteni, hol találom?
  • littleNorbi
    #628
    Magyar véletlenül nincs ?
  • Vajákos Mimóza
    #627
    Persze.
    Pl. ez: Gameboomers

    De mivel nem feltétlen kalandjátékos végigjátszásokra lehetsz kiváncsi, igy célszerü lehet beizzitani a Google-t.
  • littleNorbi
    #626
    Tud valaki olyan oldalt amin csak végigjátszások vannak ???
  • littleNorbi
    #625
    Joan of Arc-ra tud valaki végigjátszást ?
  • littleNorbi
    #624
    Sacred-ra tud valaki végigjátszást ?
  • ibrik
    #623
    Prince of Persia: Sands of Time - végigjátszás - magyar nyelven
  • Norsz
    #622
    prince of persia végigjátszást keresek nem tud valaki küldeni ha igen itt a mail-em [email protected]
  • Oceanus
    #621
    csaó.Tudom h nevetséges de nekem a Judge Dredd - Dredd vs. death Játékhoz kellene végigjátszás.
    Vagy ha valaki ismeri akkor segítség...
    Írjatok hívjatok:)
    Köszike
  • vidike
    #620
    sziasztok
    resident evil:outbreak végigjátszást keresek tudna valaki segíteni?
    előre is köszi
  • Mat
    #619
    köszi szépen! :)
  • steweee
    #618
    a prince topicban van két-három oldal linkje amiben van teljes játékmenet leírás százalékos mentésenként!én is azt használtam.a magyar oldal kissé felületesebb, de magyar, az angol nyelvű teljesen részletes, de nem a legalapabb nyelvtannal. a kettő együtt kitűnően használható
  • Mat
    #617
    Hát az ok hogy vezetem a fényt dehát merre? Mindegy majd még probálkozok vele csak lelkileg megint fel kell készülnöm hogy megint fel fogom idegesíteni magam vele! :) Azért köszi!
  • Johnyy
    #616
    A lényeg hogy vezesd a fényt, hogy merre az adja magát a végén valmi meg lesz( mint mindíg) valamit elindít vagy ilyesmi. Régen játszottam.
  • Mat
    #615
    Hahó! Vki tudna nekem segíteni? A Prince of Persia The Sands of Time rol van szó. Elakadtam azon a részen ahol a tükröket kell megfelelő irányba tologatni! Halvány lila gőzöm sincs hogy melyiket merre. Ha vki tudna nekem egy végigjátszást adni azt nagyon megköszönném!
  • Vajákos Mimóza
    #614
    Itt találsz hozzá elérést:
    << GameStar M. 2004/04 >>

    (Sejtem, hogy nem "újságos"-verzióra vágysz, de momentán csak ilyet találtam, meg egy másik, fizetös tartalmat.)
  • péder
    #613
    Splinter Cell:Pandora Tomorrow-esetleg!!!!
  • ent
    #612
    XIII - vkinek?
  • Police88
    #611
    magyarúl
  • Police88
    #610
    Tud valaki végigjátszást a Zelda: Ocarina of Time-hoz?
  • Vajákos Mimóza
    #609
    Hamarjában itt van kettö, valamelyik csak jó lesz:

    << Emez anglikánul van, de átgondolt, részletes, tetszetös kivitelezésü >>

    << Ez pedig kevésbé dekorativ, kissé ömlesztettnek hat, viszont MAGYARUL van >>


    Valahogy sejtem elöre, hogy melyiket fogod szemrevételezni