1463
NOLF2
  • ollie
    #1283
    akkor Amiga nem azt látja, mert csak DX7-es kártyája van. DX7-en pedig nincs pixel shader.
  • Petyus_
    #1282
    Az UT2003 vízeffektje az egy nulla, olyan mint a Quake-ben volt , a NOLF2-ben viszont szép pixel shaderes víz van.
  • ollie
    #1281
    mondjuk nekem nem, én is játszottam a demojával...
  • Amiga
    #1280
    Valahol nagyon lehúzták, talán a pécédómon. De az eleje abszolút hozta a nagy előd hangulatát.
  • ollie
    #1279
    francba...
    most már én is meg akarom venni a NOLF 2-őt...
    :D
  • ollie
    #1278
    nem DX8-as
    :D
    azért olyan szépet még sehol nem láttam, mint a Morrowindben.
  • Amiga
    #1277
    Klassz. Ez gagyi dolog. A víz az UT2003-ban is király volt.
  • ollie
    #1276
    A T&L-nek sok verzója van. a NOLF a vizhez nem használ dx8-as effekteket, a Morrowind igen. Nincs mit ezen vitatkozni. A T&L önmagában semmit sem jelent. A lényeg, hogy az effektek hányas dx-hez tartoznak.
    Egyébként a játékok még csak most kezdik el kihasználnia DX8-at...
  • Amiga
    #1275
    Ez a T&L? Ezt használja a NOLF. A Morrowind nem? A T&L célhardver a videokártyában, pont erre, nem?
  • ollie
    #1274
    mert a Morrowind egy dx8-as effektet használ a vízhez, míg a Nolf2 számolgat a helyett, hogy leegyszerűsítené (valszeg ezért lassabban is számolja a NOLF2-ben)
  • Amiga
    #1273
    Ollie, a víz gyönyörű a NOLF2-ben. Miért nem tud a Morrowindben is így kinézni az én kártyámon?
  • ollie
    #1272
    nem, de elkezdhetjük fordítani... pár év alatt meglesz...
    ;DDDDD
  • Amiga
    #1271
    Megnéztem a NOLF2 demót tegnap, hát rohanok a boltba jövő héten. Nagyon hangulatos, és szerintem gyönyörű.

    Tudtok hozzá magyarosításról?
  • Ch_Slater
    #1269
    helyesebben: nem valami hülye codec probléma??
  • Ch_Slater
    #1268
    nem valami hülye codec probléma. legalábbis vmi ilyen gondok voltak amikor megjelent (nimo, ace, ezekkel volt vmi gáz)
  • Zepp papa
    #1266
    Miért nincsen hangja a Nolf2-őnek eleinte volt de most már egyáltalán nincs másik gépen pedig csak zene és beszéd?????????
  • Jano
    #1264
    Fel sem megy, vagy csak nem működik, mert még nincsen 1.4-es crackelt exe?
  • Randal
    #1261
    Szaisztok!
    A NOLF2 securom védettségű, pontosabban:
    SecuROM *new* v.4.82.01.0029
    ráadásul iso formátumban van.

    Hogyan kell kiírni mert már 3cd-t elbasztam vele.:(
  • Ombi
    #1260
    doni brasco-felejsd el :)))
  • Messor
    #1259
    Szerinted azert irtam enyit mert ostobanak tartalak?
    Bassz csak segiteni szerettem volna mind1...
    Felejtsd el!
  • Ombi
    #1258
    ne nezz please hulyenek szerinted en nem csinaltam meg messor?
  • Messor
    #1257
    Ombi:

    Ha az 1.2-es magyaritast raklod fel es meg van patch-elve a game akkor nem eleg csak a gamedll-t felulirni hanem a gamep.rez ben is at kell irni a cres.dll-t ahohgy le van irva. Nekem csak igy mukodott.
    HGa ninnincs patch akkor eleg csak felulirni a gamedll-t.
    Igy mosyt ugy tunik jo a geme, nem tunnek el a thullak, csak nem tudom az 1.1 es patch mennyit javit a jatekon?

    Udv:

    M
  • Ombi
    #1256
    messor nekem pl patchel egyik magyaritas se akart mukodni :(
  • Ombi
    #1255
    caviar figyo beszeltem a faxival az edessegboltnal es azt mondja uj helyen van a talalkozo keressem meg nah most egyik kibaszott ajto sincs nyitva vegig bejartama palyat 2 dupla kapu van de nincs nyitva ennyi!
  • Messor
    #1254
    Sziasztok!

    Az miert lehet, hogyha felrakom az 1.1-es patch-et, es magyarositom a gamet, akkor a hullak eltunnek, es csak egy hatizsak marad a helyukon?

    Kicsit bosszanto...

    Elore is koszonom!

    Udv

    M
  • CaviaR
    #1253
    Milyen ajtón nem tudsz visszamenni??? Semmi féle ajtó nem záródik be!
    Visszamész kb a pálya elejére, és ott lesz egy nagy dupla ajtó. Azon kimész, és csá. Rengeteget bénáztam ezen a pályán, de olyan egyszerű a megoldás, h nem is emlékstem rá pontosan...
  • Ombi
    #1252
    meg mindig help nemigaz hogy senki se tud segiteni!
  • Ombi
    #1251
    vki segitsen mar please
  • Ombi
    #1250
    vki help mar nemigaz annyian vegigvittek mar please help!
  • Ombi
    #1249
    #1216 ez oke de nem lehet visszamenni az ajtokon ugyhoyg ujra help please thx
  • Bandew
    #1248
    Oké, megoldottam. Én hülye egy korábbi verziót töltöttem le a magyarításból.
  • Bandew
    #1246
    HEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Bandew
    #1245
    Valaki HELP!!!
    Ha beállítok egy gombot valamelyik parancshoz (pl.:hátrafelé) Nem akarja elfogadni. Nem mindegyik parancsnál van ez, csak néhánynál. Valaki segítsen mert addig nem tudok normálisan játszani, amíg nem a megszokott gombjaimmal tudom csinálni azt amit akarok.
  • CaviaR
    #1244
    #1216
  • CaviaR
    #1242
    Persze. Az ajtónál menj jobbra. Ott lesz a kiselefánt. Ott továbbmész a sárgaköves úton, és találkozol Ózzal.

    Kicsit bővebben?
  • LionTR
    #1240
    Claw: ezer hála és köszönet!
  • claw_
    #1237
    Nekem is ez volt a megoldás egyszerű, bár nem nagyon gondol rá az ember... Ha van fent Nimo Codec Pack-ed vagy valami hasonló, szedd le és ragd fel az első cdn lévő w*******.exe-t! Ennyi aztán lesz hangod, csak a kodekek kavarnak be neki!
  • LionTR
    #1236
    Sierra oldalan en csak 1.2-est talalok, ami meg csak multiplayer kiegesziteseket ad...
  • Jano
    #1234
    Nemonddmá!

    Akkor nézd a Sierra oldalán.

    www.sierra.com
  • LionTR
    #1230
    Mondjuk mondd meg, hogy miert nincs hangom!!! :)))