1463
NOLF2
  • galocza
    #1340
    vmi olyasmi volt, hogy addig kell lőni amíg füstölög magában - na akkor adni neki a szupertrutyival.
  • Carlos
    #1339
    Hogy lehet a legvégén a ZuberZoldátokat kinyírni???
    Van valami asss cucc, csakhát nem csinál semmit. Ha füstölésig lövöm őket és utánna az asss akkor sincs semmi... :)
    Pedig már egyszer amikor kijött, végignyomtam... :)
  • ollie
    #1338
    Általában kell várnod néhány percet, míg elindul (ha a fileshack-ről van szó), de a DLH-ról is letöltheted.
  • Amiga
    #1337
    www.dlh.net - innen szedd le.
  • KranaZoli #1336
    Megtaláltam az oldalt, ahonnan le lehetne tölteni a Patch-t (regisztráltam is magam), de 1enlőre nem tudom letölteni.
    Csak bejön egy Pop-Up ablakocska, amiben közli, hogy legyek türelemmel, amíg elkezdődik a letöltés...
  • Mayday
    #1333
    A magyaritas az egyik LEGIGENYESEBB, amit eddig lattam! Pontos, szepen megfogalmazott szovegek, minden ok benne, nincsenek bugok, hibak benne, egyszeruen TOKELETES!
    Elotte olvasd el a txt file-t benne, mert ha felteszed, akkor meg a windowsban valamit valtoztatni kell, hogy minden szuperul mukodjon! (De ez is lepesrol-lepesre le van irva!)
    Szoval reszemre a MAFIA mellett ez a masik legjobb honositas, amit eddig lattam!
  • ollie
    #1332
    Van hozzá patch (egyik lelőhely: FILESHACK) . A magyarosításról nem tudok nyilatkozni, mert nem próbáltam, a végigjátszás dettó, de itt megnézheted: DLH
  • KranaZoli #1331
    Hi!

    Érdeklődnék Tőletek:

    1.) A játékhoz találtam magyarítást (még nem tettem fel).
    Milyen?

    2.) Létezik-e PATCH a játékhoz (én nem találtam)

    3.) Ill. létezik-e hozzá végigjátszás?
  • ollie
    #1330
    Aha, köszi az infót! végre valaki tudta a választ.
  • ollie
    #1328
    Attól még lehet Radeon hiba, csak éppen nem minden konfigon jön ki.
  • Amiga
    #1327
    Akkor nem Radeon hiba, hanem valami más. Ebben a topikban erre a hibára nem nagyon hivatkozott senki...
  • ollie
    #1326
    Amúgy érdekes, mert nekem a 9100-el is volt ez a bug, amíg még az én gépemben volt.
  • ollie
    #1325
    Ja, az megvan és az van feltéve, de semmit sem javít. Asszem 1.3-as vagy 1.03-as.
  • ollie
    #1324
    Olyan nagy patch? Honnan?
  • Amiga
    #1323
    Nem, r9100-assal semmilyen bug nincs.

    Van egy 28 megás peccs, szedd le!

    Arxot vedd meg.

    Nem.
  • ollie
    #1322
    Amiga: neked is fenn áll ez a renderelési bug a 9100-assal?
    #1309-es hozzászólást nézd meg.
    Amúgy megvetted?
    Én most akarom megvenni az Arx Fatalist.
  • Amiga
    #1321
    Nekem egy windows reinstall volt a megoldás, és a nimo codec packet nem szabad feltenni.

    Radeon 9100-on nem bugzik a grafika.
  • ollie
    #1320
    aha köszi. azért megcisnálhatták volna normálisan, hiszen az ati-é a második legnagyobb szelet a videokari piacon.
  • Herold
    #1319
    A NOLF2 nem igazán támogatja az ATI kártyákat, ezen sajnos nem lehet segíteni szerintem.
  • csuvi
    #1317
    Fenn van a magyarosítás, és ha leszedem, akkor jó lesz a hang?(amúgy nem szedtem még le)
    Azzal az olvass el fájlal csináltam meg a hangot, de még így sincs beszédhang.
  • ollie
    #1316
    valaki tud valami megoldást ezzel kapcsolatban? a legújabb patch-el is fenáll ez a bug...
  • Mayday
    #1315
    csuvi: nem raktad fel veletlenul a magyaritast?
    Mind1, akar fenn van, akar nincs, szedd le, es ott van egy olvassel file, abban benne van, hogy hogyan kell a hangot megcsinalni.
  • Jano
    #1313
    Nem.
  • csuvi
    #1311
    Az a gondom, hogy NOLF2-ben nekem minden hang működik, kivéve az emberek beszédhangjait.
    Ki tud nekem ebben segíteni, hogy működjön az is?
  • ollie
    #1310
    eh, hát egy NOLF-os sincs talpon e vidéken?
  • ollie
    #1309
    Na van egy bug a játékban (radeon9600pro+winxp) és eleddig minden radeon kártyán láttam ezt a bugot. A hiba, hogy ha nem szemből állok valami fal mellett, hanem egy kis szögben látom, egy részén eltűnnek a textúrák. Előszőr azt hittem, hogy az AA + AF miatt van, de ezek kikapcsolása után is megmarad a bug.
    Lécci bárki tud ehhez valami megoldást, az írjom ide! Előre is köszi!

    Néhány screenshot:





  • ollie
    #1308
    eh, megvettem a gámát. nehezen szántam rá magam, mert az első pálya kifejezetten nem teCCik, és persze a demoban csak az van benne. viszont a második pályán fellélegeztem, mert hozza az igazi NOLF feelinget.
  • Herold
    #1305
    Elvileg úgy kell, hogy fogod a kávéfőzőt és kitöltöd a csészébe. Előfordulhat, hogy bizonyos tárgyakat nem rak ki a program időnként, próbáld újra betölteni az állást, ha így van.
  • dikki*yysw
    #1303
    Juhéj, nem is tudtam, ebben van cooperatív :))

    Pedig van, és nagyon király. Kegyetlenül néz ki, ahogy két öltönyös faszi AK-val a kezőben lövi előttem a ruszkikat :)) Meg persze én is :)

    A harmadik misszióban elakadtunk, de ma folytatjuk a 4-essel.

    Összességében elmondható, hogy állati a coop, csak nagyon könnyen meg lehet halni. A hószánkóval pedig túl könnyű elütni a társakat, és akkor messze, minden fegyver nélkül van respawni.
    De tényleg király.
  • Fein
    #1298
    Tudna vki segíteni a nolf2 végigjátszásában? A 12. fejezetnél elakadtam nem tudom hol kell keresni Armstrongot.
  • Amiga
    #1296
    Ok, visszanéztem, megtaláltam, kipróbálom, köszönöm.
  • Amiga
    #1294
    1 megvan már neki (párhuzamosan küldtük végig).

    Kettő demójával az a bajom, hogy a szinkronhangok gyakran eltűnnek - de csak a hangok, a zene és az effektek maradnak. Mitől megy el a beszédhang???
  • galocza
    #1293
    előbb vedd meg az 1et...8)

    csúnyább persze,de van hangulaCCSa nekije...
  • via_mala
    #1291
    Próbáltátok már a MapPack 01 és 02 -őt?
  • Amiga
    #1289
    Kiráááááály!
  • ollie
    #1288
    Töltsd le a patcheket ehhez, hogy meglegyenek.
  • B@ldrick
    #1287
    Van magyarításegyébként!
  • Amiga
    #1286
    Hát sokkal szebb ez már nem tud lenni, akkor már Morrowind verő.
  • ollie
    #1285
    neked akkor sem dx8-as. nálam ez még szebb lenne, mert dx8-on menne. amikor még én láttam, még csak a dx7-es kártyám volt meg. a gyönyörű meg relatív. úgy csinálták meg a játékot, hogy dx7-en is szép legyen.
  • Amiga
    #1284
    oLLie, te is láttad, amit én, hisz u.a. a konfig. Márpedig az a víz víz a javából, a vízesés is gyönyörű.

    Lehet, hogy a legújabb driver is segít a látvány megteremtésében.